Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena in zelo razočarana

Ločena in zelo razočarana

ti lahko pametuješ, ko si vse kar imaš podedovala. Še moža si kupila s tem denarjem.
Oglasi se, ko boš sama kaj ustvarila.

Če misliš, da denar spremeni ljudi, then think again sunshine!
[/quote]

Uff, pa kako jih spremeni – sploh take, na položajih in z mesečnimi zaslužki po par tisoc, par desettisoč evrov, pa ko ne gre ravno za “uspeh” amšak plezanje po lestvici s pomočjo vez in poznanstev, nastavljenosti na delovno mesot, ko sploh ni ptreba hodit na razgovore in pošiljat prošenj za zaposlitev nikoli – ko te “lovka nastavi tja, kamor hoče”….. – v glavo jim stopi, dobesedno, ko se zavedo, kaj dela denar na položaju. To je enako, kot zasvojenost z legalnimi in ilegalnimi drogami, hrano. Povzroča hudo odvisnost – od lastnega ega. denar enako uniči družine, zveze razmerja, kot alkohol in druge droge.

ti lahko pametuješ, ko si vse kar imaš podedovala. Še moža si kupila s tem denarjem.
Oglasi se, ko boš sama kaj ustvarila.
[/quote]

Sploh pa ima taki “zvezana jajca” potem. Če bi predporočno podpisal revež, pa še toliko bolj. K sreči, ko sta se onadva poročila, je verjetno še ni bilo na voljo – je pri nas na voljo šele od aprila 2019….

nova
Uredništvo priporoča

ti lahko pametuješ, ko si vse kar imaš podedovala. Še moža si kupila s tem denarjem.
Oglasi se, ko boš sama kaj ustvarila.
[/quote]

Sam to pa res.
Meri je pametna zenska nic ne recem.
Ampak da je pr denarju ni glih ona kriva. Podedovala pa se moz dela.
Ne bit prevec pametna ti se lahko pavliras s tuďim kurcom.

A pogodbo o ureditvi premoženjskkopravnih razmerij sta že sklenila – od aprila 2019 ima tvoj to možnost, da si zavaruje…….

Strasna Marica je res strasna. 😂
Za jajca ga drzi in nic ji ne more.🤣 Slovenska policija ga ni v red spravila, na Marici si je vse zobke polomil. Grrrr grrr😂😂
Marico za predsednico. ❤️🙏

Sam to pa res.
Meri je pametna zenska nic ne recem.
Ampak da je pr denarju ni glih ona kriva. Podedovala pa se moz dela.
Ne bit prevec pametna ti se lahko pavliras s tuďim kurcom.
[/quote]

Meni je tudi žal, da sva se ločila. Jaz jo imam še zmeraj rad in mislim, da tudi ona mene.

Morda bo pa prebrala in lahko začneta znova. Držim pesti za vaju

Imej upanje,morda ti bo nekdo srečno naklonjen !
Vztrajaj a ne za vsako ceno.
Lp.

Iščeš uspešnega, z lastnim stanovanjem in podjetjem ali nekoga, ki bo imel rad tebe in tvoje otroke? Če iščeš prvo, ne bo problem. Objavi oglas za spremstvo in boš uspela. Če pa iščeš drugo, bo pa težje…pa ne zato, ker takih moških ni. Seveda so ( in nekateri imajo tudi stanovanje in podjetje in .. ) ampak problem je, kje jih najti. Tudi oni iščejo mame z otroci in nekoga, ki bi jih imel rad… ampak problem je, kje najti… Internet? Pravljica. Okolje kjer se giblješ? Hitro mine. Podjetje? Raje ne.. In kaj ostane? Ko boš ugotovila, kje se lahko spozna resnega partnerja, sporoči….


No, jaz si že ne bi želela takega moškega, ki me je izbral po principu nakupa avta. Glede na miselnost oz. življensko filozofijo z avtorico zelo pašeta skupaj, pa kar prste stran držita od ljudi, ki jim je prioriteta iskrena in resnična ljubezen, ker vidva očitno stavita na surovo praktičnost. S čimer tudi ni nič narobe, dokler izrabljata le sebi podobne.

Avtorica bi morala poskusiti v rubriki Iščem sponzorja.

Se pofočkam v temi. Ni pa kaj novega pametnega za reči, ker sem že vse povedala v desetinah podobnih tem. 🙁

Najin primer je pa tak oba dobro situirana stara okoli 50 let oba privlačna postavna bajta da stojiš in gledaš otroci na faksih oba imava dobre plače in huda avta, imava nepremičnine ,ki jih oddajava .
Glede financ nimava nobenih problemov .
Že dolgo več ne sexeva in živiva drug mimo drugega, vsak vstraja na svojem nobeden noče nič popustiti.
Ločiti se ne mislim ne jaz in očitno tudi ona ne ,prav zaradi tega ker sva si toliko ustvarila nekako nama je to tudi prioriteta,vsak ima svoje hobije in se nama gladko je be za ločitev in se nobenemu ne da s tem ukvarjati.
Morda naju bo nekdo imel za kretena ,bedaka ali celo norca, taka sva in to oba.

50 -letnik, privlačen, postaven in v drugi puberteti : če ne seksa doma, sploh in nikakor ne pomeni, da ne seksa. Velja torej samo zate, zanj pa roke v ogenj verjetno ne moreš dati. Boš rekla, da ga v jogij doma nonstop tišči, ali pa samo pod tušem prazni load? C’mon.

https://www.slonnect.com/matthew-perry-talks-about-weddings-in-slovenia/

Midva sva se tudi ločila in po dobrem letu ugotovila, da se morava pobotati in najti skupno pot. Moj je sicer trmast in nepopustljiv, zato sem jaz naredila prvi korak in mi ni žal, da sem šla preko svojega egota. Oče je le oče, je edini.

Marsikatera je razočarana po ločitvi. Ko je žena, si misli, da je kraljica. Kot ločenka pa ugotovi, da se nihče ne tepe ravno za njo. Tisti, ki pa se ponujajo ločenkam 30+, se pa ponujajo z razlogom, kot smo že ugotovili. Ni vedno tako ampak ponavadi je za žensko ločitev velik korak nazaj.

a kar s svojim očetom si se poročila?

ma kakšen korak nazaj, tista, ki je v zakonu kraljica se ne bo ločila.
če se pa loči, se z razlogom.
Niso vse ženske neke tutke na minimalcu, ki morajo biti srečne, če moški kakšen račun plača.
pa tudi novega moškega res ni nujno v življenje privleči.

ma kakšen korak nazaj, tista, ki je v zakonu kraljica se ne bo ločila.
če se pa loči, se z razlogom.
Niso vse ženske neke tutke na minimalcu, ki morajo biti srečne, če moški kakšen račun plača.
pa tudi novega moškega res ni nujno v življenje privleči.
[/quote]

kdo pravi, da se mora “kraljica” ločiti – lahko jo tudi kralj brcne iz trdnjave, afno zafnano

Zakonci bi morali biti bolj potrpežljivi drug do drugega. Ženske se dostikrat ne zavedajo, da jih bo moški po dolečenem času, če mu bodo “najedale” zapustil. To bo naredil zato ker je to v moški naravi, v podzavesti. Moški se pa ne zavedajo, da morajo svojo ženo ljubkovati ker to rabi, to je namreč v ženski podzavesti, da pol ne išče potrditev drugje.

Večja težava je po razvezi za ženske, one so čustveno prizadete in imajo otroke. Službeno jim je težje, kajti matere hočes nočes večinoma dobijo slabše službe kot moški z enako izobrazbo. Moški, med 30 – 50 let, so načeloma “šarmantni”, medtem ko bo ženska enakih let označena kot “stara”.

Sem zagovornik enakopravnosti, to vsekakor, vendar morajo v zakonu ženske bolj premisliti ali je pametno se ločiti ob prvih težavah. One bodo namreč tiste, ki bodo na koncu potegnile “kratko”. Moški, če ima dobro službo in vsaj malo skrbi zase in svoj izgled, bo imel na voljo ogromno mlajših žensk, brez otrok, medtem ko bo ona se morala zelo prilagoditi. Mlajšim ženskam so všeč starejsi moški, predvsem zaradi občutka varnosti, ki ga lahko nudijo. Današnje mlade ženske pri svojih vrstnikih tega v veliki meri ne dobijo in si to poiščejo pri malenkost starejših. Starejši moški, ločen, ki ima otroke iz prejšnjega zakona si bo pa po vsej verjetnosti raje izbral mlajšo brez otrok, v kolikor mu bo na voljo.

Zato pamet v glavo!

To so tvoje ugotovitve. Tista, ki ve kaj hoče od življenja in sebe spoštuje, bo premagovala ovire kot za stavo. Nima vsaka ženska poguma, da se postavi na svoje noge. Labilna bo pač morala pristajat in se sprijaznit na manj.
Glede partnerjev je tako. Ljubezen ne izbira in ne pogojuje, ne glede let ali premoženja. Ajde, če ste preračunljivi, boste “ljubezen” gledali skozi te dve kvaliteti, kar pa spet ni garancija za srečo v življenju. Pametni sami sebi postavljajo pravila in smernice v življenju. Tisti, ovčje narave bodo pač posnemali tisto kar pač dela večina in kaj se najbolj spodobi.

To so tvoje ugotovitve. Tista, ki ve kaj hoče od življenja in sebe spoštuje, bo premagovala ovire kot za stavo. Nima vsaka ženska poguma, da se postavi na svoje noge. Labilna bo pač morala pristajat in se sprijaznit na manj.
Glede partnerjev je tako. Ljubezen ne izbira in ne pogojuje, ne glede let ali premoženja. Ajde, če ste preračunljivi, boste “ljubezen” gledali skozi te dve kvaliteti, kar pa spet ni garancija za srečo v življenju. Pametni sami sebi postavljajo pravila in smernice v življenju. Tisti, ovčje narave bodo pač posnemali tisto kar pač dela večina in kaj se najbolj spodobi.
[/quote]

možakar je nastel dejstva… to je tako, kot bi rekla – da se opečes v daš roke v vrelo vodo so tvoje ugotovitve!

možakar je nastel dejstva… to je tako, kot bi rekla – da se opečes v daš roke v vrelo vodo so tvoje ugotovitve!
[/quote]

dejstvo je, da se večina ločencev preseli nazaj k mami, kar niti slučajno ni šarmantno, še manj, da mu gre pol plače za preživnino.

New Report

Close