Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubimec je prekinil

Ljubimec je prekinil

Uuuuu res, pravljično – čist nora bi bila, da me en ko ga sploh ne poznam, zasnubi prvi dan ko ga spoznam, pol pa ko bi se poročila, bi ga on redno vtikal v druge luknje…

Moškemu ne pomeniš nič moški so samo dobri igralci. Nekateri. Pozabi, da si mu kaj pomeila, ker mu nisi in tud žena mu ne.

Ne ženske tako napadati, srce ima svoe zakone, ki jih razum n pozna…

Pravzaprav je smešno ko lajdra ugotovi da ni poštenja med lopovi.

Avtorica … naj ti samo to povem, moje izkušnje. Pred leti, ko sem se preselil v Maribor, sem tu spoznal eno žensko, 4 leta starejšo od mene. Bila je poročena, in ravno v 2. mesecu nosečnosti … ali v tretjem, ne vem več točno. V glavnem, isto je bilo pri nama, kot pri tebi. Prvo z maili, potem s Facebookom, kasneje pa s smsji. Ko je njen mož vsak dan šel delat od 7h do 15h, je ona bila pri meni ali pa jaz pri njej, in sva se vsak dan porivala kaka dva meseca … dokler nisem jaz končno našel punce, ki mi je bila zelo všeč, s katero sem hotel imeti tudi nekaj več, kot samo seks. Super, ko to povem oni poročeni, pa jo je skoraj infarkt … Pred mano se je histerično jokala, me začela sovražiti itd … sem jo samo debelo gledal, pa si mislil, what the fuck je s to žensko narobe?! In po taki sceni, kot mi jo je naredila tisti dan, sem jo dobesedno odjebal, ji povedal, da se več ne grem tega, zraven tega je pa poročena, otroka pričakuje, in da tudi jaz rabim neko žensko, ne samo ona (moža). Gnjavila mi je še kaka dva tedna … cele romane pisala prvo po smsju, dokler nisem njene številke na blok vrgel, pol mi je romane pisala po Facebooku, in kasneje še na maile, dokler končno ni obupala. No, pred leti, ko je rodila tistega otroka, pa mi je spet začela gnjavit (nisem zamenjal telefonske in tudi blokirane je več nisem imel – drug telefon). Hotela je, da se dobiva pri meni doma. Ok. Pride k meni z otrokom, sva se malo pogovarjala o njenem življenju med časom, ko se nisva več pogovarjala … je šla na wc, pa prišla iz njega gola … ko sem jo zavrnil, je spet začela scene delat, par mesecev nazaj sem izvedel, da je postala mati samohranilka … In kdo ji je tu kriv? Jaz nič. Z njo sem seksal, ker sem bil samski in potreben, pa še ogromne joške je imela, zato ji nisem mogel rečti NE … ampak enkrat je treba narediti konec. Jaz si mislim, da si je sama kriva za to. Ona je iskala, jaz sem se ponudil.

Kar hočem povedat … bodi ob svojem možu, ali pa ga pusti. Če ta tvoj jebač ne sme imeti ženske, zakaj maš ti lahko moža? Deli pravico obema. Sicer pa se mi zdi, da si ti zelo zatežena ženska … me prav zanima, kaj bi naredila ti, če bi izvedela, da je mogoče on tudi spal s katero, ali pa da si je samo pisal kaj vročega s katero … verjetno bi ga pojedla, imela bi ga za prasca itd, kar ženske znate še zelo dobro s temi besedami.

Jaz še nobene punce nisem nikoli prevaral. Če čutiš, da zveza ni to, oz spoznaš boljšo, jo pustiš, poveš kako je na stvari, s čem nisi zadovoljen itd, in adijo. Ne pa, da se vara. Bolj tehnologija napreduje, bolj se pari varajo … Pojdi v nočni klub delat, boš imela polno ljubimcev, ker očitno ti en in isti ni dovolj (govorim o možu).

Zakaj boga familija?Kaj če nič ne štima med njima z možem?

Sama sem bila z bivšim skupaj 15 let imava enega sina,pa sva se po nekaj letih čisto odtujila on je iskal tolažbo v alkoholu jaz doma pri otroku,dokler nisem spoznala fanta oz.sedanjega moža.Z bivšim nisva spala skupaj nekaj let,potem pa seveda najdeš ljubimca.Sicer sva bila z bivšim na tem,da greva narazenampak noben ni upal narediti koraka naprej.Potem pa sem le priznala,da sem si našla drugega,ki sem ga sicer poznala že mnogo let prej.
Pa je prišel domov in povedal kakšne namene ima,da me ljubi,da bo imel rad sina.Potem smo se odselili na svoje,sva se poročila in sem ful vesela,da ga je tudi sin sprejel lepo in on njega.Včasih pač ne gre na silo biti skupaj,ker potem samo otroci trpijo saj vse vidijo in čutijo.
Naj vsak živi kakor mu paše.In sam najde srečo kjerkoli že.
Glede na to,da je tebe ljubimec pustil pa je tako,da že ni imel resnih namenov s tabo.To bi se morala zmenit in pogovorit že takoj,ko sta se poznala kakšne načrte imata oz.ima on s tabo.Po toči zvoniti je prepozno.
Boš že prebolela,vsi smo bili včasih nesrečno zaljubljeni pa smo preživeli.Zdaj,ko si ostala doma boš pač mogla nekako zdržat in se prilagodit si ga izbit iz glave.
Le nekaj ti polagam na srce:Ne išči drugega moškega,da bi prebolela ljubimca,če želiš ostati z možem.

Zakaj boga familija?Kaj če nič ne štima med njima z možem?

Sama sem bila z bivšim skupaj 15 let imava enega sina,pa sva se po nekaj letih čisto odtujila on je iskal tolažbo v alkoholu jaz doma pri otroku,dokler nisem spoznala fanta oz.sedanjega moža.Z bivšim nisva spala skupaj nekaj let,potem pa seveda najdeš ljubimca.Sicer sva bila z bivšim na tem,da greva narazenampak noben ni upal narediti koraka naprej.Potem pa sem le priznala,da sem si našla drugega,ki sem ga sicer poznala že mnogo let prej.
Pa je prišel domov in povedal kakšne namene ima,da me ljubi,da bo imel rad sina.Potem smo se odselili na svoje,sva se poročila in sem ful vesela,da ga je tudi sin sprejel lepo in on njega.Včasih pač ne gre na silo biti skupaj,ker potem samo otroci trpijo saj vse vidijo in čutijo.
Naj vsak živi kakor mu paše.In sam najde srečo kjerkoli že.
Glede na to,da je tebe ljubimec pustil pa je tako,da že ni imel resnih namenov s tabo.To bi se morala zmenit in pogovorit že takoj,ko sta se poznala kakšne načrte imata oz.ima on s tabo.Po toči zvoniti je prepozno.
Boš že prebolela,vsi smo bili včasih nesrečno zaljubljeni pa smo preživeli.Zdaj,ko si ostala doma boš pač mogla nekako zdržat in se prilagodit si ga izbit iz glave.
Le nekaj ti polagam na srce:Ne išči drugega moškega,da bi prebolela ljubimca,če želiš ostati z možem.[/quote]

Tako ena cipa svetuje drugi cipi. Moraš se nasmejati tu.

Ste opazili? Samo ženske se cel čas pritožujejo tu gor nad moškimi. Ne samo v tej temi, v vsaki, kjer je glavna tema prevara in razhod zveze. Samo ženske delajo sceno tu gor, kaj naj naredi, kot da so samo moški tisti, ki so vsega krivi. V resnici pa če gledaš, več kot polovica tu gor bi svoje partnerje (predvsem može) in otroke pustilo samo zaradi enega jebača, ki jim zmeša glavo. In kdo je pol bolj neumen? Moški ali ženska?
Kolikor jaz poznam moške, vem, da moški radi dajemo med sabo komplimente o kaki ženski, ki gre mimo, in si rečeš, kako jo bi itd … med tem pa obratno ženska ne bo nič rekla o moškemu … zapeljevala ga bo tako dolgo, da bo na koncu dobila, kar bo hotela.

Oprostite, ampak ene ste prave cipe … bile ste in boste ostale. Če se z nekom poročiš, še posebej pa otroke delaš, bodi z njimi, to velja za oba. Ne pa da ne pomisliš na prihodnost, samo da se seksa pa otroke dela, pol pa pride boljše meso mimo, pa se tisto zagrabi … To ste ljudje, ki si ne zaslužite nobene družine. Take bi jaz poslal v nočni klub, pa naj tam vsak dan tiče menjavajo, če jim že to toliko pomeni, da se enega in istega z leti naveličajo!

Skoraj vedno je tako, da ženska išče, moški se pa ponudi. Ne mečem vse ženske v isti koš, ampak večinoma je tako.


sem ženska, ampak se popolnoma strinjam z napisanim.
Zvestoba in isklrenost mora biti temeljna in osnovna vrednota v partnerstvu in družini. ne pa neko sanjarjenje o drugih in pritoževanje čez monogamijo.
če imaš nekoga iskreno rad, ti je monogamija in ostati s tem človekom za vedno – ti je to samumevno in iskrena želja.

Tudi jaz sem ženska in se tudi strinjam s tem komentarjem.
Enim bi res pasalo delo kot prostitutke.

SAJ VEMO
SPET ENA KURBICA K SE GONI SSRBJANSKIMI GNIDAMI

New Report

Close