Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJUBOSUMNOST

LJUBOSUMNOST

Koliko smo ljubosumni???

Jaz priznam sem…ampak v pravih mejah…moje ljubosumje je začimba za moje življenje in ne strup…kaj pa vi…kako vozite z ljubosumjem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Odkar imam nekoga,me ta stvar v glavo jebe!
Clear!?
Sp

Uh … jaz sem izredno ljubosumna … in pred časom sem bila prav bolestno ljubosumna … tako da … če je moj miško samo pogledal kako drugo je bil že ogenj v strehi … bognedaj da ga je ta ogovorila … ali pa še huje … on njo … Joj joj joj … to so bile iskre …

Sedaj se počasi poskušam kalmirat … in če me že prime napad ljubosumja mu tega ne pokažem … in počakam, da se ohladim … in mogoče potem čisto v miru (?) vprašam … kdo je pa bila tista????!!!??? :))))))))))

Jebat ga … ja … sem ljubosumna, ja … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zakaj ne zaupata tisti osebi…zakaj izpadi…brez veze…to samo uničuje nekaj lepega…zaupanje je tenelj vsega…verjemita…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ka jje to ljubosumnost !
Nekoga noro ljubiti – ni res
mislim da varati in gledati da on -ona ne počne isto
zato najboljš ,kot je rekel sprevžko SWINGER PARTY
pa bo za vse dovolj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

temelj…bi moralo pisati in ne tenelj

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo ti krempelj stari!!!!
Delam na temu,veš!
Ko bo stvar zrela,boš obveščen!
Sp

hehehehe,Norc, ….no daj pridi k stvari

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A veš, da sem čedalje bolj zato…pa ne vem kaj mi je…prej anti…samo to ne…sedaj pa me nekaj vleče v to…se smejim…res noro je vse tole…zato res nikoli ne reči nikoli, ker nikoli ne veš…kaj se lahko lepega zgodi nekega dne;))!? Pa čeprav zaenkrat samo sanjam…ker si več ne upam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Koliko?! Preveč.
Vozniškega za ljubosumnost pa mi nočejo izdati, ker bi bil takoj karambol….:-(
Sem pa tako ljubosumna na eno……grrrrrrrrrrrrrr. bi jo najraje ščikala.

…sta uigrana…ja dva……cenzura…na kupu!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar korajžno sonči,kar korajžno!
Počasi bo jedro ekipe formirano ;-)))
Sp

Saj jaz mu zaupam … verjetno zaupam njemu bolj kot sebi … ampak … saj še sama ne vem, zakaj sem ljubosumna … In največkrat nisem jezna nanj … ampak sem jezna na ženske ki skačejo okrog njega … ampak … ker si njim ne upam nič rečt … se spravim na njega … :(((( … in vem da to ni prav … :(((((((((((((((((( … samo tako je …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ali na kero od tu…samo vprašam???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nikakor……. tule ste same fejstne, saj veš.

Potem…pa mi to ne gre u glavo…aja…sem se že spomnila…ja fejst jo ugrizen tja nekam…že vem kdo je to…bom tiho pppššššššš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ohjej, pa saj ne veš, kaj pa, če bi ugriznila v kakšno kiselinco?!

Veš kaj…škoda lepih…tvojih… zobk…raje zagrizi tja…v njega…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ko pa ne vem, če je užiten…:-)))

Kakorkoli, Sonči moja, sem zelo ljubosumne sorte, moje je moje in pika.

Nehaj…se te bom začela bati…ampak ker sem tvoj k…k…se smejim…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A se boste že zmenle,ktera bi kterga?
Če si nas že morata lastiti,no.
jaz bi sicer najraje z vsemi….pa bo treba še mal truda.
;-))))
Sp

o ja…sem sem…in to zelo…moj dragi pa ni nič(vsaj mislila sem da ni nič)…
zadnjič ko pa sva bila na morju, pa je bilo v Portorožu ogromno vojakov iz letalonosilke, onih pravih črnih ;)))
Pa so se meni kar sline cedile ko sem jih gledala, pa je takoj odreagiral…sem mislila da ne bo nič :)))) Pa se je kar hitro zbunil :)))

Midve…ne bi nobenega…ker ga že imava;))! No takole…pa bi imele vse ali pa ne…se smejim…pa saj ti že veš kako in kaj…pa ne izzivaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sovražim ljubosumje… grrrrrrrrrrrrrrr

Tako je…tudi jaz ga sovražim…ne maram ga…ne trpim ga…bravo medi…midva sva pa res za skupaj…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close