Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje, ki so ful drugačni od vas?

Ljudje, ki so ful drugačni od vas?

A ste že kdaj srečali koga, ki je imel čisto neke drugačne običaje, sploh ko si se bolj spoznal z njo/njim in njihovo družino. Recimo, da ste delali neke preproste stvari čisto drugače kot oni in vam je bilo čudno?

ko gledam… svi normalni… a svi težke budaletine…

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 05.12.2022 ob 19:44

ko gledam… svi normalni… a svi težke budaletine…

Oooo, Božo, še, še! Daj mi, daj mi, o fak! Prihaja miiiii 🥵

nova
Uredništvo priporoča

Seveda smo drugačni, saj nismo kloni ali kiborgi. In zakaj vas tako moti ta drugačnost? Pa naj ima vsak svoje, kar mu paše. Jaz srečujem mnogo ljudi različnih spolov, ras, ver, poklicev … Vsak po svoje mi je zanimiv. Drugače pa je pri karakterju, če me zaradi tega kdo uničuje ali mi škoduje, tu pa se uprem in mu ne dovolim čez mejo.

 

Da. Meni je to ena najbolj zanimivih stvari v življenju. Spoznavanje različnih ljudi. Navade, misli….v bistvu smo si pa vsi tako podobni. Na kateri koli konec sveta greš, s komerkoli govoriš, vsi si želimo živeti svoje življenje, biti zdravi, imeti zdravo družino in mir. Navade imamo različne, izgledamo različno, verjamemo različne stvari, ampak v bistvu si pa nismo toliko različni. Dobri ljudje so dobri kjerkoli.

VSI ostali so popolnoma drugačni od mene.

Odgovor na objavo uporabnika
poanta, 06.12.2022 ob 14:30

Da. Meni je to ena najbolj zanimivih stvari v življenju. Spoznavanje različnih ljudi. Navade, misli….v bistvu smo si pa vsi tako podobni. Na kateri koli konec sveta greš, s komerkoli govoriš, vsi si želimo živeti svoje življenje, biti zdravi, imeti zdravo družino in mir. Navade imamo različne, izgledamo različno, verjamemo različne stvari, ampak v bistvu si pa nismo toliko različni. Dobri ljudje so dobri kjerkoli.

Tako je. In precej od mene različnih srečam, ker tistih par meni podobnih, itak že poznam.

Tja kamor hodim po kruh nimajo na wc-ju toaletnega papirja, ampak plastenko z vodo.

New Report

Close