Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena in zelo razočarana

Ločena in zelo razočarana

Ločila sva se pravzaprav zaradi neumnosti. Zdaj sem ostala brez njega, brez denarja, brez stanovanja in dopustov. Vse kar jih spoznavam na tinderju in ostalih portalih, so bodisi mamini sinčki ali pa poročeni, ki iščejo avanturo. Sama sem postavna, lepa in res skrbim zase, stara sem 33 let, vitka in zelo urejena. Veliko tipov me ogovarja ampak kot rečeno, skoraj vsi so takšni. Zakaj mi noben ni všeč? Zakaj ne morem najti enega uspešnega, s svojim stanovanjem in lastnim podjetjem, da bi spet živela tako kot prej? Smo ločenke z otroci res tako zelo nezanimive, čeprav izgledamo dobro?

Si pač bila sponzoriranka in rabiš sponzorja, to si moraš priznat. Ženska, ki takoj reče oziroma napiše, da ji je žal, pazi, ker je “ostala brez njega in brez denarja“……. je navadna sponzoruša. In išči si torej takega, ki te bo želel še naprej financirat. Bivši verjetno ve, zakaj si bivša. Sorry, brez zamere. Se boš morala prizemljit. Ni dosti, da se imaš za “luštno”: Konkurenca med mlajšimi od tebe je hujša, moški pa imajo radi tudi “smart brain”, ne samododatno narjeno lepoto in za pofoukat. Zdaj v teh časih bo pa še težje. In Tinder je fouk fehter platforma, če še ne veš – tam resnega, ki bo velikodušno odpiral denarnico, ne bo


Zdaj si v najllepših letih in če imaš še dva ali celo tri malo starejše otrok, te bo vesel vsak normalen moški, ker se mu ne bo treba ukvarjati s plenicami in ostalimi težavami!
Tudi sama iščem pri 38 letih in moških kar ne zmanjka..

nova
Uredništvo priporoča

Uuu kakšno presenečnje, že spet tema o nesposobni ženski, ki ne zmore preživet brez moškega , te pa že dolg nismo vidli tle.

Verjamem, da te resnica vsakič znova zaboli!

Verjamem, da te resnica vsakič znova zaboli!
[/quote]

Ti še v življenju nisi spravil skupaj ene same resnice.

Kakšna boš pa pri 63-ih? Mislim… če je pri 33-ih izgled tvoj najmočnejši adut, kaj bo ostalo pri 63-ih od odnosa?

Vztrajaj! .

Uspešni moški komaj čakajo, da si nakopljejo sponzorušo z otroci, ki jo je predhodnik frcnil, verjetno zaradi njene nezvestobe …

Sam sem uspešen moški, več nepremičnin, podjetje, lep vozni park itd. Sem tudi ločen in imam otroka. Meni na pamet ne pade, da bi si izbral samohranilko! Zakaj? Zato, ker imam izbire med samskimi tako rekoč neomejeno. Lahko imam precej mlajše, enako stare, karieristke in takšne ki si želijo družino ustvarit. Ne najdem enega samega razloga, zakaj bi imel žensko s tujim naraščajem, če imam lahko karkoli drugega. Če pa si želim imeti še otrok, je pa žensk starih okoli 30 na voljo kolikor si želim…

Si tipični trosilec semena. Sprejemaš samo plodove svojega semena, od tujega ne . Južnjaški temperament in poreklo morda?


Nekdo ki nima podjetja še ne pomeni, da ni uspešen. Ljudje ki merijo uspeh po količini denarja, so redko srečni. Sem se nekaj časa družil z nekim lastnikom nekega velikega podjetja. Na leto vsaj 2 miljona dobička. Kaj sem spoznal. Da je zelo skopuški, da je zelo pretkan, da je zelo nepošten in da je navaden sociopat. Raje imam za prijatelja delavca v proizvodnji ki zasluži 500€ kot takega direktorja. Naj si tist denar in njegove laži vtakne nekam.

Napiš več .


Nekdo ki nima podjetja še ne pomeni, da ni uspešen. Ljudje ki merijo uspeh po količini denarja, so redko srečni. Sem se nekaj časa družil z nekim lastnikom nekega velikega podjetja. Na leto vsaj 2 miljona dobička. Kaj sem spoznal. Da je zelo skopuški, da je zelo pretkan, da je zelo nepošten in da je navaden sociopat. Raje imam za prijatelja delavca v proizvodnji ki zasluži 500€ kot takega direktorja. Naj si tist denar in njegove laži vtakne nekam.
[/quote]

Redko so pošteni podjetniki. Jih denar resnično spremeni, ko uspejo, se ločijo, imajo več ljubic, druge terorizirajo, mislijo, da bodo sedaj vse kupili z denarjem. Take še čaka šiba. Potem so tu ženske, ki se mečejo za takšnimi, mislijo , da so same the one, ker je izbral njih, a le za nekaj časa, potem pa jok in stok, ker so postale tako odvisne od takega modela. Samo bežim od taksnih “uspešnih” moških oz. vcasih si jih privoscim na drug način.

Mogoče še moraš v življenju se česa drugega naučiti, ne samo samoumevnost.

Sorry, meni se tole bere kot pisanje moškega.
Verjamem, da ene ženske res podobno razmišljajo, samo po mojih izkušnjah ne bi nikoli priznale, da so se ločile brez razloga. To je, po moje bolj opis kako moški pogosto vidijo ločitev, ki jo zahteva ženska. In kdaj imajo celo prav, problem je po mojem videnju samo v tem, da ne vidijo svojega dela v tem – zakaj so se poročili oziroma šli v partnerstvo ravno s to vrsto ženske. Mislim, da v veliki večini primerov le ni naključje. Prepričana sem, da so tudi oni igrali svoj del igre, ki pač ni uspel tako kot so si zamislili.

Sorry, meni se tole bere kot pisanje moškega.
Verjamem, da ene ženske res podobno razmišljajo, samo po mojih izkušnjah ne bi nikoli priznale, da so se ločile brez razloga. To je, po moje bolj opis kako moški pogosto vidijo ločitev, ki jo zahteva ženska. In kdaj imajo celo prav, problem je po mojem videnju samo v tem, da ne vidijo svojega dela v tem – zakaj so se poročili oziroma šli v partnerstvo ravno s to vrsto ženske. Mislim, da v veliki večini primerov le ni naključje. Prepričana sem, da so tudi oni igrali svoj del igre, ki pač ni uspel tako kot so si zamislili.
[/quote]

No shit Sherlock 😂😂
pa kaj si od včeraj na forumu?

Govoriš o kikli in šminki, kaj pa tvoja izobrazba in služba? Sicer je pa spet vse izmišljeno, avtorica, ali si pa navadna kokoš iz kleti.

lubika, izgled ni vse

Ja je kar tako. Ločijo se kerj jim je z drugim lepš. Potem pa pride in se ljubavnik ustraši k pride za forever pa še sončke ma. Potlej je pa jok in ugotovi da ji je bilo lepš. Seveda tega ne prizna.

Izmišljena tema nekoga brez babe….


Saj zmore, samo, da ji revščina ne diši. Ona bi rada zaslužila na kolenih, s trdim vratom še veliko več.
Če to rada dela, ji dobro plačanega dela ne bo zmanjkalo. Malo poglejte tudi dobri stari Oglasnik.


Saj zmore, samo, da ji revščina ne diši. Ona bi rada zaslužila na kolenih, s trdim vratom še veliko več.
Če to rada dela, ji dobro plačanega dela ne bo zmanjkalo. Malo poglejte tudi dobri stari Oglasnik.
[/quote]

Misliš on.

Res je, vse odkar so moderatorji brisali tisto temo o tebi.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ne morem verjet, koliko žensk išče bogate, podjetne. Ljubica draga, v firmi je treba tud kaj delat, ne samo z lepim avtom skalat okoli. In kaj znaš? Sama nikoli nisem bila lovača na denar, saj sem vedno dobro zaslužila, imela dober avto. Z možem pa sva ustanovila firmo, lepo nam gre ampak tudi delamo, obvladati moramo vsa področja.

New Report

Close