Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena in zelo razočarana

Ločena in zelo razočarana

Avtor piše, da je žena brez ambicij. Predvidevam, da ob ločitvi ne bo on tisti, ki se bo moral kamorkoli odselit, prej ona, mar ne?

možakar je nastel dejstva… to je tako, kot bi rekla – da se opečes v daš roke v vrelo vodo so tvoje ugotovitve!
[/quote]

Njegova dejstva niso moja dejstva. Hvala bogu, da je tako! Kdor nima lastne pameti, bo pač moral poslušat in uporabljat tujo.

In zato ker sem tako karakterna, se moški že oblačijo, ko jim se stoji, vse bi naredili samo, da čim prej gredo od mene……..

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj ene niso sposobne imeti normalno, konstruktivno debato? Vedno se morajo nekako kregati z drugimi udeleženci…..noro, saj to je verjetno realno stanje! Pol pa ni čudno, da marsikateremu prekipi in raje odide…

SaMo ublat bejbe in mufne.

Odgovor na objavo uporabnika
razočaranka, 27.09.2020 ob 12:05

Ločila sva se pravzaprav zaradi neumnosti. Zdaj sem ostala brez njega, brez denarja, brez stanovanja in dopustov. Vse kar jih spoznavam na tinderju in ostalih portalih, so bodisi mamini sinčki ali pa poročeni, ki iščejo avanturo. Sama sem postavna, lepa in res skrbim zase, stara sem 33 let, vitka in zelo urejena. Veliko tipov me ogovarja ampak kot rečeno, skoraj vsi so takšni. Zakaj mi noben ni všeč? Zakaj ne morem najti enega uspešnega, s svojim stanovanjem in lastnim podjetjem, da bi spet živela tako kot prej? Smo ločenke z otroci res tako zelo nezanimive, čeprav izgledamo dobro?

Oprosti, zakaj že iščeš in rabiš moškega? Jaz sem ostala sama pri 45. Z dvema srednješolcema.

Na kraj pameti mi ne pride spet se vezati, zdaj, ko sem po skoraj 30 letih SAMOSTOJNA, SVOBODNA. imam psa, mačko, otroka in uživanje. Sama na morje. Delam kar mi pade na pamet.

Pa ne da se ne bi slinasth dedcev manjkalo. Se še ni rodil😁.

Življenje je končno postalo življenju podobno.

Kaj vam je, ženske? A ste tako potrebne spolnosti ali kaj, ne razumem…

Odgovor na objavo uporabnika
posten clovek, 27.09.2020 ob 13:47


Nekdo ki nima podjetja še ne pomeni, da ni uspešen. Ljudje ki merijo uspeh po količini denarja, so redko srečni. Sem se nekaj časa družil z nekim lastnikom nekega velikega podjetja. Na leto vsaj 2 miljona dobička. Kaj sem spoznal. Da je zelo skopuški, da je zelo pretkan, da je zelo nepošten in da je navaden sociopat. Raje imam za prijatelja delavca v proizvodnji ki zasluži 500€ kot takega direktorja. Naj si tist denar in njegove laži vtakne nekam.

Prav imaš

In zakaj si se ločila konec koncev?

Če nisi sposobna zase poskrbet te noben uspešen moški ne bo hotu. Bo raje vzel kakšno karierno žensko ki se ji ne gre samo za njegov denar. Sicer pa že to da partnerje iščeš na tinderju pove veliko o tvoji inteligenci.

Odgovor na objavo uporabnika
Buuuu, 18.10.2021 ob 09:28

Če nisi sposobna zase poskrbet te noben uspešen moški ne bo hotu. Bo raje vzel kakšno karierno žensko ki se ji ne gre samo za njegov denar. Sicer pa že to da partnerje iščeš na tinderju pove veliko o tvoji inteligenci.

Tole pa nikakor ne drži. Normalen dec rabi žensko, ne moškega v ženskem telesu.

Je pa kar nekaj tipov, ki so škrtuhi in bi se radi šlepali na partnerkine finance…

Jep, na tinderju in podobnih portalih ni “marriage” materiala.

Avtorica, odločila si se za odhod in sedaj si tukaj kjer si. Ne objokuj ponudbe na Tinderju, ampak:

1. Se vrni k moškemu, ki je oče tvojega otroka.

2. Bodi potrpežljiva, ker novega partnerja običajno ne spoznamo kar tako čez noč. Bodi realna. Če boš čez 5 let imela moškega, s katerim se bosta ujela, bo super.

otrok pomeni , da je v odnosu nekdo , s katerim se mi niti slučajno ne da ubadat , poleg tega , pa ima pri vzgoji v končni fazi več besede ,kot jaz recimo (če se spustim v tako razmerje) , ker je oče ….. pa komu je tega treba 😀 …… in tega se deklice nočete zavedati …. izbira partnerja , pač ni obisk špara al pa mercatorja …. in kakor si boste izbrale 😀 tako boste ležale 😀 …. moški osvajamo , ženske izberete 😀  ….. vse kar je za prebrat tukejle , je to , da večina deklic nima pojma kaj sploh hoče – velika večina išče udobje , namesto ljubezni 😀 …. rezultati se pa berejo 😀

Ja, lej jo, qwa pa delaš otroke in pol greš narazn??? Qwa si ga zajebala?

Jst bi ti reku, da ga lepo pros, če lohka prideš nazaj. Zdj si pač spregledala, da je on najboljši in da je to najboljš za tamalga.

Razočaranka ne bom ti tukaj pisal romanov ker je preveč čvekačev in provokatorjev! Nismo vsi moški isti. Piši na zasebca. Otroci me ne motijo,dam ti lahko več kot tvoj bivši. Samo če znaš ti biti zvesta. Samo ta pogoj imam. Piši na zasebca pa boš videla ali sem to kar iščeš!

New Report

Close