Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ljudje so programirani, da potrebujejo policijo

Ljudje so programirani, da potrebujejo policijo

Tako preprosto pa vendar se ne zavedajo

SANKCIJE

MODERNO IZOBRAŽEVANJE

Stori ljudi dovolj pametne, da ponavljajo kar jim je rečeno in sledijo ukazom ter dovolj neumne, da se smatrajo zaradi tega pametnejši od vseh ostalih.

educ

DVOLIČNI POGLED NA ŽIVLJENJE

life2

Bankirji bodo zagotovili, da ostajamo v dolgovih.

Farmacevtska podjetja bodo zagotovila, da ostajamo slabega zdravja.

Proizvajalci orožja bodo zagotavljali,da se še naprej dogajajo vojne.

Lažnivi mediji bodo še naprej preprečevali, da se izve resnica.

Vlade bodo zagotovile, da se vse to dogaja zakonito.

bank

Ljudje se ne zavedajo,kako težko je govoriti resnico v svetu polnem ljudi, ki se ne zavedajo, da živijo laž.

st

Kaj stori seks, da ta ni posilstvo? STRINJANJE

Kaj stori zaposlitev, da ta ni suženjstvo? STRINJANJE

Kaj stori izmenjavo,da ta ni lopovščina? STRINJANJE

Kaj stori davčenje, da to ni kraja? DOMIŠLJIJA

strinjanje

Vlade, organiziran, kriminal

vlada

“PODARJENO”

BREZPL

Normalni ljudje in teoretiki zarot

np

NE DELUJE

NE DELUJE

NI PRAVIC

pra

DRŽAVI

( https://www.youtube.com/watch?v=0uJaW39AvHQ )

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 02.10.2023 ob 15:45

DRŽAVI

( https://www.youtube.com/watch?v=0uJaW39AvHQ )

DAVKI2

Glede na to kako mnogo tujcev, ki ilegalno vstopijo v Slovenijo v državo hodi in se vozi po Sloveniji bi se težko še reklo, da Policija kaj varuje. Nič več ne varuje, le še vodi statistiko in po statistiki Policije je kriminala v Sloveniji vedno več, kriminal je močno v porastu in Slovenija postaja vse bolj nevarna država.

NIKOLI DOVOLJ

DAVKIDRŽAVAVLADA

Ne gre pozabiti, da je prav slovenska policija, ki naj bi varovala, ljudi, premoženje in njih zdravje na shodu za svobodo ljudi, solzivec (strup) “izstrelila” na otroško igrišče.

REPRESIJA na Ljudskem shodu za svobodo 05.10.2021

( https://www.youtube.com/watch?v=V_4g0D4NqGs )

————–

Moje mnenje je, da je tem ljudem, ki igrajo policiste dokaj VSEENO, če za to, da dobivajo redno plačo uničujejo življenja ljudem. Nekateri od njih se tega sploh ne zavedajo, drugim je vseeno, tretji v tem uživajo,četrti ne vedo kaj bi drugega lahko počeli za plačo, peti pa celo verjamejo, da delajo dobro pa čeprav je tega dobrega veliko manj, kot slabega. Lastne izkušnje glede policistov, tako dobre, kot slabe.

Če bi ocenjeval, kot se šolski sitem obnaša bi dobili NEGATIVNO OCENO, kajti, rezultat plus točk in minusov se krepko nagiba v minus.

Še enkrat za tiste, ki niso razumeli že prej deljenega prikaza in teksta:

MODERNO IZOBRAŽEVANJE

Stori ljudi dovolj pametne, da ponavljajo kar jim je rečeno in sledijo ukazom ter dovolj neumne, da se smatrajo zaradi tega pametnejši od vseh ostalih.

educ

In pa primer v videu:

( https://youtu.be/ZnuFH4iaOVI?t=106 )

———————————————————

Ob tem bi se lahko navezal še tukaj o igri VLADAVINE PRAVA, kjer naj bi bilo JASNO, da neka interna pravila, hišni red in drugo podobno niso ZAKONI. To kar nekaj ljudi vključno s tujino opozarja, da se javni uslužbenci prepogosto sklicujejo na neka izvenzakonska določila in jih vsiljujejo ljudem, kot zakon, pa čeprav niso zakon. Zločin proti človeku je ne samo sama VLADAVINA PRAVA kot že sama po sebi, saj je izmišljena igra, ki se znaša nad ljudskimi bitji ampak celo to, da se potem tudi še sama IGRA s strani tistih, ki jo vsiljujejo drugim ne upošteva in se izvaja blefiranje in neznanje, nepoznavanje te s pretvezo in nadmočjo oboroženih ljudi proti civilistom, ki poleg poznavanja zakonodaje, ko je ta neupoštevana z njihove strani dejansko nimajo več ideje in možnosti kaj sploh še storiti, da bi se obvarovali pred zločini in zločinci, ki se postavljajo v vloge, ki naj bi bile nasprotje zločincev in zločina.

 

BRAVO DARKO!

Darwin, kaj delaš ti? S čim se preživljaš? Delo ti bo koristilo, tako mentalno, da se spustiš iz vzvišene samovšečne drže na realna tla, pa še manjši nosečniški trebuh boš imel, ki kiti lene foteljske revolucionarje.  😉

Darko je kar na realnih tleh samo drugi živite v oblakih.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno791, 03.10.2023 ob 00:58

Darko je kar na realnih tleh samo drugi živite v oblakih.

Sidrišče realnosti je zaposlitev, partner , družina, dobri prijatelji. Ostalo je odmik od realnosti v samotarstvu in želja po umetnem povečevanju “pomembnosti”, ko smo vsi drugi bedaki za Darwina, da nam soli pamet, ker s tem kompenzira manjvrednostni kompleks: nikjer ne dela, druge pa zmerja, da smo “neumni sužnji”, on pa je pameten, ko vleče socialno, da mi zanj delamo – po svoje je, ampak v parazitskem smislu, za kar moraš biti len, kar očitno je z nosečniškim lampom, potem ni poklicno uspešen, ker ni nič (do)študiral, je pa bolj pameten od Sokrata, nima partnerke in ne družine, tako da nima pojma o pojmu, kaj življenje je. Mu pa vse filozofije gredo z ekonomijo vred, razen tiste ne, ki je najbolj pomembna, to je preživetvena filozofija, ki pa zahteva, da pljuneš na roke in se lotiš dela …  😉

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.10.2023 ob 00:46

Darwin, kaj delaš ti? S čim se preživljaš? Delo ti bo koristilo, tako mentalno, da se spustiš iz vzvišene samovšečne drže na realna tla, pa še manjši nosečniški trebuh boš imel, ki kiti lene foteljske revolucionarje.  😉

Evo pa prileze še en nočni dežurni vampirček. Pa da še tebe malo pozdravim preden grem spat.

Nekam pogosto te zanima moški trebuh…verjetno ti je želja po ženskem trebuhu samo kulisa in imaš raje moške. To smo zdaj eni že ugotovili. Očitno ti fajn tole opazuješ ker jaz do zdaj nisem videla nobenega trebuha razen vizualnih in glasbenih efektov. Si zamisljaš njegov trebuh? Razumem …

Verjetno si glih ti čohaš jajca ko takole vedno omenjaš neko delo, mogoče tud tebi ne bi škodilo, psihoanalitičar matias… taki ste najhujši. Medtem ko drugim očitate nedelo, ste sami poročeni z daljincem in tipkovnico. Vsebinsko vem da nisi ravno, zato te pač bockanje draži in vzburja, te razumem. Vsak ima svoje fetiše. Sicer bi se poglobil v napisano, tako pa …

Zdaj pa spat.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 03.10.2023 ob 01:14

Evo pa prileze še en nočni dežurni vampirček. Pa da še tebe malo pozdravim preden grem spat.

Nekam pogosto te zanima moški trebuh…verjetno ti je želja po ženskem trebuhu samo kulisa in imaš raje moške. To smo zdaj eni že ugotovili. Očitno ti fajn tole opazuješ ker jaz do zdaj nisem videla nobenega trebuha razen vizualnih in glasbenih efektov. Si zamisljaš njegov trebuh? Razumem …

Verjetno si glih ti čohaš jajca ko takole vedno omenjaš neko delo, mogoče tud tebi ne bi škodilo, psihoanalitičar matias… taki ste najhujši. Medtem ko drugim očitate nedelo, ste sami poročeni z daljincem in tipkovnico. Vsebinsko vem da nisi ravno, zato te pač bockanje draži in vzburja, te razumem. Vsak ima svoje fetiše. Sicer bi se poglobil v napisano, tako pa …

Zdaj pa spat.

Grenivka, zelo imaš pobrkano v glavi, zmedeno, kaj je pomembno v življenju in kaj ne, ker od filozofije še ni nihče preživel, boš lačen in bos, razen če nisi pripojen na MJU jasli. Bojim se, da ne bo naslednik Žižka ne Chomskega tale naš Darwin. Tako da naj se kar spusti na realna tla in neha fantazirati z norčevanjem iz ljudi, ki dnevno garajo, da preživijo svoje družine,  pa si neha domišljat, da je komu koristen z lepljenjem internetnih satiričnih slikic, in se naj raje nauči umetnosti preživljanja, ki spet zahteva delo in ne prazno filozofiranje na internetu.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.10.2023 ob 01:12

Sidrišče realnosti je zaposlitev, partner , družina, dobri prijatelji. Ostalo je odmik od realnosti v samotarstvu in želja po umetnem povečevanju “pomembnosti”, ko smo vsi drugi bedaki za Darwina, da nam soli pamet, ker s tem kompenzira manjvrednostni kompleks: nikjer ne dela, druge pa zmerja, da smo “neumni sužnji”, on pa je pameten, ko vleče socialno, da mi zanj delamo – po svoje je, ampak v parazitskem smislu, za kar moraš biti len, kar očitno je z nosečniškim lampom, potem ni poklicno uspešen, ker ni nič (do)študiral, je pa bolj pameten od Sokrata, nima partnerke in ne družine, tako da nima pojma o pojmu, kaj življenje je. Mu pa vse filozofije gredo z ekonomijo vred, razen tiste ne, ki je najbolj pomembna, to je preživetvena filozofija, ki pa zahteva, da pljuneš na roke in se lotiš dela …  😉

 

Vprašanje nizkotnežu @matias

Trdiš, da Darwin dobiva socialno pomoč. DOKAŽI preden širiš takšne zgodbe o nekom, ki te lahko spravijo ob glavo.

Trdiš, da Darwin nima družine, ni ustvaril družine. DOKAŽI preden širiš takšne zgodbe o nekom, ki te lahko spravijo ob glavo.

Trdiš, da Darwin ničesar ne dela, ni delal. DOKAŽI preden širiš takšne zgodbe,o nekom ki te lahko spravijo ob glavo.

Prejudiciraš, da Darwin nima znanja in da pametuje, DOKAŽI njegovo neznanje o čemer pametuje in demantiraj to kar uči, da so laži in neresnica preden steguješ svoj umazani jezik na tipkovnici.

Nasvet in obrazložitev:

Po mojih zapisih, če bi  ti imel pamet bi lahko opazil, razumel, da ne priznavam avtoritete nad seboj. In ko se nekateri spravljate name, da bi me pred javnostjo prikazovali drugačnega, kot sem ali kdo sem, se zdi, da tega ne razumete. Ne razumete, da nepriznavanje avtoritete nad seboj pomeni, da me potem ta pri mojih odločitvah ne more ustaviti, SAJ LE TA NE OBSTAJA.

Po domače povedano, če se srečamo NE BO IGRALA vlogo bilo kakšna avtoriteta nad mojo odločitvijo o tem tem, kaj ob srečanju z vami storim. Svoje življenje ŽIVIM ga ne IGRAM.

Ko naslednjič steguješ tipkarski jezik umazani poskušaj imeti to v mislih, ker vem iz česa vi izhajate in vem zase iz česa izhajam.

Naj vam bo to v pomoč in ne kaka grožnja. SEM LE ČLOVEK.

 

 

Zakaj bi kaj dokazoval? Saj pa lahko sam poveš, če to ne drži, torej:

1. Si zaposlen?

2. Imaš partnerko?

3. Imaš družino?

4. Si zaključil kakšen faks?

Mislim, da ne rabi nihče biti Einstein, da so mu odgovori samoumevni, če te pozna. Če je kje od štireh točk pritrdilen odgovor z DA, pa se ti seveda opravičim, da slišimo? 😉

New Report

Close