Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Long Live the May of 2.

Long Live the May of 2.

:)))))))))) madona, tale gmajna postaja z vsakim dnem bolj … zaspana :))))))

Dobro jutro gmajna, dobro jutro svet in, ja.. veliko lepih trenutkov v tem jutru… v tem lepem dnevu, ki se nam obeta :)))

Jani pa dobi danes visok državniški obisk, ki bo trajal kar 3 tedne.. o mater.. še ena reč, ki ni glih po mojem okusu… pa kaj se če :)))

cmoka puncam, zauh pa fantom ne de :)))))

Eh Jani, Jani, sonce naše zlato. Dobro jutro,
dobro in lepo jutro, še lepši dan, tega znamenitega
drugega maja ti želim. Tebi, gmajnici in sploh vsem,
ki učke vržejo tu gori.

Da, danes bo lepo dan, zagotovo bo danes lep dan!
Aha, Tomaž je celo takole zapel: … to sem začutil že zjutraj ….. kajne. Jaz pa vem, da bo danes lep dan že od……. začetka tedna!

Jani, so okna že preštrihana? Nič več ne kaplja in nič več ne curlja ???? Lepo se imej, kljub obiskom, ki niso po tvoji volji. Kaj se hoče. Živeti je treba tako, kot smo si začrtali in tako, kot so nam začrtali in tako, kot od nas pričakujejo in tako, kot …….. pih, k vragu še filozofiranje. Danes se bom smejala in danes je moj dan ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

🙂 Dobro jutro Marija :))))) Ma ja.. kaj se človek hoče sekirat, ko pa je toliko lepega okoli nas :)))

lep dan in čimveč smeha Marija :))

Da, smeha je bilo to jutro že toliko, da si ne
moreš misliti. Se nam je namreč zgodilo nekaj,
zaradi česar sosedje šizijo, mi pa smo vzeli za
dobro in se vrnili k bivanjski prvinskosti, ha, ha, ah!

Cmoka Jani, cmoka cmoka cmoka in še enega cmoka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tko zgodaj,pa se že režite?
Ja super…..tist cajt,ko ste se vi za trebuuhe dfržali,sem se jaz glih obrnil na drugo stran v šukci :-)))
Še malo smeha na to stran prosim,prosim.
Sp

se že smejem….spet v službi…ma je hecn ta naš life!

Čaki Tamara…a si mi že napisala,kje delaš,da te še ob praznikih ne pustijo pr miru?
Sp

Tamara rola muzik..pa ima tak prelesten glasek..bemti sprevrženc…hej! Krasna Punca! Glas,da para gate!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Musicians?
Zanimivo!
Sp

I won ” t live you lonely yeah :)))))))))
still here:))))))
kiss……

New Report

Close