Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LOČUJEM SE PO KOMAJ 6 MESECIH

LOČUJEM SE PO KOMAJ 6 MESECIH

Ločujem se po komaj 6 mesecih. Najprej sem jo dobil z enim, pa me je prepričala, da sta samo dobra prijatelja, to je trajalo vso leto. Vmes jo poročim, otrok končno shodi, že menim, da je prijatelj za nama, pa me udari še z drugim.

Vsakič me prepriča, da to tako pač je, da je druženje z drugimi moškimi normalno in, da sem itak pezdetek, ker ne bom nič naredil. Pravi, da zato, ker iz cone udobja se ne gre. Njeni imajo denar.

Ko je dobila poziv za ločitev sem dobil občutek, da komaj čaka, da se me reši. Zakaj se je potem hotela sploh poročit?

Še kdo s podobno zgodbo?

Še ti bi se začel gonit okoli za njen denar jasno !

Odgovor na objavo uporabnika
igor926, 04.11.2023 ob 16:23

Ločujem se po komaj 6 mesecih. Najprej sem jo dobil z enim, pa me je prepričala, da sta samo dobra prijatelja, to je trajalo vso leto. Vmes jo poročim, otrok končno shodi, že menim, da je prijatelj za nama, pa me udari še z drugim.

Vsakič me prepriča, da to tako pač je, da je druženje z drugimi moškimi normalno in, da sem itak pezdetek, ker ne bom nič naredil. Pravi, da zato, ker iz cone udobja se ne gre. Njeni imajo denar.

Ko je dobila poziv za ločitev sem dobil občutek, da komaj čaka, da se me reši. Zakaj se je potem hotela sploh poročit?

Še kdo s podobno zgodbo?

Oženla se je, ker je to trendovsko.

Zkaj si se ti ?

A otrok je tvoj?

Vidš, če se ji neb v prvegs loverja vtaknu, do drugega neb pršlo..🤣🤣 ma pusti jo, ni vredna..

 

Poročil sem se, ker sem želel družino. Star sem 35. Ona pa itak, da samo zaradi okolice. Ma lej ne razumem, kva se je hotla potem poročit.

Odgovor na objavo uporabnika
igor926, 04.11.2023 ob 16:33

Poročil sem se, ker sem želel družino. Star sem 35. Ona pa itak, da samo zaradi okolice. Ma lej ne razumem, kva se je hotla potem poročit.

Ker je sebična. Ti se boš pa kaj nauču iz tega in si našu eno, ki te bo vredna. Škoda pa, da taka trola rodi.

Kaj če bi kar njej zastavil tisto vprašanje.

Je pa bila orng presenečena poziva.

Njen odgovor pa: a mene čes zapustit, češ kej sem jaz več, kok si drzneš.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 04.11.2023 ob 16:26

Oženla se je, ker je to trendovsko.

Zkaj si se ti ?

A otrok je tvoj?

Vidš, če se ji neb v prvegs loverja vtaknu, do drugega neb pršlo..🤣🤣 ma pusti jo, ni vredna..

 

Hahah 👍👍

to je nova moda v Sloveniji, da ohcet traja dlje kot zakon. 🤣🤣🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 04.11.2023 ob 16:49

to je nova moda v Sloveniji, da ohcet traja dlje kot zakon. 🤣🤣🤣🤣🤣

očitno. vsi indici da je drolja so bili jasni že prej.

bila pa je atraktivna, preveč živa, koketirala je rada vedno, sem mislil, joj kok fajn. ja je ni fajn. drolja je drolja. je že prišla z vzdevkom, da rada sedi n dveh, butec sem menil, da ne drži

En resen nasvet, daj človeka na drugi strani dobro spoznaj, kja mu je v življenju vrednota, če laže potem takoj obvoz. Joj kak ste eni budale in padete na ženske, samo da bi čimprej imeli družino, potem pa vse propade, ker je nekdo šel v odnos s figo v žepu. Pa pamet v glavo in to ta zgornjo, ne ta spodnjo.

Vsaka šola nekaj stane… včasih zelo veliko…

Upam da si se tudi kaj naučil iz te lekcije.

Kaj bo z otrokom? Skrbi zanj, saj ni nič kriv. Pokaži mu stvari, ki jih denar ne more kupiti

Odgovor na objavo uporabnika
pjm, 04.11.2023 ob 16:55

En resen nasvet, daj človeka na drugi strani dobro spoznaj, kja mu je v življenju vrednota, če laže potem takoj obvoz. Joj kak ste eni budale in padete na ženske, samo da bi čimprej imeli družino, potem pa vse propade, ker je nekdo šel v odnos s figo v žepu. Pa pamet v glavo in to ta zgornjo, ne ta spodnjo.

Se strinjam  s tvojim zapisom. Vse je bilo še prej kot v enem letu. Nisem pokapiru, da ji ati išče moža, ki bi jo prizemljil. V enem letu hiša, noseča, vse na hiter. Povedu nism še nekaj.

Tekmovala je z mojo bivšo. K njej sem se skozi vračal, ji jokal. Ampak ta nova se ni in ni želela umaknit, še zanosila je, da nisem vedel. Preričala me, da je ona bolj prava zame. Seveda danes vem, da to ni. Normalna ženska ne bi bivše odrivala z tekmovanjem in z zanositvijo. Nisem pokapiru prej.

Prav si se odločil. Ne vem zakaj si šel ploh v zakon. Zaradi denarja? Ljubezni ne čutim iz tvojega pisanja.

Odgovor na objavo uporabnika
igor926, 04.11.2023 ob 17:00

Se strinjam  s tvojim zapisom. Vse je bilo še prej kot v enem letu. Nisem pokapiru, da ji ati išče moža, ki bi jo prizemljil. V enem letu hiša, noseča, vse na hiter. Povedu nism še nekaj.

Tekmovala je z mojo bivšo. K njej sem se skozi vračal, ji jokal. Ampak ta nova se ni in ni želela umaknit, še zanosila je, da nisem vedel. Preričala me, da je ona bolj prava zame. Seveda danes vem, da to ni. Normalna ženska ne bi bivše odrivala z tekmovanjem in z zanositvijo. Nisem pokapiru prej.

Bolje ikad nego nikad

Odgovor na objavo uporabnika
Medo708, 04.11.2023 ob 17:09

Prav si se odločil. Ne vem zakaj si šel ploh v zakon. Zaradi denarja? Ljubezni ne čutim iz tvojega pisanja.

Ne denarja, lepa je, drugačna, za vse se ji gladko fučka, nima sramu z bivšo nama ni več teklo (ker sem jo vmes prevaral) za kar se kesam še danes in nisva mogla pokrpati, pa tudi skupaj nama ni več uspevalo. Ko sva se razšla sem jo ljubil, še danes jo ljubim, ampak sem ostal zvest novi. Menim sem, da bom srečen. Nisem bil. Ni bila to za kar se je predstavila.

izmišljena tema

Ja pi.zda si majster. Se pravi šeu si v zakon s to,ker si zajeba.l pr ti prejšnji, ki jo ljubiš.. zdj si pa ti bogi, ker si biu do te kao pošten. HALLO!! Igor, Igor.. si pa čudn.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 04.11.2023 ob 17:24

Ja pi.zda si majster. Se pravi šeu si v zakon s to,ker si zajeba.l pr ti prejšnji, ki jo ljubiš.. zdj si pa ti bogi, ker si biu do te kao pošten. HALLO!! Igor, Igor.. si pa čudn.

Hej pa nisem bogi. Butl sm. Jebi ga. Ma ja sja veš kok je skoraj vsak drugi gre hiter i ee veze v drugo. Zud jst ko. Zdej pa sem dobil kva sem hotel. Nova me je u bistvu kupila.

Odgovor na objavo uporabnika
da se vam da izmišljevat, 04.11.2023 ob 17:23

izmišljena tema

Nič ni izmišljena, tema je moja. Kva zdej serješ tuki?

Se pravi sta zblojena oba. Z bivšo sta stokrat šla narazen in skupaj, zapletel si se s ta novo, pustil bivšo za sabo. Nihče tu nima dobrih odnosov drug do drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 04.11.2023 ob 17:37

Se pravi sta zblojena oba. Z bivšo sta stokrat šla narazen in skupaj, zapletel si se s ta novo, pustil bivšo za sabo. Nihče tu nima dobrih odnosov drug do drugega.

Tako nekako ja. Nova ima že drugega, bivša me ne diha, ostane še samo otrok, ki me je vsakič neizmerno vesel.

Odgovor na objavo uporabnika
igor926, 04.11.2023 ob 17:27

Hej pa nisem bogi. Butl sm. Jebi ga. Ma ja sja veš kok je skoraj vsak drugi gre hiter i ee veze v drugo. Zud jst ko. Zdej pa sem dobil kva sem hotel. Nova me je u bistvu kupila.

Ja rok ti je potekel. Garancije ni več.. na bolho te nj da, rabljena roba..

A nj bm bl prijazna? Na napakah se učimo..😉

Prav nič se mi ne smiliš, škoda, da si se razmnozil. Ubogi otrok, ki ima sprevrzena starša.  Glede na to, da so te kupili, koliko si iztrzil zdaj po ločitvi?

Odgovor na objavo uporabnika
Prava babura, 04.11.2023 ob 18:00

Prav nič se mi ne smiliš, škoda, da si se razmnozil. Ubogi otrok, ki ima sprevrzena starša.  Glede na to, da so te kupili, koliko si iztrzil zdaj po ločitvi?

Nič še, tole bo še prav pekel. Pričakujem pol hiše.

New Report

Close