Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljanski maraton

Ljubljanski maraton

Dajmo se pofočkat, koliko vas gre v nedeljo na Ljubljanski maraton?

Jaz na 10,5 km.

Jaz tudi, prav tako 10.5km.

Jaz tudi na 10,5 km. Uf, že komaj čakam, me že malce daje tale “running fiber”.

21

Se kaj posebno pripravljate? Prehrana? Kdaj boste sle nazadnje tect pred nedeljo?

Jaz tečem vsake dva dni (kot običajno), zadnji tek bom opravila v petek (eno krajšo varianto ca.6 km) Prehrana: en dan prej malo pazim, da se ne nažiram.

Jaz grem na 21, se me pa neka viroza loteva, da sem kot cota. Danes grem zadnjič tečt, potem bomo pa videli kako bo.

tudi jaz grem na 21, bom zadnjič tekla v sredo, 12 km, potem pa bolj počivala do nedelje. Jedla pa bom zadnje tri dni bolj OH- tako nas učijo strokovnjaki.

Fočkam moža, ki gre na 21.

Jaz grem na ta kratkega. V soboto ne grem tečt, jedla bom pa makarončke, za moč:-).

Tudi jaz na 10ko.

LP

---------------------------------------- Nisem volila teh volov!

Tudi jaz grem 10 km. Danes mi je začelo teči iz nosa in kašljam, drugače se v redu počutim. Ali bom dobra do nedelje? Ali lahko grem vseeno ali bo potem še slabše?

Lp
Klavdija

tudi 10ka

Tudi jaz sem prijavljena na 10tko vendar mi ni uspelo se nič pripravljati. Koliko ste se ve? sem dolgoletna tekačica vendar na 5-6 km progah. Sprašujem se ali naj sploh grem.

Prosim za mnenje.

Ja seveda pojdi. Če tečeš že dalj časa ne bo problem.
Jaz sem bolj frišna, pa tud še nikol nisem 10km prelaufala. Jih bom pa v nedeljo.

Fočkam moža ki gre na 42km.
LP

grem kar na 42-ko in upam na najboljše.

Midva z možem greva skupaj na 21.
Tečeva daljše proge že kar nekaj časa, zadnjih 14 dni pa sploh nisva tekla, ker sva oba tako utrujena, da se morava ornk spočit.
Se vidimo. Še posebej veliko uspeha junakom, ki greste na 42.

Prvič na 10…. treniram že par tednov…. 7 jih pretečem… kako bo pa 10 je pa ???… upam, da pridem na cilj ;))

Grem na 10.
Danes sem šla zadnjič tečt, pred nedeljo.
3 dni pred LM bom jedla predvsem špagete.

tudi jaz na 10K. nobenih posebnih priprav, ker tako ali tako vsak drug dan pretečem 7-8 K in mi bo to ene vrste “malo daljši” trening, predvsem pa doživetje!

sem se pa kar malo nasmejala odgovoru od smejke :-), da bo tri dni jedla v glavnem makarone.

v zadnjem Poletu je bil napisan tudi jedilnik – lahk si privoščiš celo palačinke in sladoled 🙂

New Report

Close