Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubim moškega starejšega od mojega očeta

Ljubim moškega starejšega od mojega očeta

Odgovor na objavo uporabnika
Zaljubljena in žalostna, 08.01.2023 ob 14:37

Življenje je nepredvidljivo in tudi meni je zadalo težek udarec. Doživela sem najmočnejšo zaljubljenost v življenju, a boli me, saj se bojim, da možnosti za srečen konec ni. Zaljubljenost je oboje stranska, ko sva skupaj sva kot pijana, mentalno se ljubiva, to vedno čutim. Problem je v tem, da se bojim, da je ta ljubezen obsojena na propad. 36 let je starejši (moj oče je od mene starejši 28) in poročen. Sicer je njegov zakon več ali manj mrtev, jaz pa se bojim, da veza s takšno starostno razliko ne bo trajala. Če bi vi vedeli, koliko se jaz zaradi tega prejokala.

čaki čaki… en majhen “keč”; ki da še kako misliti:  “mentalno” pišeš, da se ljubita .  Mentana denarnica in mentalni wellbeing?

Kaj pa telesno? Ga nič telesno , intimno ne “ljubiš” ?  🙂

Jaz poznam 70 letnike, ki so še kako spolno aktivni, ne samo mentalno, denarnično 🙂 Meni je v zvezi pomembno najprej to. Pa če je star 30+, 50+ ali 70 🙂  Mene njihova “mentalna denarnica” ne zanima 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
atikin, 09.01.2023 ob 20:00

čaki čaki… en majhen “keč”; ki da še kako misliti:  “mentalno” pišeš, da se ljubita .  Mentana denarnica in mentalni wellbeing?

Kaj pa telesno? Ga nič telesno , intimno ne “ljubiš” ?  🙂

Jaz poznam 70 letnike, ki so še kako spolno aktivni, ne samo mentalno, denarnično 🙂 Meni je v zvezi pomembno najprej to. Pa če je star 30+, 50+ ali 70 🙂  Mene njihova “mentalna denarnica” ne zanima 🙂

in ti 70 letnikom vse verjameš?da so redno aktivni?hahahaahaha

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5514, 09.01.2023 ob 20:04

in ti 70 letnikom vse verjameš?da so redno aktivni?hahahaahaha

 

 

moj 0če je  npr. spolno aktiven bil do 85ega, praktično do smrti, povedala mi je pa moja mama….. Kje je tvoj problem torej?

Pa tis fuknena in on pedofil al pa potreben mlade picke….kokos si ker star dec pa neb mel mlade zenske🙄😂😏🙄😂😏🙈🙉

Že strinjam, zdaj zaljubljenost, čez deset let pa preklinjanje, ker mu boš pomagala plačevati dom starejših.

Tole je gladko za lase privlečena zgodbica. Zakaj, pa vemo tisti, ki smo v zivljenju dali že nekaj čez.

Ko sem bil star 19, sem bil v vezi s 50 letnco, samo da sva oba vedala da sva skupaj samo da malo uživama, danes imam 5 let mlajšo ženo in otroke.

Naj se loči. In hitro zaživita skupaj in izkoristita čas, ki ga imata. Leta niso obljubljena nikomur, morda so tebi dnevi šteti prej, kot njemu. Bolj, ko se bosta fokusirala na razlike, več let bosta izgubila, ki bi jih lahko preživela skupaj. Osredotočita se na to kar imata in izkoristita čas, ki ga imata. Verjetno sta ga kar nekaj že izgubila…

Odgovor na objavo uporabnika
Sk, 12.01.2023 ob 23:57

Že strinjam, zdaj zaljubljenost, čez deset let pa preklinjanje, ker mu boš pomagala plačevati dom starejših.

zakaj pa bi morala čez 10 let še biti z njim? Saj se bo lahko ločila, tako kot sem menda namerava ta njen lover. Treba je živeti za današnji trenutek, če ji danes paše, naj ga izkoristi.  Ko bo uvenel, pa ga zamenja za mlajši model, tako kot je mož ženo.

Ljubi jezus, 36 let razlike?? Pa še poročen? To pa je zadetek!!

In če bi se ločil, ne bi 2x razmišljala, niso me motila ne leta, ne otroci. Žal mi je edino, da sem toliko dolgo čakala, da se odloči. Dolgo se je odločal in nikoli ni izbral mene. Po 2eh letih sem najdla drugega, ki ga sedaj ne bi nikoli zamenjala, pa čeprav sem bila veliko bolj nora na tega starejšega, a se imam z mlajšim  veliko boljše, počutim se dobro, brezskrbno, spoštovano in cenjeno. In manj kot to, si ne zaslužim.

Odgovor na objavo uporabnika
Anapurna, 08.01.2023 ob 16:26

Moj mož je od mene starejši 21 let, skupaj 18, poročena 12. Danes je star 72 let. Nikoli in nikdar še nisem koga tako noro imela rada kot njega in tudi ko bo / če bo tako naneslo, da ga bom nekoč negovala, ga bom, dokler diham in sem pri moči. In če kdaj ostanem brez njega, moških zame ni več, z njim je enostavno preveč lepo. Tako da, niso važna leta, ampak človek, njegova kemija, njegov bit in privlačnost.

večjiproblem je, ker je ta tvoj oboževanec poročen.

Hudo, zelo lepo je kaj takega prebrat, še je upanje❤️

Odgovor na objavo uporabnika
Krneki348, 14.01.2024 ob 18:39

Hudo, zelo lepo je kaj takega prebrat, še je upanje❤️

Jp, zelo lepo, in demantira vse une red pill teorije, da so vse iste in preračunljive, sej pravim so Slovenke top ženske.

Mala smiri doživljaj pa obišči kakšnega psihoterapevta. Te kombinacije s takšnimi leti razlike, redko uspejo. Ena na milijon verjetno. Večinoma pa se prej kot slej zatakne. Poznam ene dva primera ko je razlike v paru okoli 16 let. Par let vse super potem se pa začne. Privlačnost začne popuščat, spodnji prijatelj začne odmirati, ženska pa na vrhuncu spolne moči. Takšnih da skačejo pri 85 letih je bore malo. Imam kolega zdravnika tako da vem kaj govorim. Pa pustimo spolnost, so tudi moralne prepreke, ki se z letimi višajo, ne nižajo.
Razmisli zakaj ti tak moški dogaja. Ali je finančni status, pomanjkanje očetovske ljubezni ali pa kaj drugega. Ker nažalost normalno to ni, te moram kar razočarati. Sploh pa poročen. Mrtev ne mrtev zako ni važno, greš v področje kjer je več slabega kot koristi. Da ne govorim o družini, ki te itaq ne bo sprejela. Si veliko premlada za njega. Premisli in res dobro premisli preden si uničiš življenje.

Najhuje je, ko star dedec znori, za žensko pa ni skrbi, saj je za moškega že zaradi 5 let razlike, po 50 letu močno prestara. Prav smešni so s kakšno vpadljivo barvo las in drugimi neumnostmi s katerimi si domišljajo, da so mladostni. Iščejo samo še malo medu in pri tem so sposobni reskirati tudi infarkt.

Ti ga kar ljubi, naveličala pa se boš tako mladega kot starega. Morda res obstajajo neke za večno združene polovičke, a verjemi, teh je zelo malo. Sicer pa vsi poročeni moški trdijo, da imajo mrtev zakon, kar pa je v 99% laž. Radi sedijo na dveh stolih in, če jih žene same ne brcnejo v rit, nikoli ne zapustijo varnega doma. Poznam ženske, ki so dolga leta živele od takšnih obljub, nazadnje pa so ostale same.

Morda potrebuješ samo varnost, očetovo figuro. Tvoja karma je samo tvoja in nihče nima pravice posegati vanjo.

New Report

Close