Najdi forum

LOLA

Ojej, takrat pa jaz še spim… No, se čujemo. Nočko.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Slika je slika. Morm v živo videti! Vaju z Žogico sem tudi po sliki ocenila, da sta fejst. Pa sta v živo še bolj! Lahko pa je tudi obratno! ;o)) Bom jutri pogledala!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Zmenjeno!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ti si pa zaenkrat samo fejst! Še te nisem videla v živo! ;o))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Hi hi, zdej pa ne vem, če se ti čem sploh pokazat, 😮

Jutri na pisto, da te vidi in boš super fejst. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

se ne daš, a?? :-))

Ne!

To bi pa že mogla vedeti…

:)))
:)))
:)))

Sicer bom pa jutri prvo stanje preverila…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Na cesti al na TR??

:-))

Oboje.

Huh!

:(((

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

No, jaz pa še pri sladoledarju preverim :-))

Sm zamudila vaš klepet=( Sm delala seminarsko=( Pa drugič…se grem zdej zgodlo učit=( Mam čas do zjutri=)

pip

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

—–

New Report

Close