Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJUBIM TE!

LJUBIM TE!

Sp

kaj je to zdaj v modi ali kaj???

Koga…ali mene;))…ja lepo je to brati…ampak saj vem, da ljubiš svojo ženo…pa mogoče na nek način še ljubico…žabi pa imaš rad in to je zame več kot dovolj…cmoki…na…ja tja…kjer ti paše!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grem nabaviti brom in ga vsakemu izmed vas pošljem.
Madona, jutri se bo pa začelo:

“Želim si te, draga/i……..” Kar naenkrat bo pa preveč Slovenčkov na tem preljubem svetu.
Dost vas mam! Grem.

Preberi si…koga ljubim jaz…to pa lahko aneda…in zato ne rabim bromčka…pa-pa cmokija na gobčka, na tisto šobo jezno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ojojo………………

maky

te te jaz tud!! ;-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oh Trilči!Kak je to lepo slišat…se kar raznežim…
Enga velika ljubčka za našo lepotičko.
Sp

Jaz ti ga pa kar vračam…Upam,da si se lepo naspal!!!!!:-))))))
Jaz sem se,čeprav sem imela zelo čudne sanje….hmmmm…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hvala Trilči!
kar lepo spal…sploh ker je blo malo kinota pred spancem…pol pa veš,da se lepše spi :-)))
Kaj si pa hudega sanjala?
Sp

Očitno mi NEKAJ hudo manjka,da že sanjam kako sem se fejst muckala z enim tipom,ki mi v nesanjskem svetu sploh ni pomemben….poznava se že več kot desetletje,pa mi sploh ni jasno…..ma,blo pa je fajn…samo v sanjah….:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči?
A si ta bivšega še kaj plavšala?
Sp

Ne….ponos,ponos…..je pa prišlo do nekaj čudnih pripetljajev: npr. obiskal je mojo prijateljico in njenega fanta (tega ni prej nikoli naredil),pa sosed mi je povedal,da se z motorjem vozi po našem eku…itd….kaj pa vem,nekako ko preštudiram,ne znam razložit no…..eeeeeee,čeprav ga pogrešam in vse to,mi v moje življenje ne paše….ne vem…hhhhmmmmm…sem čudna,vem ja in tega nisem nikoli zanikala!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pi*ka ti Trilčja!
Akcija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sp

Ma,veš kaj…..v soboto sem bila pri eni prijateljici (včasih najini skupni),je tvojih let in pozna mojega bivšega kar zelo dobro,pa je rekla,da nikoli ne veš,kje in kaj se kaj zgodi in veš kaj….jaz ji dam prav!!!!
Čeprav vem,da vam (moškim) zelo paše,če vas ženska obletava….hi hi…pa vedar sem takšnih stvari lotim bolj diplomatsko,saj veš,kao naključje in to…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Boš ratala stara….ku jaz!
Sp

Ja,vraga malo pa še mi manjka se ti ne zdi…hi hi hi….pa tud če bom,ko je*e……no,jaz ne…..:-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Meni se je takrat tudi zdelo,da je še vse pred mano…zdaj,ko gledam nazaj,pa vidim,da je bilo takrat vse taboljše že za mano!
:-(((
Sp

Jaz tudi.

No,vsaj neki od tebe!
Sp

a maš dans sršene v riti?

New Report

Close