Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena in zelo razočarana

Ločena in zelo razočarana

Ne, on ni bedak, da bo tuje froce vzgajal in redil!!
[/quote]

Ne, on bi jih natepaval. Oba skupaj pa sta izrodka družbe.

Ce ni za tvoj zep, se ne pomeni, da je ni fino imeti
[/quote]

Ma kaj pa vem. Meni je jadranje užitek, ne pa prevažanje okol v plavajoči hiši. Res je ne bi mela, tudi če bi mela miljone. Me ne gane tak način dopusta.
Mogoče pa mal večjo jadrnico 😁😁

Če sem poštena, sem nora na jadrnice 😊 jahte me ne ganejo, zanč sem vidla eno, ki za poln tank rabi 300k 😮
[/quote]

Anyway, like I care za tvoje širokoustenje tukaj…… Po pravici napisano: dol mi visi, na kaj in koliko si ti “nora”.

nova
Uredništvo priporoča

Anyway, like I care za tvoje širokoustenje tukaj…… Po pravici napisano: dol mi visi, na kaj in koliko si ti “nora”.
[/quote]

Verjamem. Pol pa še kar naprej odgovarjaj avtorju, kot da je ženska , vsak ima svoje veselje,jaz ga vsakemu pustim.

Saj tuje froce vzgaja in poskrbi zanje še vedno oče otrok. Temu se reče preživnina. Vsaj vsak drugi vikend so otroci tudi z očetom. Z mamico pa si lahko omislita skupnega froca ali pa pač ne. Ženske pri 30 brez otrok pa: verjemi, da večina razmišlja ali bo ta primeren oče ali ne…

Verjamem. Pol pa še kar naprej odgovarjaj avtorju, kot da je ženska , vsak ima svoje veselje,jaz ga vsakemu pustim.
[/quote]

A ti tvoj pogosto reče: da draga, kakor boš ti rekla draga, seveda draga -samo da ima mir pred teboj? Da si ne boš zubićev na meni polomila, no. Preživi, preskoči in pojdi glodat MONovske kosti po drugih temah – te je vsepovsod prezadosti. Odpremo temo, pa ti ven povsod skačeš s svojim paberkovanjem, pardon- pametovanjem.

A ti tvoj pogosto reče: da draga, kakor boš ti rekla draga, seveda draga -samo da ima mir pred teboj? Da si ne boš zubićev na meni polomila, no. Preživi, preskoči in pojdi glodat MONovske kosti po drugih temah – te je vsepovsod prezadosti. Odpremo temo, pa ti ven povsod skačeš s svojim paberkovanjem, pardon- pametovanjem.
[/quote]

Meni je Replika zakon, ti pa si direkt zoprna.

A ti tvoj pogosto reče: da draga, kakor boš ti rekla draga, seveda draga -samo da ima mir pred teboj? Da si ne boš zubićev na meni polomila, no. Preživi, preskoči in pojdi glodat MONovske kosti po drugih temah – te je vsepovsod prezadosti. Odpremo temo, pa ti ven povsod skačeš s svojim paberkovanjem, pardon- pametovanjem.
[/quote]

Evo, preskakujem , z užitkom.

Seveda locenke dobijo nove partnerje. Res pa je da dobijo izbirek. Konec koncev so tudi same izbirek. Ni pa to nujno slabo, vecina se jih mora pa prizemljit. Izbirek so, ne glede na izgled. Ce je vsaj lepa bo morda se koga nahecala

Meni je Replika zakon, ti pa si direkt zoprna.
[/quote]

Svoji k svojim. Te razumem :). Uživaj, ti privoščim.

Veš kaj – če ima vsaj 100.000 na računu pa svojo nepremičnino, jih lahko dol frca s sebe, se jih otepa, dobesedno. Zato nikoli ne sme pametna samska ženska povedat, koliko ima pod palcem 🙂

Čisto tako, za hec, poglej primer tiste lanske oddaje Ljubezen po domače, ko so uni 4je moški prišli k tisti upokojenki samski Metki- hiša pa bazen….. Kako so se lepili nanjo…. :)))))))

Sam sem locen, imam otroka. Imam vec nepremicnin pa precej vec kot 100k se za zraven. Lahko izbiram kakor mi pase, od 20 do 40 let, karkol mo sede. Zakaj bi pol vzel samohranilko s prikolico?

Tak biser pa ločen? Ziher imaš kako hibo. Izbiraš lahko samo prostitutke. Zakaj bi katera vzela ločenca s pamžem?

Navadna keš pi*ka si.

Sej je kul videt dobro žensko, ampak več kot za f*k bo težka. Nas moške, ki imamo lestvico postavljeno malo višje, zanimajo predvsem malo bolj pametnejše ženske. V vsakem primeru moraš živeti z njenim karakterjem in ne z “njo”.

Tako da ..

Ja si ženska, ja. Tako kot avtor.
Na tem forumu sami kleni deci, alfe, glavni dobitki, terne, možakarji kot se šika, ki jim je glavna dnevna okupacija predstavljati se kot ženske (in jokati čez njih) na nekem bednem forumu.
Glej in se čudi.

P.s. le zakaj ženske nimamo obratne prevladujoče želje?
[/quote]

A pol si ti edina baba s tičem na tem forumu?

A pol si ti edina baba s tičem na tem forumu?
[/quote]

Pezde kot pezde. Če ti nimaš tiča, ti nisem jaz kriva.

Živi življenje. Ne rabiš partnerja. Na silo ga niti ne boš našla. Poišči si dodatno službo, dodaten hobi, dodaten zaslužek. Morda pojdi v tujino. Naredi nekaj zase, neko spremembo. Potem bo že prišel pravi. Pride, ko najmanj pričakuješ. Lp

Pezde kot pezde. Če ti nimaš tiča, ti nisem jaz kriva.
[/quote]

Vzamem kot kompliment – glede na to, da si se že z verjetno vsemi na MON-u skregala (in jih žalila), zakaj se nebi še z mano;)
V glavnem ponavljam; a si edina baba s tičem na tem forumu, glede na to, da naj bi bili sami deci tle gor?….sprašujem na podlagi tvoje očitno opravljene analize, ki jo v vsaki temi poudarjaš.


Zdaj si v najllepših letih in če imaš še dva ali celo tri malo starejše otrok, te bo vesel vsak normalen moški, ker se mu ne bo treba ukvarjati s plenicami in ostalimi težavami!
Tudi sama iščem pri 38 letih in moških kar ne zmanjka..
[/quote]
Zadnji stavek je super in me je pošteno nasmejal. Moških ne zmanjka, ha, ha, ha,…….In to si ugotovila pri 38 letih, ko ti počasi biološka ura dela tik tak, tik, tak…………. Jao, jao. Čimprej kaj naredi, ker drugače bo tik, tak…tik , takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. Pa malo po možnosti znižaj svoje kao “visoke ” kriterije. Pa seveda veliko sreče. Nisi pa nam zaupala tako kriterije kot svoje “pobožne ” želje po princu iz [hashtag=sanj]#sanj[/hashtag]”.

Vzamem kot kompliment – glede na to, da si se že z verjetno vsemi na MON-u skregala (in jih žalila), zakaj se nebi še z mano;)
V glavnem ponavljam; a si edina baba s tičem na tem forumu, glede na to, da naj bi bili sami deci tle gor?….sprašujem na podlagi tvoje očitno opravljene analize, ki jo v vsaki temi poudarjaš.
[/quote]

Pa ja ne misliš, da se bom s tabo spuščala v debate?

Vzamem kot kompliment – glede na to, da si se že z verjetno vsemi na MON-u skregala (in jih žalila), zakaj se nebi še z mano;)
V glavnem ponavljam; a si edina baba s tičem na tem forumu, glede na to, da naj bi bili sami deci tle gor?….sprašujem na podlagi tvoje očitno opravljene analize, ki jo v vsaki temi poudarjaš.
[/quote]

Pa saj ni trdila, da je edina ženska na forumu. Ima pa sigurno v visokem procentu prav, ko trdi, da teme, ki ženske prikazujejo kot nesposobne, nesamostojne, preračunljive in zlobne, napišejo moški.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vzamem kot kompliment – glede na to, da si se že z verjetno vsemi na MON-u skregala (in jih žalila), zakaj se nebi še z mano;)
V glavnem ponavljam; a si edina baba s tičem na tem forumu, glede na to, da naj bi bili sami deci tle gor?….sprašujem na podlagi tvoje očitno opravljene analize, ki jo v vsaki temi poudarjaš.
[/quote]

Bravo. U nailed it…. Amšak tista, da če je edina ženska s “tičem” na MON, pa zmaga.


Zadnji stavek je super in me je pošteno nasmejal. Moških ne zmanjka, ha, ha, ha,…….In to si ugotovila pri 38 letih, ko ti počasi biološka ura dela tik tak, tik, tak…………. Jao, jao. Čimprej kaj naredi, ker drugače bo tik, tak…tik , takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. Pa malo po možnosti znižaj svoje kao “visoke ” kriterije. Pa seveda veliko sreče. Nisi pa nam zaupala tako kriterije kot svoje “pobožne ” želje po princu iz [hashtag=sanj]#sanj[/hashtag]”.
[/quote]

Hja, kje pa piše, da je slučajno še brez otrok, da ji boš ti pisal tik-tak? Saj pri 38ih jih zagotovo lahko tudi že ima in je tako “štacuna za rojevanje” že upravičeno lahko zaprta in je namenjena samo že uživanju s pravim nepezdetkom :P. Misli še malo izven okvirjev, no.

Pa ja ne misliš, da se bom s tabo spuščala v debate?
[/quote]

A se že nisi !?

New Report

Close