Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje kaj si resnično mislite

Ljudje kaj si resnično mislite

Ti to resno?[/quote]

Popolnoma resno.
Si mogoče ena izmed nemater?
Ni važno prostovoljno ali prisiljeno.

zelo močne čustveno duhovne misli ki pa zagotovo niso iz Orešnikovih misli…. prej bi dejal da je to zagotovo napisala kakšna vzgojiteljica….po izražanju bi rekel da ji je ime Ivica…imam pa jaz eno lepo misel za vse osamljene : ne mečite denarja …vsak od nas je povezan z eno zvezdo na nebu…le čas je potreben da se z njo srečamo….in ne neka srečanja na silo ….nekateri se igrajo z čustvi … in izkoriščajo ranjene ljudi , la lahko hodijo v toplice, na morje…za naš denar.. vsi ranjeni postavite se zase IMEJTE SE RADI, za vsakega od nas bo posijalo sonce, ne dovolite da služijo na vaš račun… .Včasih pa ima tudi samsko življenje svoje prednosti…..iskreno

Njihova odločitev, ki se mene ne tiče. Mnogo bolj jih cenim, kot tiste, ki niso tip za otroka in si jih omislijo zaradi drugih. Bi pa vsaki vseeno svetovala, da o dokončni odločitvi še premisli.

Nič. Tuji nazori in odločitve me ne za imajo, dokler nimajo negativnega vpliva na moje življenje. Odgovorim lahko iz prve roke. Sama imam otroka, ker se je zgodil. Nikoli si jih nisem želela. Imam super moža, super službo, super sodelavke, super hobije, super se imam čez vikend ko počnem kar želim. Bilo mi je lepo. Ko sem rodila je bilo vsega konec, in dolgo sem potrebovala da sem se navadila na kak e in bruh 3 in jok in zahteve in kompromise in trmo in kuhanje ter pospravljanje 24/7. Zato razumem ljudi ki ne želijo otrok. Ker otrok je odrekanje, skrb in odgovornost. Imeti otroka je čudovito in neprecenljiva obogatitev ampak ne imeti ga pa je tudi fino, sploh če imaš urejeno življenje in ne iščeš zapolnitve.

Se popolnoma strinjam! Jaz otroke imam in sem si jih želela, ti pa družina res čisto drugače usmeri življenje, sploh ženskam. Edino, kar opažam pri svojih 40+ znankah brez otrok – preveč začnejo obsesirati okoli vsake malenkosti, napihnejo vsak najmanjši problem, preveč se ukvarjajo same s sabo.

Ne ukvarjam se z njim, ne razmišljam o njih, naj imajo, kakor imajo. Mene ne motijo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close