Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LOČEN IN IŠČEM

LOČEN IN IŠČEM

Iščem žensko med 35 in 50 leti, s katero bi se odpravil na raziskovanje gora in užival v čarobnih trenutkih v naravi. Sem 45-letni ločeni oče z 17-letnim otrokom, ki rad kuha in hodi v hribe. Živim v okolici Ljubljane, sem športne postave in rad bi damo, ki mi bo lahko sledila. Rad potujem, poslušam glasbo iz 80-ih let. Za začetek se lahko dopisujemo in spoznamo vsaj malo prek maila.

 

Ne vem zakaj mi je premaknilo objavo v drugo temo. Lahko mi pišete na:

[email protected]

Izogibaj se premladih, od njih ni nč

Ti je katera že pisala?

Odgovor na objavo uporabnika
romanroling, 04.05.2024 ob 12:25

Iščem žensko med 35 in 50 leti, s katero bi se odpravil na raziskovanje gora in užival v čarobnih trenutkih v naravi. Sem 45-letni ločeni oče z 17-letnim otrokom, ki rad kuha in hodi v hribe. Živim v okolici Ljubljane, sem športne postave in rad bi damo, ki mi bo lahko sledila. Rad potujem, poslušam glasbo iz 80-ih let. Za začetek se lahko dopisujemo in spoznamo vsaj malo prek maila.

 

Ne vem zakaj mi je premaknilo objavo v drugo temo. Lahko mi pišete na:

[email protected]

Lahko bi napisal kaj več. Koliko časa si ločen. Imaš z bivšo vse razrešeno. Živi otrok pri tebi? To so ene osnove, ko vsako resno zanimajo.

Samo stran od ločencev! Kdor je ločen, je ločen z razlogom. Kvalitetni moški so v vezi.

Odgovor na objavo uporabnika
veliko sreče, 04.05.2024 ob 19:38

Lahko bi napisal kaj več. Koliko časa si ločen. Imaš z bivšo vse razrešeno. Živi otrok pri tebi? To so ene osnove, ko vsako resno zanimajo.

Ločen Med korono, oziroma sva še nekaj časa živela skupaj zaradi tega, razšla se sporazumno, deljeno skrbništvo, me je izplačala tako da sva v dobrih odnosih

Odgovor na objavo uporabnika
romanroling, 04.05.2024 ob 20:53

Ločen Med korono, oziroma sva še nekaj časa živela skupaj zaradi tega, razšla se sporazumno, deljeno skrbništvo, me je izplačala tako da sva v dobrih odnosih

A še hodiš kaj nazaj popravljat v kriznih razmerah? To ste takšni, ko ne morete skupaj ostat, ko pa greste narazen, pa ste najboljši prijatelji in zaupniki in ne morete en brez drugega? Škoda vsakega tretjega, ki se zraven zaplete.

Odgovor na objavo uporabnika
Vam bom jaz povedala, 04.05.2024 ob 19:59

Samo stran od ločencev! Kdor je ločen, je ločen z razlogom. Kvalitetni moški so v vezi.

Pa a ni to bolje, kot poročeni s fasadami, ki varajo?

Ja hvala bogu, da imata oba pamet, da nekdo odiide če mu ni…

Koliko časa si ločen? 1mesec,1leto?

Odgovor na objavo uporabnika
veliko sreče, 04.05.2024 ob 21:09

A še hodiš kaj nazaj popravljat v kriznih razmerah? To ste takšni, ko ne morete skupaj ostat, ko pa greste narazen, pa ste najboljši prijatelji in zaupniki in ne morete en brez drugega? Škoda vsakega tretjega, ki se zraven zaplete.

Vidim da je treba razlagat. Spoznala sva se 18 let nazaj, par zmenkov, spala sva skupaj, zgodila se prelepa princeza, ostala zaradi nje skupaj. delala sva cele dneve, usvarila dom, vsak imel svoj pogled na življenje, različna v vseh pogledih, sporazumno med korono šla narazen, ostala v dobrih odnosih, ona ima partnerja, razumeva se ok, rojstni dnevi in to je to. Hčera se sama odloča kje bo, je zelo pridna nimava težav z njo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anok, 04.05.2024 ob 21:49

Koliko časa si ločen? 1mesec,1leto?

Slabe 3 leta uradno 4 neuradno

Jest bom iskala tipa čez ene 10 let, čeprav imam toliko let kot ti. Sedaj sem še luzerka, ki nič ustvarila, nimam službe, denarja, stanovanja… Žalostno a resnično.
Seveda mi ponos ne dovoli veze z moškim pri tej revščini, ki jo živim, pa še kaj drugega tudi ne.
Čeprav sem imela ene 6 let nazaj kratko avanturo, po 10 letih samskosti. In ugotovila, da je tip ta zadnja stvar na svetu, ki jo želim.

Odgovor na objavo uporabnika
romanroling, 04.05.2024 ob 21:59

Slabe 3 leta uradno 4 neuradno

za zabavo,potovanje,druženje ali resno?

Želiš otroka? Ker nekatere pri 35-40 še nimajo otrok.

Redna služba,bivanje urejeno,kadiš,piješ,hobiji,zvest,aktiven,zapečkar,družaben,..?

Odgovor na objavo uporabnika
Anok, 04.05.2024 ob 22:23

za zabavo,potovanje,druženje ali resno?

Želiš otroka? Ker nekatere pri 35-40 še nimajo otrok.

Redna služba,bivanje urejeno,kadiš,piješ,hobiji,zvest,aktiven,zapečkar,družaben,..?

Joj si tečna.

Osnovne namige je dal, na koncu je dodan še enaslov. Piši mu za več informacij, ne vlečt iz njega, da bo tukaj javno  objavljal podatke.

 

Nisem razmišljal o teh stvareh, trenutno za začetek samo spoznavanje, zato sem dal svoj mail. Imam manjše podjetje z par zaposlenimi, zato sem se tudi odločil za iskanje ženske družbe, ker imam več časa, bivši kadilec, alkohola ne pijem, sem družaben, hobi hribi in kolesarjenje, strasten hobi starodoben avtomobil-si lastim enega, imam svoje lastno stanovanje, znam z denarjem, rad imam pse, imel hrta-najlepši pes, ampak je na žalost je lani poginil.

Odgovor na objavo uporabnika
Joj si tečna, 04.05.2024 ob 22:33

Joj si tečna.

Osnovne namige je dal, na koncu je dodan še enaslov. Piši mu za več informacij, ne vlečt iz njega, da bo tukaj javno  objavljal podatke.

 

Tečna sem baje vedno. Hvala!

Mogoče bo katero zamikalo,kaj veš

Odgovor na objavo uporabnika
Anok, 04.05.2024 ob 22:43

Tečna sem baje vedno. Hvala!

Mogoče bo katero zamikalo,kaj veš

Ne Skrivam ničesar, ampak naslov pa številko vise pa ne bi objavljal 😁. Za kaj več pa na [email protected]

Deluje prijeten fant, punce na delo 🙃

Odgovor na objavo uporabnika
romanroling, 04.05.2024 ob 22:44

Ne Skrivam ničesar, ampak naslov pa številko vise pa ne bi objavljal 😁. Za kaj več pa na [email protected]

Hahaha..dobra ta..saj ne rabiš😁.

Številko čevljev pa lahko..

Upam,da se ti kateri javi…

Odgovor na objavo uporabnika
Anok, 04.05.2024 ob 22:57

Hahaha..dobra ta..saj ne rabiš😁.

Številko čevljev pa lahko..

Upam,da se ti kateri javi…

To še lahko povem-43 😁. Hvala za lepe želje. Tudi sam upam 🙂

Zdaj pa v akcijo. Model ima lastno podjetje, pa princesko hči. Blagor tisti, ki se bo z njim zapletla. To lahko samo pričakuješ kup težav s škrtuhom in  z očijevo princesko, ki bo diktirala vsak korak, po vrhu pa še boš v dvomih, kdaj bo bivša mignila s prstom in ga speljala vsaj za toliko nazaj, da ti da vedet, da je še vedno ona skupaj s princesko na 1.mestu.

Odgovor na objavo uporabnika
veliko sreče, 05.05.2024 ob 00:23

Zdaj pa v akcijo. Model ima lastno podjetje, pa princesko hči. Blagor tisti, ki se bo z njim zapletla. To lahko samo pričakuješ kup težav s škrtuhom in  z očijevo princesko, ki bo diktirala vsak korak, po vrhu pa še boš v dvomih, kdaj bo bivša mignila s prstom in ga speljala vsaj za toliko nazaj, da ti da vedet, da je še vedno ona skupaj s princesko na 1.mestu.

Berem zapise od tipa, ne vem kje si razbrau/la,da je model škrtuh. To je pa že opasno jasnovidno sranje.dej prever mi loto cifre za 38. krog. Hvala

drage dame, če bi rade probleme, takoj v akcijo, čaka vas princ na konju, ni bel, je pa princ!

Roman , ce si vsaj približno prijetnega izgleda, pa da kolikor toliko normalen  , podjetnik si, kar je velik plus, boš Z LAHKOTO našel in ne eno, več njih. Take pograbijo takoj. Srečno ti želim .

Odgovor na objavo uporabnika
Ak47, 05.05.2024 ob 04:40

Berem zapise od tipa, ne vem kje si razbrau/la,da je model škrtuh. To je pa že opasno jasnovidno sranje.dej prever mi loto cifre za 38. krog. Hvala

Umiram 🤣🤣🤣🤣

New Report

Close