Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lučka že gori ….

Lučka že gori ….

… midve že veva … ane zajči :))

uaaaaaauuuuuuu :)))) .. je treba pohvalit tistega, ki je dal idejo 🙂

ampak koštrunc .. ej .. grad je pa fantastičen ane .. moram rečt, da sem bila sama več kot navdušena nad prenovo 🙂 zanimivo in pohvalno .. res 🙂

B.

aja? .. samo .. a veš kako .. nočem bit ravno kriva za tvoje izginotje .. po moji presoji .. bi te zeloooooooo pogrešali 🙂

B.

.. ja oni že vejo kje je najbolš ane :)))

lahko 🙂

hej marija .. naj ti kar koštrunček pove kako je s temi tatuji .. očitno mu je vse jasno .. mogoče ima pa tudi on kakšnega kje skritega … hmmmm …

drugače pa .. rolanje je zdravo … takšno ali pa drugačno .. samo da se rola :)))

B.

HUh.. misliš?

Koštruncova ideja :))))) Ampak, je pa res… lep grad 🙂

misliš da ne?

a da ni prvoaprilska ?

hmmmm … bom rajši do jutri počakala in ti jutri čestitala 🙂 oki?

B.

Muca, res si mi draga, ampak tudi jaz bom počakala do jutri, res. Mi niso vse domine skupi :))

Točno. Midve veva bolj kot si koštrunči sploh misli. In več, kot si lahko predstavlja :)))

in njegova bližnja okolica, ter ….

He, he, bo potreben, brez skrbi.
Komaj čaka….
na najin tretma…

Njet, Barbi. Najprej nama bo pokazal on , kar ima, pol bova odločili, kaj pokažeš ti. Tako, zlepa, a ne, ne gre…..ne bo šlo…

Sem pa mislila,da ste moji prijatelji..Oh no..sej oči je treba fejst odpret.Sej se mi je zdelo…Zakaj bi lagala ..a je danes kakšen poseben dan al kaj?.Pa ja ne boste rekli,da vejamete v prvoaprilske šale al ka..no ja sej,muca pamti pa vrati..

Marija-zlata moja in Koštrunček lubija dobita od mene.Tud ti Koštrun tud če si en malček podvomil vame-jest vate ne bi nikoli!!! Hmmm hja..se bo treba kar pripravit…na zibanje mislim..uh kolk se grozen počutim..skoz mi neki smrdi,pa take čudne slabine..mislim groza..sicer mam pa še čas da se premislim..kaj pravite?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, spet flankiraš ponoči okoli. Sem hotela že lučko ugasnit, pa sem vedela, da spet ti manjkaš. Še pol urice ti dam, pol pa ajat.
Aja, saj smo tvoji prijatelji, vsi. Samo, malce v dvomih, ko je 1. april, veš*

Jest mam tud enega,je trajen uhh tatooji so res ena super stvarca..še posebej če so na hot mestu….yessssssss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pomoje je hotu reč,da dobi cukorno..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj, koštrunči, ja kaj no?
Povej , bomo reagirali takoj, vsi prebivalci gmajnice!

Ah kaj ko že dolgo ne dam nič na ta dan..hihihih kot običajen dan…no ja en mal pa ni no..kje so vsi..pa sej je ura komej deset…???!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, ja enajst je ! Jaz ti dam še malo fore, da ga žingaš po netu. A kje so ? Hmm, saj veš, mogoče grejejo brlogec. A spijo pri tebi že ?

pr men ja spijo eden pa še pije..sej veš na današnjo novico,čist je preč!!Td jest priznam..ma kje je ježek,pa koštrunček..pa ja niso ajat šli? A si ti kej utrujena?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš kaj, nekam smotana sem danes, res. Čudne volje, pa zaspana postajam. Zdejle grem pod tuš, nazaj grede bom prišla lučko ugasnit.
A, da pije ? He, he, ej muca od hudiča si !
A mi narediš uslugo ! Povej mi eno lepo pravljico za lahko noč.
Ostali, ja, mogoče še kdo pride, kaj vem…če pa ne pa tudi prav…kdo jih bo pa skoz čaku! pa čaku..

Dober večer,
muca jaz ti verjamem in ti želim res najlepše in predvsem najbolj zdravo…….sicer če je prvoaprilska pa kaj , danes se je toliko zgodilo, da sploh ne vem kaj je in kaj ni.Glede tvoje novice, pa morda le naključje, smo danes govorili pri nas doma kaj bi bilo če bi bilo.Desetletni sin je rekel, da gre od doma, ker on ne misli prenašati še enega malega.Ta mlajši sin sedemletni, si pa nadvse želi “bambinota”, ni važno ali je bratec ali sestrica,on bi čuval, mi pomagal……….hahaha. Sicer bistvo je , da si ti srečna in ni ga lepšega pogleda na srečno mamico.
čao paty

paty

New Report

Close