Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Loreal in neutrogena

Loreal in neutrogena

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj glede krem. Imam neutrogenino gel kremo za obraz hydro boost še v fazi testiranja, me pa zanima od loreal hydro genius je ista tekstura, torej gel krema?
Katero vi priporočate?
Zanima pa me še, loreal ima kremo z hyaluronom in tudi gel za čiščenje obraza, a je to primerno za vse starosti ali bolj za zrelo kožo?
Glede na to da imam mešano kožo, kateri čistilni gel priporočate?

Hvala za odgovore, lp

Te firme kupljene v dmih, Mullerjih so vse nizke kakovosti, po domače rečeno zanič. Pojdi v kvalitetni salon, kjer delajo s salonsko kozmetiko, tam ti bodo najboljše svetovali produkte, glede na tvoj tip kože.

Nekaj časa sem uporabljala od Loreala kremo s hialuronsko kislino, ampak nisem opazila nobene razlike pri koži. Če želiš rezultate boš morala dati par evrov več za kremo. Poskusi od Luxfactorja 4d kremo – imam z njo sao pozitivne izkušnje.

Jaz sem pa ravno Neutrogeno uporabljala preden sem jo zamenjala s 4d kremo. 🙂 Sicer je bila v redu, ampak se mi ni zdelo, da je bilo dovolj učinka.

Jaz sem pa ravno Neutrogeno uporabljala preden sem jo zamenjala s 4d kremo. 🙂 Sicer je bila v redu, ampak se mi ni zdelo, da je bilo dovolj učinka.
[/quote]

Podobna izkušnja, ampak z L’Orealovim serumom za trepalnice, katerega sem potem nadomestila raje kar z Lux Factorjevim in zraven vrgla stran še vse L’Oreal maskare. 😄

Popolnoma odvisno je od tvojega tipa kože in na kakšne izdelke je navajena. Hialuronska kislina je v večini izdelkov prisotna v zelo majhni količini, zato so rezultati težko opazni, če sploh pride do njih. Neutrogena ima super hidracijske kreme med tem ko L’oreal dela odlične kozmetične izdelke – noben od niju pa ni med glavnimi na trgu za zrelo kožo. Sicer so že nekatere pred mano omenjale Lux Factor, ampak njihova 4D krema s hialuronsko kislino meni zelo odgovarja predvsem zaradi formule v kateri je dovolj hialuronske kisline, da so razvidni rezultati, ob enem pa so vse sestavine primerne tudi za občutljivo kožo.

Lp
Marija

Popolnoma odvisno je od tvojega tipa kože in na kakšne izdelke je navajena. Hialuronska kislina je v večini izdelkov prisotna v zelo majhni količini, zato so rezultati težko opazni, če sploh pride do njih. Neutrogena ima super hidracijske kreme med tem ko L’oreal dela odlične kozmetične izdelke – noben od niju pa ni med glavnimi na trgu za zrelo kožo. Sicer so že nekatere pred mano omenjale Lux Factor, ampak njihova 4D krema s hialuronsko kislino meni zelo odgovarja predvsem zaradi formule v kateri je dovolj hialuronske kisline, da so razvidni rezultati, ob enem pa so vse sestavine primerne tudi za občutljivo kožo.

Lp
Marija
[/quote]

Odlično napisano, Marija! Dodajam svoj glas za Lux Factor. Tudi meni je krema zelo pomagala, zato jo sedaj priporočam vsem bližnjim.

New Report

Close