Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena in zelo razočarana

Ločena in zelo razočarana

Bravo. U nailed it…. Amšak tista, da če je edina ženska s “tičem” na MON, pa zmaga.
[/quote]

…samo dojet jo še mora.

Kako ste že tečni s temi obvestili, da vse piše moški. Ljudje se srečujejo z milijoni različnih situacij dnevno in za vas vse piše en in isti, ker drugega ne znate napisat. Dolgočasno …

Hja, kje pa piše, da je slučajno še brez otrok, da ji boš ti pisal tik-tak? Saj pri 38ih jih zagotovo lahko tudi že ima in je tako “štacuna za rojevanje” že upravičeno lahko zaprta in je namenjena samo že uživanju s pravim nepezdetkom :P. Misli še malo izven okvirjev, no.
[/quote]
Malo pomisli, kaj si napisala. Razmišljaj malo širše, pa ti bo bolj jasno. Kdo je pa napisal , da ne more imeti otrok. Joj, Joj……joj…

nova
Uredništvo priporoča

Najdi si kakšnega poštenega in delovnega kmeta, ki ima bogato kmetijo, gozdove in drage traktorje. Preseli se k njemu … in, če boš videla delo …. boš preskrbljena za celo življenje.

Če ti zgornje ne diši, pa predlagam, da oko vržeš na kakšnega upokojenca, svežega vdovca, ki potrebuje prijetno družbo in ramo za jokanje. Pač malo boš potrpela, pa lahko na koncu še bogato deduješ …

Denar je sveta vladar! Jaz imam zelo veliko denarja, sem se locil ker sem se sam hotel. Izbiram lahko katerokoli. Zenske rade uzivajo in imajo zelo rade denar, ne pa tipe, ki zivijo pri tastarih v mansardi v kao svojem stanovanju.


Malo pomisli, kaj si napisala. Razmišljaj malo širše, pa ti bo bolj jasno. Kdo je pa napisal , da ne more imeti otrok. Joj, Joj……joj…
[/quote]

Beri pravilno – ne piše, da NE MORE, ampak v mojem da morda ŽE ima in JIH ne ŽELI več….


Nekdo ki nima podjetja še ne pomeni, da ni uspešen. Ljudje ki merijo uspeh po količini denarja, so redko srečni. Sem se nekaj časa družil z nekim lastnikom nekega velikega podjetja. Na leto vsaj 2 miljona dobička. Kaj sem spoznal. Da je zelo skopuški, da je zelo pretkan, da je zelo nepošten in da je navaden sociopat. Raje imam za prijatelja delavca v proizvodnji ki zasluži 500€ kot takega direktorja. Naj si tist denar in njegove laži vtakne nekam.
[/quote]

To se čist strinjam. Tole merjenje, kako so dobri s tem, kakšno kariero imajo in koliko denarja, je meni totalno mimo.
Se prav spomnim, ko sem nekoč naletela na enega, ki se mi je predstavil z besedami: jaz sem zelo v redu človek, saj sem namreč podjetnik!
Sem se samo obrnila in se nisem želela več z njim pogovarjat.

Tko je

Kak lahko rečem po mojih izkušnjah. redka je ločenka ki lahko potem zbira novega. Po navadi nase spustijo vse in če se kakšen obdrži je to to.
Tadruga je pa ta da kako si v začetku vsaka želi otroka samo zase je potem tako da jih rine k očetu da ima mir z novim. In potem vidiš da otroc postanejo višek obema staršema.

Odvisno je precej tudi od tega, zakaj je ločena. Če se je ona ločila ali je zahteval ločitev on. Če je zahteval ločitev njen bivši mož, pol se ve, da je z njo nekaj hudo narobe. Moški ne zapuščajo svojih žena razen če imajo za to res tehten razlog. Je pa tega vedno več, da moški enostavno ne zdrži več s svojo partnerko. Krivi za to so v veliki meri njeni starši, ki so dali obupno vzgojo. Ženske, med 30 in 40 let je ogromno takšnih, ki so jim njihovi tastari vcepili v glavo marsikatero idejo, zaradi česar moški enostavno nočejo več biti z njimi, neglede na to, da imajo družino. Te ženske se imajo za nekaj več, so pa v večini primerov ravno nasportje tega. Obsedene s svojim izgledom, ki sedaj že precej šepa, kajti ženska po 35. letu pač ni več mlada, nobena, brez izjem. One pa mislijo, da so nekaj posebnega in da je lahko njihov moški srečen, da je lahko z njimi. Ne zavedajo se pa, da je ravno moški tisti, ki je lahko v teh letih še precej ustvarjalen in zaradi tega tudi privlačen mladim ženskam, torej tistim pod 30, ki iščejo sigurnost in prave moške, kar pa predstavniki njihovih generacij žal niso. Konkurenca je huda, ampak tega se ze zdavnaj odcvetele rožice ne zavedajo.

Če imaš ti omejen pogled na svet, še ne pomeni, da ga imamo drugi. Če tebi življenje smrdi, še ne pomeni, da mora nam. Seveda omejenci bi sami sebi in drugim radi postavljali ovire in omejitve. Koliko se kdo počuti mlad ali star, vreden ljubezni ali ne, bo vsak presodil sam. Tvoje mnenje je toliko vredno kot mnenje ene stare vaške zagrenjene babure, ki je zamudila vse lepo v življenju. Go and get a life.

Če imaš ti omejen pogled na svet, še ne pomeni, da ga imamo drugi. Če tebi življenje smrdi, še ne pomeni, da mora nam. Seveda omejenci bi sami sebi in drugim radi postavljali ovire in omejitve. Koliko se kdo počuti mlad ali star, vreden ljubezni ali ne, bo vsak presodil sam. Tvoje mnenje je toliko vredno kot mnenje ene stare vaške zagrenjene babure, ki je zamudila vse lepo v življenju. Go and get a life.
[/quote]

to je pa lahko napisala samo ena zagrenjena ločenka, zafrustrirana babura, ki jo obletavajo same zgube in je jezna na cel svet….

tudi sama sem ločena, pa ne po svoji krivdi, dobro nama je šlo in mu je bil izziv še skočiti čez plot, pa mu je stopilo v glavo in ni mogel nehat .. nisem zdržala in sem odšla, brez vsega, mi je on zelo zameril, ker da sem ga pustila, trpel je njegov ugled in obsojanje okolice je bilo zanj breme, nenadoma je moral sam plačevati položnice, papirje, skrbeti za hišo, delo, storitve .. dva otroka sta na svojem, eden še študira, nisem stara a mlada tudi ne, nič mi ne manjka, sem pa ločenka, živim v najemu, imam službo, želim si družbe, partnerja, a kot so že ugotovile predhodnice se moški danes z ločenkami ne ukvarjajo, nočejo tujih otrok, na izbiro je mnogo mlajših .. ko berem vse te zapise se pa počutim kot zguba, kriminalna ali zaznamovana oseba, obsojenka ker sem rodila otroke, odpadnica ki si ne zasluži normalnega življenja, nula ker nimam svoje luxuzne strehe in hudega avta; dragi moji, svojega dejanja ne obžalujem, ne dajem se dol s kofetkarji, sama nosim breme ločitve, mirno spim, ne čakam na princa, želim pa vsem vam in vsakemu posebej vse dobro : ) in ne obsojajte : )

to je pa lahko napisala samo ena zagrenjena ločenka, zafrustrirana babura, ki jo obletavajo same zgube in je jezna na cel svet….
[/quote]

Mmm…bolj tebi pristoji tale opis. :)))

Mmm…bolj tebi pristoji tale opis. :)))
[/quote]

tukaj se nekateri obnašate, kot da je to zasebna debata in ne javni forum. Svoje frustracije raje pustite kje drugje

Ko berem nekatere zapise, sem prav žalostna. To samo potrjuje, kakšni so danes moški. Sem v enaki situaciji, ločena z otrokom. Moža sem imela zelo rada ampak on naju je zapustil zaradi nove. Jaz iščem partnerja in dejansko ne najdem takšnega, ki bi meni ustrezal oz. jaz njemu. Moških je več kot dovolj in srečujem jih ogromno. Ne vem, nekako verjetno iščem podobnega pa ga ne najdem. Me je pa že precej minilo iskati, ko sem opazila, da je večina poročenih, ki zelo pogumno iščejo nekaj, tega preprosto ne potrubujem več.

Mogoce ker tudi sam imas prikolico? In razen na denar nimas kako drugace ujet samske zenske… Ne vem no… Js si tudi nebi zelela moskega ki ima otroka obsojam pa ne nikoli. Raje poskrbi za to da te kaka spostuje zaradi tega kar si, ne pa zaradi tega kar imas.

Moja teta, tvojih let, z identično zgodbo tvoji, je našla ljubezen svojega življenja. Z novim partnerjem, ki jo nosi po rokah, potujeta, uživata v družbi drug drugega, sta vedno nasmejana.
Podobno srečno zgodbo ima moja soseda in pa seveda moja mam pri 60 tih.

Vse je v glavi, pravijo.

Začnite živet po svojih pravilih in ne po pravilih drugih.

Ojej, tole sem se pa moral nasmejati, ko sem bral za nazaj,
Tudi sama iščem pri 38 letih in moških kar ne zmanjka

Ahahahahaha. Moških kar ne zmanjka in ti še kar iščeš? Pri 38?

Hvala za smeh. To sem rabil danes.

Pametna ženska se zanese na svoje imetje in ne na tuje. Tudi če se poročis z miljonarjem ne pomeni, da je tvoje.
Tvoje je dokler on hoče. Kdo normalen polozi financno stabilnost svojega življenja in življenj svojih otrok v neke tuje roke.?
Vsaka pametna ženska se mora zavedati, da so moški nagnjeni k menjavanju žensk ki jih obdržijo in menjavajo po mili volji prav z denarjem. Če se hočeš izogniti biti trofejna zena, ki požre vsako sranje (od varanja, do alkohola, nasilja) imej svoje premoženje. Smo leta 2020 ženske, 2020.

Ni kaj dodat.

tukaj se nekateri obnašate, kot da je to zasebna debata in ne javni forum. Svoje frustracije raje pustite kje drugje
[/quote]

Jah, ne vodiš ravno z zgledom, a ne…

Redko so pošteni podjetniki. Jih denar resnično spremeni, ko uspejo, se ločijo, imajo več ljubic, druge terorizirajo, mislijo, da bodo sedaj vse kupili z denarjem. Take še čaka šiba. Potem so tu ženske, ki se mečejo za takšnimi, mislijo , da so same the one, ker je izbral njih, a le za nekaj časa, potem pa jok in stok, ker so postale tako odvisne od takega modela. Samo bežim od taksnih “uspešnih” moških oz. vcasih si jih privoscim na drug način.
[/quote]

Če misliš, da denar spremeni ljudi, then think again sunshine!

Kolegica je isto stvar doživela. Po ločitvi je mislila, da bo našla novega, ki bo boljši od bivšega. Sicer ni neka materialistka, vsaj ne pretirano ampak težava je, da je bil njen mož nek podjetnik in je bila seveda navajena, da imajo karkol se pač spomnijo. Zdaj jamra, da tipe ki jih spoznava, nimajo nič. To kar je njej bilo popolnoma samoumevno, tega pač ni. Ona sicer neki glumi kako je srečna ampak stalno sprašuje skupne kolegice kako in kaj je z bivšim ali ga videvajo itn. Pomoje ji je še kako žal da se je skregala s belim kruhom in tako je pomoje pri marsikateri, samo da so preveč ponosne da bi priznale.

Zakonci se prehitro ločijo, avtorica piše, da zaradi neumnosti. Zakonci bi morali, že zaradi otrok, imeti boljšo komunikacijo in spore reševati ter vstrajati. Zapomnite si, nihče ne ljubi tujega otroka kot svojega. Malo premislite o temu. Tako moški kot tudi ženske imajo prevelik ego, ki je v večini primerov krivec za ločitev.

New Report

Close