Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Loterija Slovenije je po mojem NAJBOLJ POKVARJENA KUHNA

Loterija Slovenije je po mojem NAJBOLJ POKVARJENA KUHNA

Loterija Slovenije dela za svoj dobiček kot vsako podjetje, s tem, da sem slišala, da pomaga pri financiranju tudi različnim organizacijam (kolikor sem slišala), pa ne v manjših zneskih.

Prvo, zanimivo bi bilo vedeti koliko je zaposlenih na Loteriji Slovenije. To je toliko in toliko osebnih dohodkov, ki jih morajo mesečno pokriti z vplačili. Če gre potem še za financiranje drugih organizacij, je za to potrebno kar nekaj denarja.

Nekdo, ki je bil v neposredni zvezi z Loterijo Slovenije in je naš daljni sorodnik, nam je rekel, da naj ne bomo neumni in da naj se iger na srečo ne igramo. Zakaj je tako rekel ne vem, lahko si pa predvidevam. Bi pa rekla, da jaz osebno prej ne zaupam v poštenost kot pa da zaupam. Tudi ne po znam nikogar, ki bi na Loteriji zadel res velik znesek ali da bi slišala, da je kdo iz našega kraja kdaj zadel kakšen znesek in da so potem z davkom od igre na srečo kaj uredili kot piše ena zgoraj.

Jaz včasih kupim kakšno srečko in če dam npr. dobra 2 eur na mesec za en srečko (pa še to ne dam), ne bom ubobožala. Je že občutek sanjarjenja, kako bi živela in kaj bi delala, če bi nekoč zadela, vreden tega … Vsi pa moramo vedeti, če da vsak Slovenec mesečno samo 1 eur, je to 2 miliona eurov. Zato menim, da se na Loteriji obračajo Ogromni zneski.

Da loterija goljufa najveckrat mislijo tisti, ki so zasvojeni z igrami na sreco in zato verjamejo, da jim nek dobitek enostavno pripada, ker ze toliko casa igrajo.
V resnici pa je loteriji (ali pa igralnici) v interesu, da je igra postena, ker so igre narejene tako, da je loterija v prednosti pred igralcem. Trapasti ljudje mislijo, da igre na sreco delujejo za njih, v resnici pa so uperjene proti njim. 😉

Na splošno bi bilo potrebno ukiniti igre na srečo, in s tem ne mislim samo loterije, temveč tudi igralnice, stave in podobno. Gnusna in neinteligentna zalega (alkoholizirani in zanemarjeni urbani klošarji z družino, minimalno plačo, južnjaškim poreklom in člansko izkaznico stranke SD), ki se to sranje gre, za seboj pusti dolgove, bedo in revščino za svoje otroke. Pljunem na cesto že samo ob pogledu na take.

Na splošno bi bilo potrebno ukiniti igre na srečo, in s tem ne mislim samo loterije, temveč tudi igralnice, stave in podobno. Gnusna in neinteligentna zalega (alkoholizirani in zanemarjeni urbani klošarji z družino, minimalno plačo, južnjaškim poreklom in člansko izkaznico stranke SD), ki se to sranje gre, za seboj pusti dolgove, bedo in revščino za svoje otroke. Pljunem na cesto že samo ob pogledu na take.
[/quote]

Pljuvanje po cesti je naravnost ogabno.


Demonstracija mentalitete tipičnega slovenceljna na loteriji, vedno se zaključi z “folk pa dela za minimalca”, kot so včasih matere težile z afriškimi otroci, ki pa da bi pojedli tono brokolija če bi lahko.
Folk ne dela za minimalca, ker loterija ni transparentna, folk dela za minimalca, ker so leni, alkoholizirani, nasilni, perverzni in zasvojeni z igrami na srečo.

To slovenceljnom ne bo izgleda da nikoli jasno…

Nikoli nisem zadel in tud ne poznam nobenega, ki bi zadel na loteriji. Zihr je mučka.

Na splošno bi bilo potrebno ukiniti igre na srečo, in s tem ne mislim samo loterije, temveč tudi igralnice, stave in podobno. Gnusna in neinteligentna zalega (alkoholizirani in zanemarjeni urbani klošarji z družino, minimalno plačo, južnjaškim poreklom in člansko izkaznico stranke SD), ki se to sranje gre, za seboj pusti dolgove, bedo in revščino za svoje otroke. Pljunem na cesto že samo ob pogledu na take.
[/quote]

Jaz plunem na cesto včasih kar tako, brez pravega vzroka. 🙂
Iger na srečo ne bodo ukinili, saj s tem na nek način “osrečujejo” narod, čeprav se sliši čudno, ker večina itak izgublja. Ampak ene to vseeno osrečuje, adrenalin, pričakovanje, upanje, itn. Pa še država ima nekaj od tega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

…ma daj ovca, ne srat s takimi nebulozami, ajde plačam polovico za tako novico…

Naj v Loteriji SLO povejo, koliko imajo zaposlenih, kam točno do evra odteka denar, v katere invalidske organizacije in kako so nekateri v Loteriji povezani s temi organizacijami, kjer ponikne milijone evrov…

Grem stavit da ni loterijska najbolj pokvarjena….garantiram, da obstaja taka iz katere smrdi po truplih iz golega izzivljanja, smrad se pa širi iz drugega štuka, preko parka, čez štreko, po avtocesti, do zadnjega kotička te dežele

New Report

Close