Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Love Actualy

Love Actualy

A poznate ta film?
Menda je preveden kot Pravzaprav ljubezen.

Film je sestavljen iz več sladkih zgodbic, vse so o ljubezni…

V njem je definitivno najbolj romantična scena, kar sem jih svoj živi dan kjerkoli videla:
ko tipček ženi svojega najboljšega prijatelja, v katero je nesmrtno zaljubljen, pride z velikimi popisanimi listi nemo voščit božič….. po tem, ko je ona slučajno ugotovila, kako zelo jo ima rad…. Ves čas je to ljubezen skrival, izogibal se je je, ona je bila celo prepričana, da jo na smrt sovraži…

So mi solze tekle po licih…

A še ljudje znamo bit tako lepo romantični?????

te scene se najbolj spomnim…

ti povem, zakaj rada gledam romantične filme? ne tolk zato, ker to pogrešam, gre bolj za to, da si z njimi napolnim dušo, da za trenutek sanjarim in doživljam vlogo, ki mi seže do srca…in seveda, pretakam solze…in ko je konec filma, se počutim prijetno, sproščeno…

romantika, ja…težko je, ker je veliko moških ne razume, jim ni logična…mal se jim sanja o tem čist na začetku, ko so sveže zaljubljeni in počnejo male neumnosti…kasneje pa je potrebujejo bistveno manj kot me, ženske…

sicer pa, saj veš, nismo vsi enaki in verjamem, da se tudi romantični moški najdejo…

in danes sem tudi jaz romantična – ehh, to sneženje je krivo, saj vem…
bi pasal en sprehod, s kapo na glavi in šalom, rokavicami…in toplo moško roko na mojem ramenu…mmm…

lep dan.

Ja, danes je en tak romantičen dan.
Belo je zunaj…. ves hrup se malo uduši zaradi snega… pa še vedno naletava… In ljudje so ravno taki, kot si napisala – zaviti v šele in kape… razposajeni se mi zdijo… celo starčki imajo na licih bolj hudomušen nasmeh kot sicer.

Jaaaa, romantika…..
Jaz sem taka romantična duša, da se mi zdi, da me bo kdaj kar raztrgalo… in res je, kar si napisala o tem, da ženske želimo malo več romantike kot je povprečen moški nudi. Malo že, preveč pa se jim zdi kičasto in nepotrebno…
Mene je včeraj moj povabil v kopalnico.
Zvečer sem šla še malo po opravkih in ko sem se vrnila, me je čakala polna kad tople vode in dišeče pene, pa svečke v kopalnici in vanilijev zeleni čaj z medom…. in kavalir, ki mi je v kadi masiral hrbet.
Jebenti, če to ni romantično….

Jaaaa, rada imam romantiko….. zelo!

wow, ej…torej se ne pritožuješ, oz. se ne smeš pritoževat, lunca!!! lepo ga cartaj…

romantika je za dušo…

in danes imajo ljudje še lička in noske tak prikupno rdeče…od mraza in snežink…lušno res…

Znamo, znamo. Pa bom spet tuki nekoga razočaral, in se bo mogoče komu zazdelo, da nakladam, ampak res ne morem napisati nekaj (po njenih besedah) zelo romantičnih potez, čisto iz srca narejenih, samo za mojo ženkico, izvirnih in igrivih. Pač, rad bi še naprej ostal anonimen.

In, ja, naletavajoče snežinke res pričarajo pridih večne romantike toplega ognjišča, ognja ki prasketa in greje premraženo, utrujeno telo. Sneži, vse se počasi umirja, upočasnjuje…

kaj, ko bi kdo nadaljeval – pa dejmo malo romantičnega sexa!

New Report

Close