Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lučka že gori ….

Lučka že gori ….

Česa? Posta – kakšnega? Ne posta kot pošte, ampak
posta kot “vzdržanja”, heh, heh! Se bo pacient najbrž v
teh dneh prenajedel, pol bo pa tam doli, pod trebuškom,
oz. tam nekje v bližini nekaj hudo narobe! Stvar, ki se ji po
domače reče lahko tudi ……, pač zaradi preobjedenosti ne
bo več funkcionirala! In pol – tatooooo! Ej, barbi, a imaš ti
tatoooo na levi ali na destni “brust”, ali na levi ali na desni
strani slepiča, da se ga vidi samo poleti? Jaz ga imam
točno v sredini ……..!!! Enega takega micenega ……. komaj
opaznega, moraš prav blizu priti, da ga opaziš, ampak, če ti jaz ne povem, kaj in kam
glej, še vedno ne najdeš! Je pa!!! Ziher!!!

Eh, kolk mi rola, ker so cunje spet zlikane in spet v omari, ej kolk mi rola, to me pa res
spravi v dobro voljo, res!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmmm kdo vas budi ob taki zgodnji uri?? joj jaz se šele prvič obrnem madona vi pa že ustajate joj joj…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ljuba muca, kot nam je poznano, ti ponoči dežuraš,
zaradi tvoje surprises! Kako je z njimi? Tudi naša Nikitka
ima težave zdravstvene narave. Njeni prazniki tokrat niso
bili mirni! Prav žal mi je je! In njenega dekliča prav tako!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ampak ni prvoaprilska je čisto zares..pri nas bomo zibali.Sem tolko dolgo prikrivala,ker sem vam hotla prav na današnji dan zaupati tole prijetno sladko skrivnost! No toliko.Pa lep dan vam želi..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca, a res ni prvoaprilska? Res ne? Reci no,
potrdi, da ni prvoaprilska, ker grejo meni “čisto pravi
žmarci po životu”, pliiiiiiizzzzzzzzzzz, pliiiiiiiiizzzzzzzzz,
reci no, da je res, da je čisto res, da ni prvoaprilska!!!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mucaaaaaaa, muuuuuuuucaaaaaaa, muuuuuucaaaaaa,
meni se likalnik greje, hitr povej no, če je res, a res ni
prvoaprilska? Ne reci tega, res ne, ker jaz od same radosti
že jokam, res!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čist zares!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja tud mi gremo danes prvič na sonce po hm enem dobrem tednu.Groza..sočustvujem z našo Nikitko in jim želim čimpejšnje okrevanje..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne jokat nooooo..Marija..na lubija *******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O muca moja, na moj topel objemček, mojega
cmočka, o moj bog, kako lepa prečudovita novica,
našla si me v trenutku, ko ….. eh, kaj bi, solze so
mi stopile v oči, verjemi ali pa ne. Tako lepa novica,
tako ….. uf, sem prov čist preč. O ti muca ti, o kako
prečudovita novica, kako lep dan, res lep dan! To sem začutil(a) že zjutraj! Ej muca muca, a res no? Povej, katero dete po vrsti bo tale tvoj novorojenček? Reci, hitro, reci, saj bomo vsi pomagali zibati, pa s teboj bomo, ko boš ponoči dežurala, pa…. eh, čist sem out, res no, tolk s’m vesela!!! Saj si tudi ti, ane da? A veš muca, da ekrana več ne vidim, tako so se mi omokrile oči. Joj, kako lep trenutek! Ej muca muca!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ko pa ne morem drugače, res ne. Ej ti muca ti,
si se kar dober pokrivala s kovterčkom a. Jej, jej, jej!
Si me tako razveselila, da spolh ne morem resno mislit,
likalnik pa kar gereje, pa greje, pa greje, jaz pa ne morem
od tuki, ko sem tako prešerno zadvoljna. Ej muca, muca,
koliko veselja in sreče naenkrat, jej, jej, jej! O muca, ko mi
prideš v roke, te bom objemala in poljublja kar lep čas, ne
vem, a te bom lahko hitro izpustila iz rok. O ti žverca navižna,
ti, kaj počneš. Novo detece! Moram res končati, ker se mi kar rola! Res!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, oh muca, toliko sem out, da ti sploh še nisem
čestitala. Torej –

Naša ljuba draga Muca!!!
Kaj naj človek izreče ob novici, ki požene kri po žilah,
ki poraja v srcih naših tisto najlepše, kaj naj izeče ob novici, ki oko orosi, ki misliti da, ob novici, ki je tako lepa in tako prijetna in dana še na praznični dan? Kaj naj torej človek prepoln čustev sploh še reče in pove?

Muca, dano ti je, da ti je lahko slabo ob jutranjih urah, da težje vstaneš, da se hitreje utrudiš, dano ti je nekaj, čemur se lahko samo čudiš – dano ti je dati …..dati svetu tisto, zaradi česar si bila dana temu svetu tudi ti sama. Dana ti je enkratna lepoto doživljanja in doživetja – enkratna lepota novega stvarjenja in lepota ustvarjanja!

Iskrene čestitke! ISKRENE ČESTITKE! In cmooooooooooočččččččččkoooooooov en velik pleten koš!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Beri pazljivo in natančno !! Ha, ha…

Se strinjam.
Najprej midve, pol pa pacient, ha, ha, da crkneš!

A ti povem ?

KOštrunči je danes obdelql ZOO v Lj in grad… odlično!

Ja Marija to bo že tretje dete po vrsti..hehehehe..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 ko bi vidve vedeli 🙂

Koštrunček misli…. :)))

Je tist tatoo čist na dnu.. še nižje od pasu…. hmmmmmmm

Jutri v ordinacji prva stvar ki jo hočem videti je.. točno mesto tega tatooja… lahko?

Koštrunčka daje silen firbec 🙂

Pacient bo že počaku.. če mu boš prej pokazala…tatoo čist na dnu… še niži od pasu… al neki tacga.. of Big foot Mamice :)))))

Koštrunček že pol ure poje pr sebi ta komad :)))))

ja.. samo pol.. k vidim tatoo.. pol pa tud lahk…. c…. :))))))))

Rana ura slovenskih fantov grob :)))))))

Če pa tole ni…. presenečenje… in upam, da res ni kakšna muckina.. prvoaprilska… šala…. jujujujuju.. mucka bo mela… mlade :))))) Čestitke muca….

Koštrunček ma že dost koštrunov :))))

aha .. bom ja :))

New Report

Close