Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ljubimec da ali ne?

ljubimec da ali ne?

hmmm, torej ti ne isces seksa, ampak nekaj vec, kot so custva, topel dotik. Tega pri ljubimcih verjetno ne bos dobila. No odlicitev si ti sprejela, se preden si pisala na tem forumu. Je pa zelo velika verjetnost, da se bos prej ali slej opekla. Pravis, da imas fanta rada. Potem si fant res ne zasluzi, da mu “nabijas rogove” in da on zivi v neki “lazni” vezi. Na med je tudi forum varanje in si lahko preberes, cez kaksen pekel gredo eni in drugi. Itak pa, zivljenje je tvoje, zivi ga kot ga zelis, ampak vseeno ne prizadeni ljudi okoli sebe.

Na prvem mestu je sex pol pa še vse kar pride zraven. Goli fuk me ne zanima, ker to dobim. Verjel al ne so moški, ki si želijo enako kot jaz. Ah lažna veza jaz fantu nudim vse. Nočem prizadeti nobenga..kar ne veš ne boli.

Predam se :).

Jst te razumm. Sem imel ljubico in sva se dol dajala, ko robota. Mene je to motilo, tako, da sem jo nabijal, ko sem jo, zaradi njene žlehnobe. Nabijanje in njena žlehnoba me je pripeljala do res dobrega vrhunca. Čutil nisme pa do nje res čisto nič (pa ne se zdej eni pametni najti in vprašat kako je sploh to mogeče sex brez ljubezni, pač sto ljudi sto čudi) …. ziro. Tako, da sem bil prav vesel, ko me je nehala klicat. Imam pa iste želje kot ti, najti si žensko s katero bi preprosto užival v sex-u takrat, ko sva skupej, ker imam doma podobno sceno…. Dejstvo je pa, da ti iščes Supermena….lepega pa še samskega. No ja definitivno imaš več šans, kot jst, najti eno, ki preprosto nosi pozitivno sexualno energijo v sebi s tem, da vidi življenje realno.

dvd a že?:) možakar ne saj ni treba, da je samski sam naj mi ne dela štale, če se zaljubi. Pa pove npr. bejbi zame pa take. Nočem met frk. Ja lep pa more bit kaj naj, če padam na to. In seveda je sex brez ljubezni tud lahk dober sam to sm že dala skozi in bi zdaj rada neki novga.

še to. sem prebirala mal forum nezvestoba in tisto je naravnost smešno. res sm se nasmejala tisti je najbl smešen, ki pravi da bi ženi povedal, če bi ga dobila, da sam športa npr.ko sexa ma ej da padeš dol. In to naj bi bli odrasli ljudje, svašta.

Jp,… zna bit smešno kaj vse ljudje pišejo, ampak zato je tudi ta starševski čvek prva liga…. drugač pa… dej ti malo opiš tega tvojga Supermena, da vidmo, če se bo kdo javil ….. opiš karakter barvo oči, višino, lase, težo….. zna bit zanimivo za vse, ki te beremo….., ker po pisnaju zgleda, da si jebozovna…..

. Spoznala sem nekaj čudovitih moških ampak spoznala sem tudi psihopata, ki je obseden z mano. Ti že veš kdo si..če mi še enkrat pošlješ sporočilo bom poklicala policijo in ti naredila celo štalo. . Saj sem si sama kriva, ker zaupam budalam. No sam tolko za druge bejbe, če iščete ljubimca kle gor bodite pripravljene na vse. Uf sm živčna. Možakar a je to tud jebozovno?:) drugač pa..všeč so mi višji moški čeprav tudi če je sam mal višji od mene me ne moti, js sm srednje visoka. More mi bit v obraz všeč lahko je tud mal bl suh al pa debelčkan ampak mal nema veze:) sam da je obraz lep..če pa je natreniran in še visok in obraz lep pol je to bingo ane:) barva oči zaželjene so temne učke, temni lasje tak temačen da je:) kot hudič. Čeprav so tudi blondi lepi pa plave, zelene učke nema veze. karakter. more bit resen, duhovit s polno domišljije, karizmatičen, inteligenten, samozavesten, čuten, strasten, divji, nežen, romantičen, pozoren in tko. bo treba počas izbrat in se odločit za nekoga…sexa mi se tko direktno povedano.

Uffff 🙂 se vzdrzim komentarja :). kar se zahtev tice, ce bi se prijavil bi verjetno se v pol finale prilezel :). Pa srecno in upam, da ne bos obzalovala.

No ja kakor koli, jst sem pravi zate…. hehe…… Vse v enem, suh debel, lep grd, visok majhen, mlad in star, skratka model kot ulit zate, samo se mi nekako zdi da si tip, ki se preprosto zajebava, če si pa res bejba…. se pa men ful sexa s tako bejbo kot si ti, sm je problem, da se bi zaljubila zame, hehe, ker jst se težko, se pa rad cartam in izklopim takrat ko uživam z bejbo na nivoju. Za koga pa velajo tisti prvi stavki in komu si dala svojo številko!?

dvd v pol finale a:) srečno tudi tebi…obžalovala ne bom,ker znam zbirat a kako pa bo s slabo vestjo to pa še ne vem. Ponavadi pride potem, ko že kej ušpičim. Trenutno pa mi pohota megli razum tko, da ne morm razsodno razmišljat. Če bom pa pol enkrat prišla sem jokat skesana pa upam, da me boste razumeli:) Možakar js imam občutek, da si ti en tak starejši gospod mislm starejši tam čez 40? nism tip res:) zakaj pa se težko zaljubiš? ma veš sem opazla, da se tud js z leti čeprav sem še mlada, vedno težje zaljubim pa vedno višje kriterije imam. no ja sam da se imamo mi fino:) nimajo veze tisti prvi stavki sem rešla…

Jp… jazbijaaa….. valjda sem zrel možakar …drugča si nebi dal ime Možakar…. mi je pa kamen padel iz duše, ker sem se že ustrašil, da sem se ponujal &&&&…. hehe. Kakorkoli… v tvojem opisu nekako vidim tudi sebe (podobno funkcioniram)…enostavno se mi sex-a še s kakšno drugo bejbo poleg žene.

če bi moj sex s partnerjem bil kvaliteten, ne bi tega počela. Kakšnem pa je sex s tvojo ženo, če ni preveč osebno vprašanje?:) zakaj se ti sexa z drugimi rad menjavaš, bildaš ego? si naveličan ene in iste muce? pa sm se mal zamislila, ko me vprašajo, če to mislim početi do konc življenja, varat pač. Kaj naj rečem..lahko se vse obrne pa najdem nekoga, ki mu ne b počela tega. ampak težko, vedno manj je kvalitetnih moških..in ne bom razmišljala tokv naprej. kar bo pa bo sej se vedno znajdem. nekaterim je pač vseen,če partnerju nabijajo roge men ni. bi še kej napisala pa morm šibat v službo.

Naveličanost iste muce. Je pa tako, mam občutek, tudi, če bi imel miss sveta se mi zdi, da bi me ta nagon teral dalje…. Enostavno sex je tako lepa stvar, da je večji greh skoz z enim partnerjem razmerje imet kot to, da imaš še s kom intimno razmerje….Je pa tako, nikol nebi pustil partnerice na cedilu. Sex nima s tem nič. Imam jo za največjo prijatelja in tukej ni več erotike…. v tem je problem. Ampak ta problem se bi pojavil tudi pri drugih… za nekatere, ki bodo to prebral sva midva sama seb problem … hehe. Kar se pa mene tiče je to ok… se nebi menjal za drug karakter…..

zakaj vsaka kura, ki jo žene le njena peeesda misli, da bo dobila idealnega moškega. kvalitetni moški se takih žensk kot je avtorica izogibajo na tri kiilometre. tvoj partner je tvoje ogledalo miška.

No ja možakar jaz sem tud zadovoljna sama s seboj le da bi bila manj potrebna pa ne bi mela takih problemov. Mislim za nekoga to sploh niso problemi za mene pa so. Sm že imela starejše od 40 sam je prevelka razlika v generacijah ne vem no men se ni obneslo. ti kvalitetna kura js se v rl ne obnašam tako, da bi se vesla po moških ali pa koketirala al kaj takega, kdo sploh ve da mene peeesda žene? razen vas tu, ki sm napisala po resnici kaj me matra. in sm imela vedno ta najbolše kalibre, ki so tudi hoteli biti z mano ampak js tega ne iščem. Nek nov partnerski odnos se mi ne da.

katastrofa,zaradi takšnih kot si ti ženske zgubljate na ugledu,razumem seks in potrebo ampak ne vem zakaj ste taki pari sploh skupaj?KATASTROFA

Jazbijaa, dej povej, kaj te moti pri sedanjem partnerju, vsaj kar se seksa tice.

Moti me to, da sploh ni potreben. On lahko ne sexa en mesec pa ne mi zdej, da me vara ker vem, da me ne. Tud drka ne..na začetku in par let potem sem ga skoraj da posiljevala. Lep mi je sam te lepote se naveličaš, če ni nekega ognja v človeku. Nikol me on ne napade..jaz ga zbujam pogosto s fafanjem on pa nič, da bi mene kdaj z lizanjem zbudil to ni lepšga. Mu moram rečt dej me liži sej liže dobro to mi je uspel ga naučit sam drugo ne. Na začetku ni mel pojma. Pol mi je enkrat rekel ja kaj mi nabijaš komplekse in se mi je zasmilu tko, da sm bla tiho pol. Ni strasten ni divji uleže se na mene in poriva pol pa mu js dej me od odzad pa gledam v steno in razmišljam kakšne opravke mam jutri. al pa mislim na kakšnega drugega pa čist znorim. on pa ja kok si ti divja a sm te dobr. Js pa ja ja si me dobr in si mislim svoje:) žalostno ane ja takle mamo. se pa hvali okol, da kakšno packo ma on doma sam kaj , ki on te packe ne obvlada, ne zadovolji. Drugače je super kar se drugih stvari tiče ampak o sexu nima pojma.

Punca, a je s tabo vse ok ???, ubogi tvoj fant…., daj mu to v branje, da spakira kufre in gre dokler je še čas.
Sicer imam Slovenci en lep star pregovor “Kdor drugemu jamo koplje sam pade vano”, glej, da se ne bo enkrat obrnilo in boš žrtev ti.
Saj vidiš, da se folk norčuje iz tebe!!!!!! Zbudi se…

Predvidevam, da sta se o tem kaj pogovarjala. In ti verjamem, da zna bit to velik problem. Ampak vseeno, ali si prepricana, da bo ljubimec resitev. Po moje ne, mogoce zacasna. Koliko pa si stara/mlada 🙂

haha strokovnapomoč ti ga pa pokaš:) pa naj se norčujejo kaj me briga:) mogoče se tud js norčujem iz vseh skupi kaj ti veš…me pa full zabava to zgražanje in obsojanje:) čist zares. dvd stara sem 30:P mogoče pa bo več ljubimcev rešitev:)

Sem imel obcutek, da ne nosis vec krizev. Mogoce pa bi jaz pisal na tvoj email in bi resila tvojo tezavo :). Si v tezki situaciji, vendar je vcasih bolje ce clovek zajame sapo in premisli. Koliko casa pa sta ze skupaj?

No lepo, da tako razmišljaš.Čeprav berem, da si stara 30 letin bi pri teh letih lahko že imela malo urejeno “mansardo”????
No sicer je to tvoj problem.
Samo še eno vprašanje Si zaposlena? glede na ure, ko daješ svoje komentarje,bi sklepala, da ne??? ali pa imaš dolgočasno službo, tako kot fanta in ti ta forum krajša delovni čas?
Se poslavljam

Eh dvd prepozn si:) dosti časa sva skupaj. strokovnapomoč a ti gledaš ure kdaj js pišem komentarje?:) full si smešna da ne rečem patetična:) ne ne nisem zaposlena cel dan sviram ku.cu…poslavljam se tud jaz, sem dobila svoje.ajde

New Report

Close