Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ljudi su glupi. Pika.

Ljudi su glupi. Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 07.09.2023 ob 00:07

Picopek Ludikonj in nezaposleni Darwin sta cvetober inteligence, zakaj bi poslušali pametne ljudi, če imamo njiju v Butalah. 😀

Grem stavit, da  oba skupaj, tupi darmun in glupi konj nista zmožna naredit 4. razreda osnovne šole, pa se gresta predavanj o neki  kao “znanosti”…….jaooooooo, pa tega se v butalskih zgodbah ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Darmun šizič, resno vprašanje?, 07.09.2023 ob 00:08

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 06.09.2023 ob 00:16

@Ludikonj ne sekirej se zaradi debilov. Po njihovo bi bila oba mrtva že ker nisva cepljena. Saj veš so napadali kot drek smrdljiv po tv , forumih, radiu, časopisih, soc. omrežjih.

Gobezdajo kot velika pošast ampak strahopetni so pa kot definicija strahopetca.  Niti lastnih imen nimajo še z ritko svojo se zase ne upajo postavt in prvi so posrani letel se cepit. To ti dost pove kok so presrani pa niso 60 let in več stari tile debilčki v enem, ki nimajo niti idej za nicke nove.

 

Ti si dokončal osnovno šolo ali tudi ne?

Ti, lej res ne bi ti vedu povedat, kdo jo je dokončal in katero gradbeno podjetje je takrat šolo postavilo. Me ni bilo zraven, ko so jo dokončali.

———-

Lejte , ne sekirajte se za šolanje mene in Ludija. Namreč če imava osnovne šole po vaše (to je bila osemletka glede na najino starost) imava skupaj krepkih 16 let šolanja. Kar znese dovolj za konkretnega inženirja. Tako, da ko naju ogovarjate tepci imejte v mislih, da se najmanj z inženirjem pogovarjate.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 07.09.2023 ob 00:19

Ti, lej res ne bi ti vedu povedat, kdo jo je dokončal in katero gradbeno podjetje je takrat šolo postavilo. Me ni bilo zraven, ko so jo dokončali.

———-

Lejte , ne sekirajte se za šolanje mene in Ludija. Namreč če imava osnovne šole po vaše (to je bila osemletka glede na najino starost) imava skupaj krepkih 16 let šolanja. Kar znese dovolj za konkretnega inženirja. Tako, da ko naju ogovarjate tepci imejte v mislih, da se najmanj z inženirjem pogovarjate.

 

Se opravičujem, ker sem repliciral na napačno ime in naziv.

Ej troli, ogabni, posrani, kok imate šole?

Aha, šizo vse jasno. Tudi ti torej brez dokončane oš. Opravilno nesposoben zaradi duševne bolezni. Ma to ste naravnost sami geniji. hahahahaha, jaooooooooo😂

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 07.09.2023 ob 00:26

Ej troli, ogabni, posrani, kok imate šole?

Vidiš da ne zmorejo kaj pametnega napisat, a kamoli kakšen zahtevani dokaz…

Takih je veliko, na žalost. NI meni njih žal, žal mi je otrok ker jih cepijo proti #virusih kateri ne obstajajo in zastrupljajo jih..

 

A ove debile, bo že “nekdo” poskrbel za njih.

Nam ste “inženirji tipa šizek darmun” vir dobre zabave in smeha😄, na psihiatriji jim je pa to povsem običajno, so tega vsak dan vajeni….tako da…..😄

Odgovor na objavo uporabnika
Darmun šizič, resno vprašanje?, 07.09.2023 ob 00:32

Nam ste “inženirji tipa šizek darmun” vir dobre zabave in smeha😄, na psihiatriji jim je pa to povsem običajno, so tega vsak dan vajeni….tako da…..😄

super, torej dokaza, eksperimenta in trditve o obstoju virusa po kochovih postulatih ne bomo dobili?

 

Bomo vsaj videl virus posnet direkt iz sline pod  elektronskim mikroskopom?

Ali vsaj eno študijo kje se dokaz o prenosu NEDVOMNO narjet in da je dokazana bakterij akot uzrok bolezni?

 

Daj im vsaj ta eksperiment kako so dokazali da je en NE-ŽIV ali polumrtev organizem, ki to ni, ker nima oganizma po sluzbenoj verziji virologije, preživel NA PLASTIKI 8 ur…Sej pravi ni-živ ali je olumrtev, sej so še v debati kaj je res kaj ne.. ampak vedo da PREŽIVI na plastiki in na brokoliju 8-10 ur.

Pa jel vi kdaj sploh spremljate kaj vse so NAPISAL, POVEDAL…

 

Totalni idioti..meni je tudi zabavno gledat koliko seže daleč SLEPO VEROVANJE i ljudska GLUPOST.

Ti si tipičen primer, idiota, glupana, opranoglavca.

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 07.09.2023 ob 00:47

super, torej dokaza, eksperimenta in trditve o obstoju virusa po kochovih postulatih ne bomo dobili?

 

Bomo vsaj videl virus posnet direkt iz sline pod  elektronskim mikroskopom?

Ali vsaj eno študijo kje se dokaz o prenosu NEDVOMNO narjet in da je dokazana bakterij akot uzrok bolezni?

 

Daj im vsaj ta eksperiment kako so dokazali da je en NE-ŽIV ali polumrtev organizem, ki to ni, ker nima oganizma po sluzbenoj verziji virologije, preživel NA PLASTIKI 8 ur…Sej pravi ni-živ ali je olumrtev, sej so še v debati kaj je res kaj ne.. ampak vedo da PREŽIVI na plastiki in na brokoliju 8-10 ur.

Pa jel vi kdaj sploh spremljate kaj vse so NAPISAL, POVEDAL…

 

Totalni idioti..meni je tudi zabavno gledat koliko seže daleč SLEPO VEROVANJE i ljudska GLUPOST.

Ti si tipičen primer, idiota, glupana, opranoglavca.

Oba sta brezvezna ludi. Dovolj je videt vajin vzdevek in morda kako besedo tu in tam. Ti in darwin. Ti ludi si toliko zabit, da se nisi sposoben naučit niti do deset računat, darwin pa ni dosti boljši.

Odgovor na objavo uporabnika
Brezvezna sta, 07.09.2023 ob 00:55

Oba sta brezvezna ludi. Dovolj je videt vajin vzdevek in morda kako besedo tu in tam. Ti in darwin. Ti ludi si toliko zabit, da se nisi sposoben naučit niti do deset računat, darwin pa ni dosti boljši.

sej pravi nič od dokaza?

nobenega uradnega dokumenta?

Nič od nič?

Nula?

 

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 07.09.2023 ob 01:01

sej pravi nič od dokaza?

nobenega uradnega dokumenta?

Nič od nič?

Nula?

 

Pa kak dokaz? Nima smisla s tabo razpravljat o ničemer, ce je tvoja umska zmoznost na ravni idiota. Nehaj se smešit no.

Te ni nikoli sram, ko se vsi delajo norca iz tebe? Če ne bi pokal blesarij in s tem kazal neverjetne zabitisti, se ti ne bi vsi smejali. Če si tak runkelj kot ti dejansko si,  bi vsaj tiho bil, ne nonstop vsem kazal kak zarukan majmun si.😁

On bi “dokaz”. Nekaj tisočkrat mu je že bilo vse razloženo in ponovljeno, pa ne sprejema, vedno je na začetku. Ker je enostavno tako zarukan, da niti otroške slikanice ni zmožen razumet.

In še kar goni, nepovezano, brez vsakega smisla, ne pozna niti pomena besed, ki jih pobira z neta in tu piše…..eh

Odgovor na objavo uporabnika
Brezvezna sta, 07.09.2023 ob 01:19

On bi “dokaz”. Nekaj tisočkrat mu je že bilo vse razloženo in ponovljeno, pa ne sprejema, vedno je na začetku. Ker je enostavno tako zarukan, da niti otroške slikanice ni zmožen razumet.

In še kar goni, nepovezano, brez vsakega smisla, ne pozna niti pomena besed, ki jih pobira z neta in tu piše…..eh

Sej pravi nimaš dokaza?

Samo ponavljaš nekaj kaj nima znanstvenega temelja.

Niti en eksperiment uraden nimaš kje je dokazan prenos z človeka na človeka ali z živali na ćloveka?

NImaš slike virusa direktno iz sine pod elektronskim mikroskopom?

NImaš dokaza da preživi na plastiki 8 ur, na brokoliju 10?

Kako to da te trditve ne moreš znanstveno nedvomno dokazat?

Cist simp, uzames slino iz bolanega domačina, stavis je direkt pod mikroskop, sej je slina baje polna virusov, vaj enega mi najdi..

Dokazi mi prenos z Kochovi postulati ki so temelj in najbolj enostaven simpl dokaz?

Ne obstaja taka študija? Ali pa obstaja pa je nočeš pokazat.

Namvreč jaz vem resnico…So delali eksperimente, in niso uspeli nič dokazat..ma ti še te ne najdeš, ali se bojiš pokazat’

Papak.

Zdravniki uničujejo zdravje.

Psihiatri uničujejo um.

Mediji uničujejo resnico.

Religije uničujejo duhovnost.

Vlade uničujejo svobodo.

 

Kochovi postulati so izmišljeni. Ni nobenih dokazov. Kje imaš kako študijo? Nimaš. Kje imaš znanstveno študijo za katerokoli tvojih trditev? Nimaš. Ker nimaš odgovora, namerno ignoriraš, s tem pa samo dokazuješ, da si nepismen debil.

Nisem pa vedel, da sta z Darwinom v sorodu. A te on vedno brani? Debil in zapohanec, kaj delajo slabi geni…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5211, 07.09.2023 ob 02:14

 

Kochovi postulati so izmišljeni. Ni nobenih dokazov. Kje imaš kako študijo? Nimaš. Kje imaš znanstveno študijo za katerokoli tvojih trditev? Nimaš. Ker nimaš odgovora, namerno ignoriraš, s tem pa samo dokazuješ, da si nepismen debil.

Nisem pa vedel, da sta z Darwinom v sorodu. A te on vedno brani? Debil in zapohanec, kaj delajo slabi geni…

Idiot jedan, ne znaš brat normalna vprašanja, ne znaš poiskat eno študijo kje je DOKAZANA ta teorija o mikrobih???

Kochovi postulati, majmune, dokaži prenos, okuzi bilo koga z bilo čem…

Jebali te mediji in indoktrinacija, kako bi te tuko i ne bi ti dao da cmizdriš, nekad dobijem želju da stvarno dođem i prebijem te.  Nisi daleč od tega. Kreten.

Če bi bila dokazana ne bi bila TEORIJA še vedno, papak jedan debilni bez jedne ne programirane zdrave celice…jebote otac koji te napravio u dupe

 

Niti en dokaz ne moreš POKAZAT, ne ti ne noben od tu ki zagovarja to neumno pseudoznanost..

Samo ponavljate ko jebene papige uradno TEORIJO ki je še vedno TEORIJA, sicer bi bilo DEJSTVO, dokazano.

Jebenega enega virusa ne morete potegnit iz sline bez dodajanja v kulturi, nego direkt pod mikroskop..

 

Pa še trdit da preživi na plastiki 8 ur, a uradno se niso določil če je živ poluziv, ali polumrtev…

 

Pa kere MONE no….to ne mres verjet..in folk to vse kupuje, kak bolan svet v katerem živim…majko mila.

od mene traži da mu dam dokaz od ne.obstoju..a on trdi da obstaja virus, brez iti jedne normalne, znanstvene studije čist simpl razložene milijonkrat…niti jedne ZNANSTVENE literature ki dokazuje prenos, sa človeka na človeka, sa človeka na žival in obratno.

 

Niti ene publikacije, študije kje je virus direkt iz sline pokazan pod mikroskopom…

 

Pa kje je problem???

Pa še ponujajo 1,5 milijon eurov…a jebote..prijavi se, pa dokazi

 

 

Grem spat, ko najdeš kaki dokaz, znanstveno literaturo, publikacijo kje je dokazano po kochovih postulatih prenos in okuzba, drugač nima smisla brat tvoje kretenske komentarje.

 

Eno publikacijo, eksperiment slikanega virusa direkt iz slne pod elektronskim mikroskopom.

Bo šlo?

Najdi ta ne-živ, polumrtev organizem, ko nima zivljenske energije, kako živi na pastiki..

ĐISUS…koliko vam treba da shvatite da vas jebu u mozak???

Ta dva bi res bila za na tv, da bi imela svojo oddajo “tupi in glupi”. Ljudje bi crkoval od smeha.😅

Preletim na hitro in vidim, da je Glupi Konj  čedalje slabše pismen. Sploh ni več berljivo, polomljena čefuršcina in polomljena slovenšcina v mineštri. 😂 Darmun je sicer za odtenek manj tup od ludega, je pa čvrsto zapičen v rit glupemu konju.😝

Odgovor na objavo uporabnika
Glupi je, 07.09.2023 ob 05:41

Preletim na hitro in vidim, da je Glupi Konj  čedalje slabše pismen. Sploh ni več berljivo, polomljena čefuršcina in polomljena slovenšcina v mineštri. 😂 Darmun je sicer za odtenek manj tup od ludega, je pa čvrsto zapičen v rit glupemu konju.😝

>Od vseh komentarjev, niti enega dokaza.

Toliko od forum strokovnjakov.

Tudi 1,5 milijon ne pomaga opranim telebanom ki slepo zaupajo znanosti, a ne morejo niti URADNO prezentacijo poiskat, en dokaz… recimo eno študijo ki je bila narjeta ko je bila “Španska Gripa”, še ena false epidemija, Tak kot covid, ista ali podobna tehnika. So sprobaval okužit na več načinov drug -drugega. Pa jim v nobenem eksperimentu ni uspelo…

 

2. avgust 1919 POSKUSI ZA UGOTAVLJANJE NAČINA ŠIRJENJA GRIPE

 

vir  / EKSPERIMENTI ZA ODREĐIVANJE NAČINA ŠIRENJA GRIPE | JAMA | JAMA mreža (jamanetwork.com) /

Evo ga. Kdo je rekel da ga ne bo? Nepismeni glupi cigo počeo “radni dan”.☝️😜

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 07.09.2023 ob 02:44

Idiot jedan, ne znaš brat normalna vprašanja, ne znaš poiskat eno študijo kje je DOKAZANA ta teorija o mikrobih???

Kochovi postulati, majmune, dokaži prenos, okuzi bilo koga z bilo čem…

Jebali te mediji in indoktrinacija, kako bi te tuko i ne bi ti dao da cmizdriš, nekad dobijem želju da stvarno dođem i prebijem te.  Nisi daleč od tega. Kreten.

Če bi bila dokazana ne bi bila TEORIJA še vedno, papak jedan debilni bez jedne ne programirane zdrave celice…jebote otac koji te napravio u dupe

 

Niti en dokaz ne moreš POKAZAT, ne ti ne noben od tu ki zagovarja to neumno pseudoznanost..

Samo ponavljate ko jebene papige uradno TEORIJO ki je še vedno TEORIJA, sicer bi bilo DEJSTVO, dokazano.

Jebenega enega virusa ne morete potegnit iz sline bez dodajanja v kulturi, nego direkt pod mikroskop..

 

Pa še trdit da preživi na plastiki 8 ur, a uradno se niso določil če je živ poluziv, ali polumrtev…

 

Pa kere MONE no….to ne mres verjet..in folk to vse kupuje, kak bolan svet v katerem živim…majko mila.

No hvala. S tem odgovorom si dejansko dokazal, da nimaš nobenega dokaza za svoje trditve. Pišeš izmišljene zadeve. Ne, na internetu ne znam poiskat nobene znanstvene študije o tem kar pišeš. Je ni. Se pravi nimaš dokazov, pišeš neumnosti.

Vidim, da si jezen, ker nimaš nobenih dokazov za to, kar pišeš.

Pa tudi brat ne znaš. Ne možeš da čitaš. Totalno si polapismen. Ja ne pišem o nikakvi teoriji, me uopšte ne interesuje.

Ti samo dokaži ove svoje teorije u kojima pišeš. Znam da ne možeš, jer nemaš s čime. Ko papiga kopiraš neke bezveze izmišljotine, nešto što si pronadjao na internetu. Nemaš pa ni jednog dokaza za ovo što tvrdiš. Isto sranje, samo drugo pakovanje. To si ti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4279, 07.09.2023 ob 09:34

Pa tudi brat ne znaš. Ne možeš da čitaš. Totalno si polapismen. Ja ne pišem o nikakvi teoriji, me uopšte ne interesuje.

Ti samo dokaži ove svoje teorije u kojima pišeš. Znam da ne možeš, jer nemaš s čime. Ko papiga kopiraš neke bezveze izmišljotine, nešto što si pronadjao na internetu. Nemaš pa ni jednog dokaza za ovo što tvrdiš. Isto sranje, samo drugo pakovanje. To si ti.

;))))

Da baš.

Eto, očemo napravit ti i ja jedan eksperiment. Eto, nađi neku zaraženu osobu, bilo kojim virusom, i zarazi me.

Kao što sem prej delil, so že prej delal hokuse-pokuse pa nikoli ni ratalo.

Jaz pa zahtevam da glede na to da vsi VERJAMETE da obstaja ta mala nevidna baja DOKAŽETE do.

Jaz rabim DOKAZ da OBSTAJA ne da ne obstaja, to mi ej jasno da ne OBSTAJA.

vI RABITE DOKAZ NE JAZ, KONJU JEDAN.

New Report

Close