Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubosumen in posesiven ljubimec

Ljubosumen in posesiven ljubimec

Poročen ljubimec mi je začel utrujati, ker prijateljujem z osebami moškega spola.

Vsako noč spi zraven žene, meni pa teži ko grem s sodelavcem na kavo!

Najdi si moža.

ja varalica noče biti prevaran! pa nima veze da ženo vara s tabo, ti kot ljubica ga tud ne smeš prevarat!

Svašta u deželi mojoj!

Kaj vse hodi po tej Zemlji. Podn od podna.

Zamenjaj ljubimca.

Povej mu, da imaš poleg njega še enega loverja (čeprav ga nimaš) pa naj se žre.

Najbolj ljubosumni so moški, ki sami varajo, ki so sami najbolj pokvarjeni. To je neizpodbitno dejstvo.

Ja grozn, no. Še ljubimci niso več kar so bili.

Ti si kar nabijaj ego. Ni ljubosumen,samo kontrolo se boji izgubit. Nad ženo je nima, zato vsako noč zaspi zraven nje.

Misli da si kurba

Ce si njemu dala

Lahko das tud sodelovcu.

Ker je on pokvarjen ko drek

Odgovor na objavo uporabnika
Posesivnost, 22.06.2022. ob 21:53

Poročen ljubimec mi je začel utrujati, ker prijateljujem z osebami moškega spola.

Vsako noč spi zraven žene, meni pa teži ko grem s sodelavcem na kavo!

To so tvoje mokre sanje…

Tako je ko ve, da si ti samska, on pa brez jajc, da gre od žene in te naredi njegovo. Prej ali slej se boš naveličala drobtinic in on se tega zaveda, noče pa oblečti hlač za velike pobe in odrasti. Izguba bo njegova

hjoj girl, koliko si stara? Saj veš, da ljubimcu dol visi zate ane?

Upam, da si pod 25, pa da se še iščeš, ampak predpostavljam, da si 35+. A ni skrajni čas, da se začneš malo cenit, ne pa da si z nekom, ki te ima samo za jajca spraznit?

Gili, 23.06.2022. ob 13:58

Misli da si kurba

Ce si njemu dala

Lahko das tud sodelovcu.

Bolj je zato ljubosumen, ker je on kurbir… Ker bi on vsako naskočil, ki mimo pride, misli, da so vsi njegove sorte. Takih ljubisumnezevvse je treba na daleč izogniti. So grozno pokvarjeni.

In zakaj se te pališ na poročene? On ima ta problem , ti ga imaš pa tudi .

Največji p.rasci so najbolj ljubosumni. Ker dobro vedo, kaj vse se dogaja za partnerjevim hrbtom, se bojijo, da se tudi za njihovim. Pošteni ljudje so glede tega zelo naivni, zato zaupajo in niso ljubosumni.

Kako absurden bi se zdel šele ženi njen mož, če bi vedela, da ima priležnico!?!

Tale ljubimec tvoj ima res visoke zahteve do vaju, njemu pa strežeta vi2 od spredaj in zadaj. Moški si trs znajo podrediti ženske.

Ženska, ki pristane v to, ali žena ali ljubica, je zame v srži stvari neke vrste izdajalka. Izda žensko za nekaj uric užitka.  Izda žensko v sebi in ženo, ki je prevarana.

Seveda moraliziram, saj si dejansko v moralnem prekršku. Upam, da vas vse tri ne doletijo prestroge sankcije 😉

Cipa ena pokvarjena

KrEna2022, 24.06.2022. ob 10:04

Kako absurden bi se zdel šele ženi njen mož, če bi vedela, da ima priležnico!?!

Tale ljubimec tvoj ima res visoke zahteve do vaju, njemu pa strežeta vi2 od spredaj in zadaj. Moški si trs znajo podrediti ženske.

Ženska, ki pristane v to, ali žena ali ljubica, je zame v srži stvari neke vrste izdajalka. Izda žensko za nekaj uric užitka.  Izda žensko v sebi in ženo, ki je prevarana.

Seveda moraliziram, saj si dejansko v moralnem prekršku. Upam, da vas vse tri ne doletijo prestroge sankcije 😉

Dej ne bluzi on pa je nedolžen..  dej nehite skos ženske obtoževati. Sem bila na istem sploh ni povedal takoj da je poročen… In še marsikateri ki to počne ne pove…in med tem časom se zatrapas in stvari postanejo težje. Sej pol prekines ampak traja dlje. Meni je ženska ki kritizira žensko da to počne vbistvu zagovarja njegovo dejanje, ker išče krivca dugje. Sej konec koncu če bi vse zavračale. Bi pa šel in si plačal. Ampak on nebo bil kriv mar ne?

Prava ljubezen je, ko se moški že tretjič loči, ljubica pa je še vedno ista!

Meni je en rekel, da njegov ego ne prenese tega, da bi mu ena mlada delala kaj takega. Sem mu rekla, ti si v zvezi, ne jaz, jaz lahko delam kaj hocem. Pa je bil mir. Postavi se zase ali si najdi drugega. Ponavadi so tisti, ki varajo najbolj ljubosumni, ravno zato ker sami to delajo. Verjetno ni samo ljubosumen na ljubico, ampak tudi na zeno.

Sam ne varam, ampak poznam precej poročenih kolegov ki to počnejo in nikoli nisem mogel razumeti, da so DEJANSKO ljubosumni bolj na lubice kot na žene.

Enim se je prav mešalo…zanimiv psihološki fenomen.

New Report

Close