Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje, ki so lepi in ljudje, ki so grdi

Ljudje, ki so lepi in ljudje, ki so grdi

Kako to, da slišimo od ljudi, da je vsak nekomu lep in nekomu grd, ko pa se že od osnovne šole naprej naredi selekcija, kdo velja za lepega in kdo za grdega.

Vedno se ve, kdo je v neki skupnosti lep in kdo grd, tudi če se o tem ne govori.

ja in???

vidiš da su nam oprali mozak…

ljudi je treba delit na dobre in slabe… ne pa na grde in lepe… lepota je itak minljiva… prolazno… zakaj bi daju vrednost prolaznim stvarima??? ostariš zgubaš se… kaj pol nisi vreden nič po tvoji logiki???

beden svet stari.. prav mutavo za čim smo se poveli.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno759, 06.10.2022 ob 10:44

Kako to, da slišimo od ljudi, da je vsak nekomu lep in nekomu grd, ko pa se že od osnovne šole naprej naredi selekcija, kdo velja za lepega in kdo za grdega.

Vedno se ve, kdo je v neki skupnosti lep in kdo grd, tudi če se o tem ne govori.

In to se spreminja s časom – pa tudi z družbo. Pogosto se zgodi, da gre en takšen npr na dopust… pa ga tam gledajo čisto drugače.

zdej mi je neki kapnl…

vidiš… če gledaš samo telesno… samo vrhnje… samo nagon in užitek…  potem je res star človek ničvreden…

ta sam ki tako gleda ni vreden nič.

 

res je, že v vrtcu se delijo, pa vedo kateri so debeli, kateri smrdijo,..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 06.10.2022 ob 10:47

ja in???

vidiš da su nam oprali mozak…

ljudi je treba delit na dobre in slabe… ne pa na grde in lepe… lepota je itak minljiva… prolazno… zakaj bi daju vrednost prolaznim stvarima??? ostariš zgubaš se… kaj pol nisi vreden nič po tvoji logiki???

beden svet stari.. prav mutavo za čim smo se poveli.

Eh kako sprenevedanje….

???

sej pa vem da je tako. kar je narobe.

Lepota je res Relativna,se noben ni doživel,da se mu kdo zdel nebeško lep ,dokler ni spregovoril???Ali obratno,ste koga spoznali in se vam ni zdel nič posebnega,jasneje pa je naenkrat postal ali postala lep-a???

Odgovor na objavo uporabnika
Ahja150, 06.10.2022 ob 12:14

Lepota je res Relativna,se noben ni doživel,da se mu kdo zdel nebeško lep ,dokler ni spregovoril???Ali obratno,ste koga spoznali in se vam ni zdel nič posebnega,jasneje pa je naenkrat postal ali postala lep-a???

Itak!

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 06.10.2022 ob 12:29

Itak!

 

No ja, da si ti plešast vedo menda vsi.

 

Gušti so gušti in o teh se ne razpravlja. Meni so bili vedno všeč posebni moški, ne ravno klasični lepotci, ampak me je pri njih nekaj posebnega pritegnilo in obsedlo. In še danes so mi lepi, čeprav postarani, malo bolj elegantno popolnjeni itd. Ko me nekdo pritegne, ponavadi to ni zaradi izgleda..oz ne spada v tisto skupino zaželjenih. Mora pa biti usklajen videz s karakterjem, srcem. Če ne se mi tako zagabijo, pa da so še ne vem kako popolni vizuelno, me odbije grd karakter tako močno, da mi oseba postane grda, negledljiva

Odgovor na objavo uporabnika
pikulet, 06.10.2022 ob 12:33

 

No ja, da si ti plešast vedo menda vsi.

 

Ja. In kaj ima to zveze s temo?

Ne bo drzalo.

Kdor je lep se vidi ze v vrtcu, imas potem primer, ko crni racek ali racka postane labod..sam so redki…sicer pa lepota ne lahko samo od zunaj. Tista znotraj je tolazba za grde ljud…tisto ni lepota ampak osebnost, ki je lahko lepa pri prijaznih kot zleht ljudeh.

Kdo je grd sošolci vidijo že v vrtcu in OŠ, potem se pa začne bullying do grdih račk. Hierarhija se postavi že zgodaj. V vsakem razredu je par grdih račk in par “hottest girl in school”, “hottest dude in school”

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 06.10.2022 ob 10:56

Eh kako sprenevedanje….

No ja, do neke mere ima prav. Tudi družba, mediji itd vplivajo na to, kaj se nam zdi lepo in kaj ne. Naprimer: če bi jaz leta 1998 prišla v šolo s tako bajsasto ritjo, kot so danes moderne, bi se mi vsi smejali. Takrat je veljala za lepo shiranost. Danes bi se nad takratnimi “lepoticami” vsi zmrdovali, ker bi bile brez jošk in še huje – brez riti kot povodni konj.

Odgovor na objavo uporabnika
žal je res, 06.10.2022 ob 15:41

Kdo je grd sošolci vidijo že v vrtcu in OŠ, potem se pa začne bullying do grdih račk. Hierarhija se postavi že zgodaj. V vsakem razredu je par grdih račk in par “hottest girl in school”, “hottest dude in school”

Temu se reče oa vzgoja,sicer kar poglej kdaj;otrok se bo veliko raje stisnil k dobro vzgojiteljici(čeprav ni hlih lepa) ali morda vase zagledani lepotici.Otroci se odločajo tudi Ned vrstniki po osebnostih ,pa ti piši kaj češ.seveda pa ni merilo,da je nekdo nič posebnega in že dobra osebnost,…

Ženska, ki reče, da ta tip ni hud, laže. Še več, celo moški vedo, da je hud tip. Toliko je hud, čisto pravilne poteze obraza, telesa, skladnost vsega in še in še. Da se narediti celo študijo o njem.

62c7762e99259b00181e6844
Chris-Hemsworth-Feels-People-Dont-Take-Him-Seriously-As-An-Actor-Because-Of-His-Bulking-Up-1200x900-
F3-TSJFY355-LXHPO6-VGRENVOIRU
lkjhgfhjkl-5-min-13-jpg

vid me 🤣🤣

ko bonbona… že od vrtca ne… 😉

vid kose… ko da me je švabo pravio a ne crnogorac…

srčan i ljep na mamu… a zajeban na tatuuu

 

20210325-074614

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno827, 06.10.2022 ob 16:20

Ženska, ki reče, da ta tip ni hud, laže. Še več, celo moški vedo, da je hud tip. Toliko je hud, čisto pravilne poteze obraza, telesa, skladnost vsega in še in še. Da se narediti celo študijo o njem.

62c7762e99259b00181e6844
Chris-Hemsworth-Feels-People-Dont-Take-Him-Seriously-As-An-Actor-Because-Of-His-Bulking-Up-1200x900-
F3-TSJFY355-LXHPO6-VGRENVOIRU
lkjhgfhjkl-5-min-13-jpg

Grd. Meni..

Sem čakala, kako hitro bo komentar, da je grd. Mater ste predvidljivi.

a ta kr isto lima slike… 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 06.10.2022 ob 16:22

vid me 🤣🤣

ko bonbona… že od vrtca ne… 😉

vid kose… ko da me je švabo pravio a ne crnogorac…

srčan i ljep na mamu… a zajeban na tatuuu

 

20210325-074614

Pa iiiii. Res si bil lušken otrok.

Maka čivčata, če si si še vsaj malo podoben, te takoj omožim 😘

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno827, 06.10.2022 ob 16:24

Sem čakala, kako hitro bo komentar, da je grd. Mater ste predvidljivi.

Težko predvidet…to je kot bi rekli, če skočiš v morje boš moker. No shit Sherlock…

Pač meni osebno ni, prav niti 1%.

chris je res mljask..

New Report

Close