Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ločena, sama, noseca s sexfrendom

Ločena, sama, noseca s sexfrendom

Neodgovorna si v prvi vrsti zato, ker se nisi zaščitila ko si sexala s tem moškim, razumeš sedaj? Saj nisi planirala otroka z njim?

top odgovor

razmisli o otroku, jaz bom nosila breme, ne ti, ne razburjaj se in ko bo otrok hodil v šolo, ne bo več republiških štipendij.

Nisem packa, nisem packa…oh jaz pa ze ne!! Ljubica, a ves kolkokrat je bilo to ze videno in slisano!
Ocetu povej takoj, ce imas postene namene.
Le zakaj bi mu prekrivala…hmm? In zakaj pa nima pravice vedet?
Al je provokacija, al pa nimas postenih namenov in bi se rada na racun otroka okoristila!![/quote]

Od kje vam takoj ideja,da bi se okoristila ta ženska.Morda ima veliko več pod palcem kot on,torej s čim se bo okoristila v takem primeru?

Avtorica tebi pa povem takole,če si se odločila za otroka vse lepo in prav ,oče ima pravico to vedeti,kako pa se bo potlej odločil pa je njegov problem.V vsakem primeru ,če se odloči da ne želi stikov z otrokom boš na istem kot bi bila če mu ne bi povedala.Morda pa se bo odločil drugače in bo z otrokom vspostavil pristen starševski odnos-to jima vzeti pa nimaš pravice.

Koliko si stara 15, 16? Če bi bila starejša, bi morala že malce bolj zrelo razmišljat. Tvoje razmišljanje je pa na nivoju najstnice.
Ubogi otrok, ker bo imel tako neodgovorno mamo.
Breme bo nosil otrok, ne ti.

Ja, to je pa čisto res.
Tudi recimo pri republiški štipendiji se zakomplicira. Vprašaja to po preživnini. Takrat boš pa povedala kaj? Da ne veš kdo je oče? Ali pa boš rekla, da veš in da nočeš, da oče zve in da bo zato tvoj otrok brez štipendije?

Ja skrajno neodgovorna si. To je dejstvo. Ob ženskah, ki to počnete, mi gre res na bruhanje. Ni ti mar za otroka. Mar ti je le zase. Ti hočeš svoje gene širit okrog. Malo ti pa je mar kako bo z otrokom.[/quote]

Ne drži, na CSD ne podpišeš očetovstva, pri vlogi za otroške daš prvo leto zraven list, da očetovstvo ni urejeno in dobiš otroške pač glede na tvoj dohodek. Preživnina se ti tako ali tako samo kot dohodek šteje zraven.da pa moraš očetovstvo uredit pa ni nikjer zakonsko urejeno in te noben niti ne vpraša kaj dosti. Isto je pri vrtcu, upravičen si do znižanega plačila, štipendije, vsega, gledajo se pač samo tvoji dohodki ker preživnine ni. Če očetovstvo ni podpisano je še najmanjši problem. Zakomplicira se, če je, pa se vlečejo tožbe za preživnino, podtikanja, borbe za stike…..če se bi jaz npr morala odločati, ali imeti prazen rojstni list ali se vlačit po sodišču, na koncu pa prejemat preživnino od sklada, stikov pa še zmeraj ne bi bilo, potem imam raje prazno vse skupaj.


Nihče te ne more prisiltit v abortus.

Ne veš niti kako to izgleda v praksi.

Verjemi, da se ppreklet dobro vem, kako to izgleda v praksi. Sem izkusil na lastni kozi.

Otrok ima pravico vedeti, kdo je oče in oče ima pravico vedeti, za svojega otroka.
Kaj če se v bodočnosti zgodi, da otrok potrebuje kak organ, kaj če se zaljubi in seksa s svojo sestro/bratom, kaj če je oče bogat in otrok ostane revež, brez pol podedovane hiše, kaj če…..

Kje pa živi ta tvoj sexfrend? Pa kaj misliš, da ne bo videl, da si noseča?

Sicer pa si preberi v Oni tega tedna odgovor strokovnjaka na to, skoraj identično temo.

blabla bala
tudi tip ni ravno razmišljal. Je pač hazardiral in shazardiral.
Če bi bil odgovoren, bi bil sam poskrbel za ustrezno mesto svojih spermijev – kondom.
Ne glede na izjavo sex-partnerke. Da ne govorim o spolnih boleznih…
Tako da je odgovornos enako porazdeljena na obe vpleteni strani.

Saj veš, da je.

Pikica je tu. Kaj naj? Videl me bo, v to ne dvomim. Kako bom takrat reagirala, ne vem. Resne zveze najbrž ne bova imela. Otrok ni bil planiran. Imel bo vso mojo ljubezen, skrb, nego, vzgojo in podporo.

zakaj pa ON?

Beri, kaj je iz moje strani napisano že nekje zgoraj in pa seveda, če se tebi kaj zgodi, otrok niti očeta ne bo imel, niti vedel ne bo, kje ga iskati.

Malo si QQš. ;))

Beri, kaj je iz moje strani napisano že nekje zgoraj in pa seveda, če se tebi kaj zgodi, otrok niti očeta ne bo imel, niti vedel ne bo, kje ga iskati.

Malo si QQš. ;))[/quote]

Bom v oporoki napisala, kdo je njegov oče 😉 in kje naj ga poišče. Otrok bo imel sorojenca, če se meni kaj zgodi, bo zanj poskrbljeno.

V teh časih si otroka ne bi upala obdržati še posebno v situaciji kot si ti.

zakaj pa ON?[/quote]

Mislim, da si ti z venere odletela. Beri malo, beri kaj kdo pise.
A sem kaj reku o njegovi ne-odgovornosti? Nop. Reku sem samo, da ni fer do njega in do otroka, da mu ga zamolci. Naprej se bosta pa ze sama zmenila. Njena dolznost pa je, da mu pove.
Verjem, govorim iz izkusenj. Ce sta sexala brez zascite, sta odgovorna oba in oba naj se soocita s posledico, ne samo ona…cez 10 let bo pa zahtevala prezivnino za nazaj, njemu se pa sanjal ne bo kaj se mu dogaja in ker bo itak hotel izpodbijat, bo zahteval dna, ki bo pokazal, da je dete njegovo in si je ( mu je ) izkopal-a grob. Samo za to, ker mu je ze zdaj zamolcila. Stekas?

ti mu kar povej itak bo zvedel, če ne zdej pa čez 20 let, ker ga bo otrok želel spoznati, in čez 20 let bi bila ta zelo grda, da se mu nariše na vratih. Na koncu boš pa ti pras…ca izpadla v njegovih in otrokovih očeh. Lej silit v sprav te ne more, lahko izrazi samo željo, daš mu dve možnosti ali bo oče otroku ali naj se pa odpove očetovstvu.

Avtorica, ti iz lastnih izkušenj povem. Tudi jaz sem govorila ima oče pravico izvedet in podoben bla bla. Oh kako mi je žal. Če bi lahko zavrtela čas nazaj, mu ne bi povedala. Ker mi ne da miru, se vtika v moje zasebno življenje, ščuva otroka, grozi,…živčna sem jaz, živčen je otrok, ker sluti, da nekaj ni v redu,……. skratka dobro premisli. Ti ga poznaš. Če je možno, da bo reagiral kot moj bivši, ti toplo svetujem, ne povej mu. Če bo skrbel zanj, ali pa tudi če te bo odpikal in se nikoli več ne bo zmenil za vaju, potem povej, boš imela vsaj čisto vest. Ampak res, dobro premisli. Jaz vedno, ko slišim ženske jamrat, kako se oče nikoli ni zmenil za otroka, ni plačeval zanj, ga magari niti videl ni nikoli, pomislim oh, kako so lahko srečne. Živijo brez groženj, brez vohljanja s kom in kje so, kaj počnejo, otrok je sicer brez očeta, ima pa mir, brez vsakodnevnega živciranja. Kaj bi jaz dala za to.

Ali ni tako, da se je fajn pozanimati o pedigreju njegove družine? Kaj če bo nekoč otrok rabil njegov mozak ali dnk?

Ja, to je sedaj pa res največji problem in mora najprej to urediti. Mislim no…..

Pozdravljena,
Jaz pa ti svetujem, da se pogovorita. Konec koncev sta dobra frenda in si zasluži iskrenost s tvoje strani.
Če si se odločila, da ne glede na vse obdržiš otroka, te ne more prisiliti, da splaviš. Ima pa pravico vedeti.

Postavi se v njegovo vlogo, kako bi se počutila, da bi nekdo tebi zamolčal tako pomembno stvar kot je otrok. Morda se zna umakniti ali pa te preseneti in prevzame odgovornost. Ne sodi sama že vnaprej.
Ne odlašaj s tako pomembno stvarjo. Otrok raste in slej ko prej se ti bo poznalo. In ne obnašaj se otročje in nevedno, da mi moral to sam ugotoviti!

Dovolj si stara in odgovorna, da se temu primerno tudi obnašaš, nenazadnje tudi zaradi tvojega otroka, ki ga imaš iz prejšnjega zakona. Pomisli kako mu bo, da mu rečeš dobila bom dojenčka….? In seveda te bo vprašal kdo je očka? Ne verjamem, da bo zadovoljen z odgovorom, saj si bo najbrž predstavljal, da bo to sedaj nova družina, nov oči…
In glede na moje izkušnje z otroci boš na tem področju morala tudi še precej delati, da ga bo tudi sprejel tako kot si želiš. Že v običajni družini je prihod novega člana vznemirjenje, ki se lahko prevesi v nekaj prijetnega ali pa neprijetnega.
Želim ti vse dobro.

In kaj boš rekla svojim otrokom kdo je oče novega otroka? Poštar?
Vse skupaj je sicer verjetno nateg, a če ni… :).

New Report

Close