Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljudje ki jih deložirajo

ljudje ki jih deložirajo

A se ti ne zdi, da so za otroke v prvi vrsti odgovorni starši? Ali tebi to pomeni le, da se starši na račun otrok lahko nadejajo več milosti in pomoči kot nekdo, ki otrok nima?

Yo
ma daj utihni no, starši ostanejo brez zaposlitve, sploh nimajo plač, morajo tožit, da pošteno plačo dobijo, to so hude zgodbe, brigaj se zase, če ne razumeš.

dvomim, da znaš brati, Yo, če pa slučajno znaš, si preberi tole https://www.rtvslo.si/slovenija/spremenjena-struktura-brezdomstva-izguba-doma-razbita-druzina-socialno-izloceni-otroci/363650

Ja, kaj naj berem in čemu?

zveza prijateljev mladine res opozarja o velikem trpljenju otrok in družin. Zdaj pa spizdi. https://www.rtvslo.si/slovenija/spremenjena-struktura-brezdomstva-izguba-doma-razbita-druzina-socialno-izloceni-otroci/363650

In kdo si ti, da meni praviš, naj spizdim?

zveza prijateljev mladine res opozarja o velikem trpljenju otrok in družin. Zdaj pa spizdi. https://www.rtvslo.si/slovenija/spremenjena-struktura-brezdomstva-izguba-doma-razbita-druzina-socialno-izloceni-otroci/363650%5B/quote%5D

In ti s svojimi izpadi pomagaš kako? Tako, da trdiš, da tisti brez otrok niso vredni pomoči, samo tisti, ki jih imajo, so dovolj vredni? tako, da govoriš ljudem, naj spizdijo in misliš, da se bo s tem v njih prebudil nek socialni čut do neodgovornežev?

Ne. S svojimi izpadi v prvi vrsti kažeš, kakšni so ljudje, ki pomoč zahtevajo. In s tem še koga več, ki je še dovolj naiven, odvrneš od “pomoči”.

Torej, nekdo ima hišo, avto na lizing, pa verjetno še znance, in prijatelje, ki bi mu pomagali, in ne plača tistih dobrih 100 eur. OK, se zgodi, človek pozabi, in to je to.

Če pa ignoriraš opomine, grožnje z izvršbo, pozive sodišča, večkrat, in celo še samo dražbo, in šele potem ko je bajta “zares prodana” greš jokat,… potem si pa pač ne zaslužiš vsega tega.

Podobno kot kaki alkoholiki, ki napihajo, izgubijo izpit, ga dobijo pogojno nazaj, in spet napihajo.. in potem jok in stok da morajo plačati kazen, pa da bodo morali na vlak do šihta… pa ajde.. alkoholiki so vsaj mentalni bolniki, taki ki se grejo ‘principe’, so še en nivo slabši

Otroke je treba varovati predvsem pred neodgovornimi starši. Npr. takimi, ki popolnoma opravilno sposobni rajši vzamejo 20 letni kredit, ki si ga z njihovo plačo ne morejo privoščiti za nepremičnino v mestu, ki je za njih predrago kot kupiti nekaj kar si lahko privoščijo in kar jih ne bo pokopalo.

Za velika zaželena mesta je že dolgo znano, da je potrošnja usmerjena k temu, da od plače po stroških ne sme ostati nič in je mestna ekonomija temelji predvsem na črpanju mezdnega denarja nazaj proti viru izplačila.

S pošto pa je tako:

ljudje nismo na kugli zgolj zato, da dvigujemo priporočeno pošto.

Nekateri (nazaposleni,upokojeni) so pretežno v tujini, nekateri so mogoče pretežno v ex Yu. In takim pošte ablast NE MORE vročiti.
Ker imajo polno pravico, da so v tujini.

Pametni bodo rekli: potem pa sporoči na upravno enoto, kje v tujini boš…

Ni problema.
Priporočena pošta NAMREČ NE GRE v tujino. Če niste vedeli. Torej vas NE sledi.

Torej se ne more smatrati, da vam je bila vročena, če jo je bosanski ali afriški poštar vrgel pod cesto, po kateri kolesari… Bolje: jo Ni vrgel, ker se NE posreduje v tujino…

Ergo, tudi navaden državljan lahko hebe sistem! Vročanja pošte… 🙂

Jasno?
Ali pa bomo težili in oporekali PREVERJENE informacije?


Ne zavajaj.
Tudi v tujino se lahko dostavlja pošta s povratnico kot dokazilom o prejemu pošiljke.

Kjer pa ne gre pošiljati preko klasične pošte, pa obstajajo drugi načini vročitve.


Tole pa niti približno ne bo držalo.

Preverjeno NE drzi – sem ze posiljala priporoceno, s povratnico, v tujino, tudi na jug in je bilo normalno dostavljeno.

Bodo kar kmalu obvezni Edavki, da ne boste imeli teh problemov. Pa še na vsaki občini bo terminal, da ne bo izgovorov da ni dostopa do interneta.

In to takšno hrano, ki se ne sme ponoviti več kot 2x (!) na mesec!!!!
Mi pa lahko vsak dan jemo zelje in krompir!!!!
S R A M O T A !!!!!

A ti si ena taka svinja, ki misliš, da boš živela na tuj račun?

Premoženje napišeš na nekoga drugega. Tako delajo tisto z zelo dolgimi prsti. In nihče jim nič ne more, ker uradno nč nimajo.


Potem ti pa tisti vse vzamejo.
To se je mojemu nekdanjemu šefu zgodilo. Vse je imel pisano na ženo, ker so ga sem in tja kakšni tožili, da ni imel premoženja. Ko je šel v penzijo, je žena najela nadomestek in ga brcnila iz njegov firme, se ločila od njega in vse prepisala na svoja otroka. Človek je umrl v dolgovih, kolikor sem slišala…
Čist simpl je, z dolgovi se je treba spopasti čim prej, prehoditi vse inštance, ki lahko kaj pomagajo, narediti načrt za odplačilo in sam vnovčiti vse kar imaš. Če pa pošto ignoriraš in ne plačuješ računov, se ti pa lahko zgodi, da bodo nekega dne prišli mišičnjaki in te izselili.
Sicer pa mislim, da je čudežna rešitev za ohranjanje nepremičnine zadeva, ki se imenuje zemljiški dolg. Na ta način je nepremičnina obremenjena več kot je njena vrednost, lahko jo pa dedujejo dediči obremenjeno. Ključ je v zemljiškem pismu, ki to obremenitev nevtralizira. Če pa ta papir zgubiš ali ti ga kdo uniči, si pa v dre*u. Jaz imam svoje v bančnem sefu, upam, da so ognjevarni.


Potem ti pa tisti vse vzamejo.
To se je mojemu nekdanjemu šefu zgodilo. Vse je imel pisano na ženo, ker so ga sem in tja kakšni tožili, da ni imel premoženja. Ko je šel v penzijo, je žena najela nadomestek in ga brcnila iz njegov firme, se ločila od njega in vse prepisala na svoja otroka. Človek je umrl v dolgovih, kolikor sem slišala…
Čist simpl je, z dolgovi se je treba spopasti čim prej, prehoditi vse inštance, ki lahko kaj pomagajo, narediti načrt za odplačilo in sam vnovčiti vse kar imaš. Če pa pošto ignoriraš in ne plačuješ računov, se ti pa lahko zgodi, da bodo nekega dne prišli mišičnjaki in te izselili.
Sicer pa mislim, da je čudežna rešitev za ohranjanje nepremičnine zadeva, ki se imenuje zemljiški dolg. Na ta način je nepremičnina obremenjena več kot je njena vrednost, lahko jo pa dedujejo dediči obremenjeno. Ključ je v zemljiškem pismu, ki to obremenitev nevtralizira. Če pa ta papir zgubiš ali ti ga kdo uniči, si pa v dre*u. Jaz imam svoje v bančnem sefu, upam, da so ognjevarni.[/quote]
Saj veš, da so se pred nekaj časa pravila za uveljavljanje zemljiškega dolga zaradi razvpitih primerov zlorab precej spremenila, kajne?


Potem ti pa tisti vse vzamejo.
To se je mojemu nekdanjemu šefu zgodilo. Vse je imel pisano na ženo, ker so ga sem in tja kakšni tožili, da ni imel premoženja. Ko je šel v penzijo, je žena najela nadomestek in ga brcnila iz njegov firme, se ločila od njega in vse prepisala na svoja otroka. Človek je umrl v dolgovih, kolikor sem slišala…
Čist simpl je, z dolgovi se je treba spopasti čim prej, prehoditi vse inštance, ki lahko kaj pomagajo, narediti načrt za odplačilo in sam vnovčiti vse kar imaš. Če pa pošto ignoriraš in ne plačuješ računov, se ti pa lahko zgodi, da bodo nekega dne prišli mišičnjaki in te izselili.
Sicer pa mislim, da je čudežna rešitev za ohranjanje nepremičnine zadeva, ki se imenuje zemljiški dolg. Na ta način je nepremičnina obremenjena več kot je njena vrednost, lahko jo pa dedujejo dediči obremenjeno. Ključ je v zemljiškem pismu, ki to obremenitev nevtralizira. Če pa ta papir zgubiš ali ti ga kdo uniči, si pa v dre*u. Jaz imam svoje v bančnem sefu, upam, da so ognjevarni.[/quote]
Verjemi da je ni žene ki bi mafiji kaj pobrala.
Govorim o resnih barabah, ki jim nihče nič ne more. Ukradli so pa še pa še. Zanimivo je da se jih ne da izterjati. Običajnega Janeza pa brez problema zato ker ima tisto malo premoženja napisano nase. Naj ga napiše na mamo če ne zaupa ženi. Problem Slovencev je ravno v tem da so med seboj tako skregani da nihče nikomur ne zaupa. Zato pa so izterljivi.

Vem, da so se pravila spremenila, kakšna so zdaj pa ne vem. Moj zemljiški dolg je starejši od mene. Sem podedovala že obremenjene nepremičnine. Ker pa tudi izbris nekaj stane, še nisem dala izbrisati tega. Menda je ceneje, če to narediš hkrati s prodajo. Upam, da bom lahko odkupila druge deleže in bi tedaj to urejala.
Sem pa videla primer prodaje ene hiše, ki je imela doživljenjsko uporabo partnerka dolžnika. Upnik je izgubil tožbo glede tega na sodišču in dal v prodajo za mini denar. Ampak ženska pa ni bila prav stara. Tako obremenjeno nepremičnino lahko kupi samo odvetniška pisarna, ki lahko najde luknje, da sprazni zadevo oz. do konca izžame vse svoje možnosti.

Vsi tisti, ki še niste ostali brez dela, dohodka in niste neuspešno iskali novega, drugega dela.
Ter niste porabili vseh prihrankov za redno plačevanje vseh obveznosti, ter ostali brez kinte.
Ker pa skoraj vsak Slovenec ima neko nepremičnino, za katero po možnosti še vedno plačuje kredit, seveda ne pride na CSD do denarne pomoči.
Dela ni, prihranki skopneli, v tujino še ni zbežal, poločnice pa se kopičijo, odloga na banki za kredit ne dobi, ker ga na to ne opozorijo.
Ah, izvržbe niso hipne.
Pač pa se iz glavnice za nekaj neplačanih €, npr. 30, nanje obesijo sesalci, od odvetnikov dalje, da nanese vsega skupaj, s sodnimi stroški, prisesalci in obrestmi vsaj 500€.
Če pa se ti zgodi še sodno zapriseženi cenilec, se vsota v trenutku poveča za 1.000€.

Če želiš, da ti ne prodajo na 2. dražbi vsega tvojega premoženja- naenkrat, ki bo btw. vredno le še 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ocenjene vrednosti, NE TRŽNE!, boš potil krvavi pot, brez trnjev!

Nihče te ne bo reševal, najmanj kakšna banka.
Takih neplačanih položnic, ki se napihnejo v enormne vsote, zaradi prisesanih krvosesov, se ti nabere enormno število.
Kaj pomaga, če si plačal glavnico!
Pobota za izbris plombe v ZK ne dobiš, dokler prisesanih priseskov ne plačaš.
Ne gre za neplačane oložnice glavnic.
Pač pa za enormne, nenormalne stroške, ki so nekajkrat 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} večji!

In vi tu sanjate, zakaj lenuhi?????? ne plačzjejo svojih obveznosti!

Ste birokrati sploh seznanjeni z realo?

Ste sploh seznanjeni, da neplačnika lahko vsak trenutek oblast pohopsa na cesti in strpa v arest?
Zaradi prenapihnjenih dolgov!
Neživljenjsko prenapihnjenih!
Nerealno prenapihnjenih!

Plus tega, da dražbe nepremičnin, nerealno ocenjenih nepremičnin, ne poplačajo nič in nikogar.
Dolžnik je kant in še vedno dolžan.
Le bos on gol, še vedno pa dolžan.
Ker pa, v naši državi, oblast strmi k temu, da ljudje ne smejo imeti dela in zaslužka, bodo ostali brez lastnine in, ker so še vedno dolžniki, se jih bo strpalo še v arest.

Bo kateri pravnikov to komentiral?
Pravnikov, ne birokratov.
Barce in ostali birokrati bodite ponižno tiho. Vsaj tokrat se vzdržite in sramujte v kakšnem sistemu se udinjate, ter pametujete, kam pripelje lenoba.

Vsi vemo, da lenuhi vedno dobijo koga, ki jih šlepa. Lenuhi se v takih situacijah ne znajdejo.
Te situacije so pisane ravno za pridne in poštene, ki se jim je vzela pravica do dela.
Vzela ustavna pravica!

Vsakdo lahko kadarkoli prepiše vrednejše premoženje. Kot lahko države (če želijo) kadarkoli zelo obdavčijo vrednejše premoženje. Nato ima tisti na katerega je bilo premoženje prepisano nadležen problem s plačilom davka, premoženja pa celo ne more prodati zaradi visoke obdavčitve, zaradi katere tega premoženja nihče noče odkupiti.
Na koncu zaradi neplačila davka pride do izvršbe s strani države, ki dobi vso premoženje in krog se zaključi.

New Report

Close