Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Logar: Dopustovanje na hrvaški obali se ne kaže kot problematično

Logar: Dopustovanje na hrvaški obali se ne kaže kot problematično

Pri nas so številke 50x višje, kot kažejo testiranja (glede na izvedeno raziskavo), zato so na Hrvaškem, ker jih je 2x več, testirajo pa manj kot mi, vsaj 100x več. To je realnost, ostalo je politika. Strokovnjaki pri nas pa svoja strokovna mnenja tako ali tako prilagajajo zahtevam politike. Dejstvo je, da je že veliko turistov (navadnih, ne zurerjev z Zrć) s Hrvaške prineslo okužbe, dejstvo je tudi, da na meji ni zadostne kontrole in mnogi okuženi brez karantene pridejo tudi iz Bosne in Srbije. Res se je za vprašat, s čim držijo Hrvati naše politike za jajca, ker zdaj je vse na hojladri, jeseni bomo pa starši spet otroke doma šolali in bo cela panika do maja 2021, saj se bodo koroni pridružili še drugi virusi, koktejl virusov pa je v kombinaciji s korono smrtno nevaren tudi za otroke in zdrave odrasle. Ja, zurka bo od jeseni dalje, vam povem.
[/quote]

dejstvo si ti in niso dejstvo to kar navajaš, to je vse v tvoji prestrašeni glavi, v tvojih možganih dejstvo je DA JE VSE SKUPAJ EN VELIK NATEG- NATEG TISOČLETJA…ma kaj si padel ravnokar z Lune, da ne spregledaš????

TOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
GREMO NA HRVAŠKO, ravno to potrebujem mir, mir, mir…………………vse te novive so plačane s strani FARMACEVTSKE MAFIJE…..ljudje, ne nasedajte…v septembru, se pripravite- GREMO NA ULICEEEEEEEEEEEEEEEE!!! GORI- GORI- GORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Torej si strah nesla s seboj in ga tudi prinesla nazaj. Kakšna škoda!
Res je, da njihovi mediji manj pogosto in manj pompozno producirajo novice o koroni. Seveda rečejo, kje je največ okuženih in kje najmanj. Ampak ne po dve seriji v daljših poročilih, kot je to pri nas.
Le česa si se tako bala, če si še po desetih dneh čila in zdrava?
[/quote]

Ne, ni stvar v strahu. Nisi dobro razumela. Dol sem celo šla v veri, da bo manj tega okrog korone, da se bom malo odpočila od tega. Če sem odprla radio, sem na vseh njihovih postajah vsaj 1x na uro slišala kup stvari o koroni ( ene postaje imajo poročila na celo uro, druhe na pol ure…tako da je bilo res veliko tega). To mi je bolj šlo na živce. Nelagodno sem se počutila v trgovini, ko so mi dobesedno dihali in pihali za ovratnik v najboljšem primeru z masko pod nosom.
Ni bil to strah, bilo pa je neprijetno. V bistvu bolj nesproščeno. Govor o nekem sproščenem vzdušju? Ne vem.
To , da sem po 10 dneh zdrava , me zelo veseli. Poznam par ljudi, ki so po dobrem tednu zboleli. Bili so v apartmaju, bolj na samem, nobenih žurk. Sumijo, da so se nalezli v trgovini, ali bližnji slaščičarni. Kopali so se na samem.

Ne, ni stvar v strahu. Nisi dobro razumela. Dol sem celo šla v veri, da bo manj tega okrog korone, da se bom malo odpočila od tega. Če sem odprla radio, sem na vseh njihovih postajah vsaj 1x na uro slišala kup stvari o koroni ( ene postaje imajo poročila na celo uro, druhe na pol ure…tako da je bilo res veliko tega). To mi je bolj šlo na živce. Nelagodno sem se počutila v trgovini, ko so mi dobesedno dihali in pihali za ovratnik v najboljšem primeru z masko pod nosom.
Ni bil to strah, bilo pa je neprijetno. V bistvu bolj nesproščeno. Govor o nekem sproščenem vzdušju? Ne vem.
To , da sem po 10 dneh zdrava , me zelo veseli. Poznam par ljudi, ki so po dobrem tednu zboleli. Bili so v apartmaju, bolj na samem, nobenih žurk. Sumijo, da so se nalezli v trgovini, ali bližnji slaščičarni. Kopali so se na samem.
[/quote]
Saj te ne mislim prepričevati, pač vsak ima svoje mnenje.
Ampak od vsega me najbolj zanima, katere hr radijske postaje si poslušala, da so te zasuli s korona novicami. Istrski radii zagotovo ne. Kot rečeno, povedo osnovne informacije v dveh minutah in to je to. Ostali čas je namenjen glasbi in reportažnim oddajam. Pa seveda oglasom. Na radiu Pula nekdo še kar po dveh mesecih prodaja mlade pujske :!

Jaz sem na dopustu poslušala v glavnem radijo Rijeka, Pula. Vmes se je sicer še nekaj mešalo. Ni pretiranega govorjenja o koroni, vsako uro na poročilih povedo par stavkov. Tudi ne smejo več zaradi turizma.
Sicer se mi je zdelo čisto o.k. Najbolj mi je bilo všeč, ker ni bilo gneče. Torej o kakšni preventivi nimajo kaj dosti pojma, ali pa ne šmirglajo. V trgovino sem nosila masko, tam ( vsaj v naši) so bile rokavice, doma sem si razkužila roke. Kopali smo se, malo kolesarili, hodili na sprehode. Bil je dopust. En teden v začetku julija, smo zdravi.

New Report

Close