Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubosumna na bivšo punco

Ljubosumna na bivšo punco

Sem ženska v svojih mladih letih. Imam resnega fanta, skupaj sva več kot leto in živiva skupaj v najetem stanovanju. Res se imava rada, jaz vem, da je on moški katerega sem si vedno želela. Tudi on pravi, da je to med nama ljubezen na prvi pogled in da me nebi zamenjal za nobeno.
Imava tako lep odnos, da lahko rečem, da imava res srečo, da sva se našla. Tudi o prihodnosti, o hiši in otrocih razmišljava.
Ampak v meni je.. sploh nevem kako bi opisala situacijo.
Torej moj sedanji partner ima eno bivšo punco, ki mi res gre na živce. Največja fora je,da ženske sploh ne poznam ampak je enostavno ne morem. Niti slišat ne morem njeno ime. Ampak to njeno avšasto obnašanje, in po videzu mi je zelo podobna, čeprav je malo močnejša od mene. Ženska ima zelo samozavesti in deluje mi tak tip ženske zelo potrebna in kot da ne zna biti tiho.
Nevem zakaj to, saj je imel tudi druge bivše punce, za katere mi sploh ni mar. Vendar ta oseba, koliko sem slišala in vidla na slikah,videjih kako sta skupaj,. Enostavno me zmrazi ko sploh na to pomislim, včasih do te mere, da bi ga kr pustila in se razšla od same jeze, ker je bil z tako žensko in da mu je dejansko prijalo.
Sprašujem ali je imel kdo mogoče podobno izkušnjo , oz. kdaj bo to minilo..

Sitna zadeva, edino kar pade na pamet je, da das stvarem cas, kadar te nekaj zre, cas pogosto pozdravi vse probleme, ce le ti niso kaksne resne travme.

Smem vprasati, kako si prisla do gledanja teh slik/videov in kje si jih nasla? Verjetno bi bilo najbolje, da se oddaljis od teh vsebin.

Ženska v mladih letih da si? Koliko mladih? 15 let? Ker pišeš že tako kot kakšna nezrela 15-letnica.
Kdaj bo to minilo, sprašuješ? Ko boš odrasla, takrat.

Hm, sorry 🤣😂😂😂, živita skupaj, načrtujeta družino in ponujata njegove spomine na slikah in videih z bivšo? 😅 Ali to samo ti poćneš? Če ima ona samozavest, jo ti nimaš. Če pa on to hrani za boljše čase, pa še ni šel dalje. Namesto, da ustvarjata skupne trenutke, obujata neko preteklost, vidva naj bi bila pa sedanjost.
Tako obnašanje pomeni tudi ljubosumje. Bivša nima kaj delat v raznih predalih sedanjosti. Namesto, da te ona servira, raje obrnil energijo v dedca in ga vprašaj kdaj bo preteklo škatlo pospravil za sabo.
In ja, koliko mladosti je, 15? Ne manipuliraj in ne izsiljuj. Kar pustila bi ga, ker je imel pred tabo bivšo punco? Pa taka močna ljubezen no 😆

pozdravljena! Tudi sama sm imela podobno tezavo, ker sta se razsla kaksen mesec pred zacetkom najine zveze in se je delala tezave najini zvezi z govoricami, sms-i itd. (v glavnem ni pomembno) in sem bila jezna itd.(recimo tudi ljubusumna ko sem videla kaksno sliko (npr kaksna poroka ko sta sla skupaj itd.) ampak je moj partner hitro resil zadevo in mi z kratkim stavkom pojasnil vse. 😁 ce ti ga citiram “ce bi bla ona tolko boljsa od tebe in bi se z njo imel lepse mislis, da bi bil z tabo in si zelel ustvarit skupno druzino” tako da si tudi sama zapmni da si zanj boljsa od nje in da se ne rabis obremenjevat z njo vec 😁😄

Boga, boga punčka…
Pridi sem, da ti striček pove, da tvoj dragi ima zgodovino, ki se tebe ne tiče, ker nisi bila zraven… Bi se pa morala bolj ukvarjati s tem, da boš njegova prihodnost, če si si ga že izbrala. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=TGwZ7MNtBFU

Vem, kako se počutiš. Zanima me, ali je ta punca aktivni del vajinega življenja? Se fant še druži z njo, te skrbi to? Probaj se pogovorit z njim glede teh občutkov in opazuj njegovo reakcijo. Mogoče je še vedno zelo prisotna v njegovem življenju in si ti tega ne želiš.
Velikokrat nas skrbi, ker partner ne zna postavit prave meje z bivšimi. Včasih sicer gre za 6.čut. Upam, da je sicer samo nesigurnost, vendar jaz nisem bila pogosto ljubosumna na druge ženske v življenju bivših partnerjev – ko pa sem bila, se je ponavadi izkazalo, da se nekaj dogaja za mojim hrbtom. Ne beri komentarjev zafrustrirancev tukaj, priporočam ti raje fb skupino Sočutno partnerstvo, kjer ti pomagajo analizirat tvoje občutke namesto ničvrednega obsojanja

Good story.

Odgovor na objavo uporabnika
Prosim za nasvet, 26.07.2020 ob 22:17

Sem ženska v svojih mladih letih. Imam resnega fanta, skupaj sva več kot leto in živiva skupaj v najetem stanovanju. Res se imava rada, jaz vem, da je on moški katerega sem si vedno želela. Tudi on pravi, da je to med nama ljubezen na prvi pogled in da me nebi zamenjal za nobeno.
Imava tako lep odnos, da lahko rečem, da imava res srečo, da sva se našla. Tudi o prihodnosti, o hiši in otrocih razmišljava.
Ampak v meni je.. sploh nevem kako bi opisala situacijo.
Torej moj sedanji partner ima eno bivšo punco, ki mi res gre na živce. Največja fora je,da ženske sploh ne poznam ampak je enostavno ne morem. Niti slišat ne morem njeno ime. Ampak to njeno avšasto obnašanje, in po videzu mi je zelo podobna, čeprav je malo močnejša od mene. Ženska ima zelo samozavesti in deluje mi tak tip ženske zelo potrebna in kot da ne zna biti tiho.
Nevem zakaj to, saj je imel tudi druge bivše punce, za katere mi sploh ni mar. Vendar ta oseba, koliko sem slišala in vidla na slikah,videjih kako sta skupaj,. Enostavno me zmrazi ko sploh na to pomislim, včasih do te mere, da bi ga kr pustila in se razšla od same jeze, ker je bil z tako žensko in da mu je dejansko prijalo.
Sprašujem ali je imel kdo mogoče podobno izkušnjo , oz. kdaj bo to minilo..

Enako.. Ene njegoce bivse sploh ne morem. Niti slisat ne morem za njo. Zato z epac izogibam na dalec bilo kaki temi o njem, sem fantu rekla, da ne zelim slisati nic o nksgovih bivsih ker mi to pokvari dan 🙂

Ti si bolna 😂

Ja, meni je tudi šla bivša blazno na živce, pa mi nikoli ni nič storila, ali se vtikala v najino zvezo, vendar je enostavno nisem prenesla. Potem pa je prišlo vmes življenje in je hotelo, da so otroci sošolci in še iste dejavnosti so obiskovali. Pa sva se začeli postopoma pogovarjati, danes pa se z veseljem srečava in spijeva kavo.

New Report

Close