Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ljubim te….

ljubim te….

Na tej temperaturi pečeta s šefico pico doma ja:-)))

…počasi in z občutkom te začnem nabijat……na očeh ti vidim, da si si to že dolgo želela…..primeš me okoli vratu…..jezička se zopet najdeta………nagajivo in rahlo te ugriznem v spodnjo ustnico…….kot bi to še pospešilo tvoj orgazem……

Malo ljubljenja po vratu,grickanje malinic,pa gnetenje tvoje sexi titke za začetek.

predem ko muca…paše neznosno…..pijana sem od tvojega vonja…..

je ne.,,,ker tašča boljšo naredi…..

opa…vroče postaja….grem delat malo…..

Se pa znajdeš ni kaj.

Okno odpri:-)Kam bežiš srce:-)))

tak so me učili….

Si že postorila delo?

……na uho mi šepetaš……hočem te…..fu*kaj me……daj……porivaj me……neznansko uživaš…….nežno ti oblizujem bradavičke……napete so……to te še bolj rajca…….začutim, da boš eksplodirala……

nekaj zraven delam še…

Da ne sexaš slučajno?

sem še oblečena..čeprav bi te krpice kar odložila nekam…..

srce mi neznansko bije..po žilah se mi pretaka neznanski nemir…ti pa še kar uživaš v svojem početju…ko vidiš moj nasmeh na ustih kako mi neznansko paše to tvoje nabijanje…..

….malo upočasnim tempo…..ne vem, zakaj se mi tako nagajivo smejiš……nežno te poljubljam po vratu…..ušeskih……ličkih…..strastno te poljubim na usta……spogledava se…….brez besed se zasučeva….tokrat ti vzameš vajeti v svoje roke……zajahaš me…….čutiš ga globoko v sebi……..neznansko uživaš……nabijaš se……..čisto narahlo stokaš…….božam te po prsih……že v naslednje trenutku te primem za boke….pa za ritko……noro se ujemava……kot bi bila stara ljubimca……

sexi porednica.

…………STOP………….

………..vžgala se bom,če bom nadaljevala…..

zelo poredna sem ja..ma če uživam v svoji koži,,,,,

Raje povej kaka bo tvoja obleka na dan D?

na dan D bo obleka zeeelo lepa…dolga…v barvi šampanjca…belina mi pač ne sede nekako…..

frizura speta…..

make up moderen…

sicer pa bo vse trenutku primerno…
ma komaj čakam da bo sam 1 priimek na vratih….sam kaj ko bom še vedno stara maša….

……..nadaljujeva na privat…..:)))?

Tudi jaz sem bom vžgal…….še sreča, da sem trenutno sam….tukaj…..:)))

Cmok

privat??’napiši kje….

Boš poslala kako fotko,pliiiz…Aha saj se pred dnevom D še vidiva?

ma tega pa ne bi…..saj veš kakšna sem….

New Report

Close