Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lucifer !!!!!

Lucifer !!!!!

heheheh AHA!! Priznam vse!!
ampak kar je res je res!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A to pomeni da si ga gledal? Dej kak koentar pleaze..Me res zanima,tako kot misliš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, sem gledal, ja !

No, če odmislim okvir in ikonografijo filma, ki je pač tipično Ameriška, to se pravi črno-bela, z roza šopki :))), potem mi je bil film všeč.

Ne me narobe razumet, jaz ne maram preveč tega, kako bi rekel, lepih ljudi, oblek, denarja in slave, ki ga ti filmi duvajo, film kot tak, vsebina in predvsem njegov PRENESEN POMEN,,,,pa mi je bil vsec.

Prave vrednote, prava ljubezen in kaj smo za to pripravljeni vložit….vsekakor zanimiva ideja prikaza smrti v bolj oprijemljivi podobi, kot starka s koso….

Zanimiv in dober film…..da bi se le konec izsel malo bolj po bruskovo…

Več pa ne povem…..da ne pokvarim Barbari ogleda :)))))))

Aha aha se strinjam ja…meni tudi konec ni bil všeč….heheh pomodrovala sem pa tako na koncu z eno modro mislijo,da se je moj gospodar prešerno zasmejal…heheheh pridružila sem se mu seveda še jaz..pri smehu..No hotela sem samo rečt…Lep prikaz in vse tisto kar je zelo zelo pomembno za nas smrtnike…pa včasih kar malo pozabljamo….tud jest več ne povem..Barbi Hitro gledat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pismo kaj danes vsi vse priznate, se vam je zmešalo ali kaj ? Ti si že tretja, ko vse priznaš, joj, kaj se dogaja…

Barbi, kje si ?

ziher je spet na kakšnem dopustu…. Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))))

PSTTTT Barbi še aja..nej jo budit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak saj je ura že deset :)))))))))

Aha najlepše so sanje tam okol 10 aha!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oj zajči moj .. tolk stvari .. pa tolk mal časa … uh ..

lubčka zate !!!

o jani .. zgleda da greva letos skupi na dopust :))) jest tudi v četrtek .. ma če bo vse po sreči no 🙂

ja .. ko bi vsaj …

hmmmm … brusko .. lepo da skrbiš takole zame :))) ma ne vem kako bo kaj z ogledom tegale filma .. jih je tolk v vrsti še .. filmov namreč .. pa zadnje dni mi ni kaj dosti do gledanja v PC …. tja do zime enkrat ga pa zih pogledam :)))))

Uhuhu, komaj sem te tuki najdla. Če so stvari lepe, tebi v veselje, naj tako bo ! Ko utegneš, boš pa prišla sem, pa bo…
Za koliko časa in kam pa greš v četrtek ?

Zajček ta cmok pošilja Barbiki samo 🙂

zajči … ma zadnje dni lovim sama sebe :))) bo prišel dan, ko bom tudi za gmajnico imela več časa … do takrat pa … zajči enga lubčka samo zate … in en ful lep pozdravček iz gorenjske 🙂 .. sicer pa zdele šibam .. v LJ :))

aja .. v četrtek gremo na Mali Lošinj .. za dober teden … je treba mal počitnic .. ker drugače se človeku še zrola … nikoli še nisem bila tam .. baje je lepo ..

B. sploh ne pozna hrvaške obale niti otokov .. pa je potem rahlo zgubljena, ko je treba tja na dopust .. se bol znajdem na drugem koncu sveta .. kot pa pri sosedih :)))))

čau Zajči .. sej se srečava … kmalu 🙂

Sem te ravno hotela zgoraj na Janijevi temi pobarat, če se boš oglasila pri meni, pa vidim, da te spet sam vrag podi 🙂
Srčno upam, da boš imela po počitnicah več časa za zajčka :)) .
Pa vseeno, hiti počasi, da bo varno in zajčka ne bo skrbelo !

Barbiki cmoka, pa velik sončka….hehe, no tega imaš vidim :))) dost ! V nasmehu !

ja sončka mam res zajči .. povsod .. sami sončki … ne vem .. se je letošnja zafedrana pomlad podaljšala v poletje .. tko da je B. ful dobre volje .. vesela in vse se mi samo smejo .. oki .. sej so problemčki .. sam kaj bi z njimi … nej počivajo v miru :)))

drugače sem bila v LJ s tamalim .. cel kup stvari .. pa res nebi mela tistega pravega časa za zajčka … po počitnicah se dobiva .. tako, da naju ne bo preganjal .. ne vrag .. ne čas 😉

🙂

čau Zajči 🙂 !!!!!

hehe, prav :)))))
cmočka :))))))))))) Barbiki…

New Report

Close