Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lučka že gori ….

Lučka že gori ….

Oki tud jest sem spod tuša pravkar..uh aroma terapijo sem sprobavala ma da te vrže ke na rito..mmmm dišiiiii dišiiiiiii..a pravljico bi rada oki..pa jo povem..khmmm
Nekoč je živela ena prebrisana navihanka.Imena vam še ne bom zaupala,ker bi preveč pokvaria i odkrila celo pravljico..no ja..tkole..je bla ena deklica,ki je bla z vsemi žaubami namazana…Pa se je zelo,zelo rada hecala.še posebno je bila nora na dneve kot je tale,prvi april.že ko se je zjutrej zbudila,ko je komej odprla okice,je ze razmišljala,kako jo lahko zagode prijateljem.Imela je namreč ogromnooooo virtualnih prijateljev,od katerih pa so ji bili nekateri še prav posebno pri srčku.Nekatere je imela tudi šanso spoznati v živo.in navdušena je bila nad vsemi.Hmm mater nakladam..ampak pravljica pa je kajne? No naprej…ti se pa zajček kar orenk natuširej..hehehjest bom pa medtem bla bla..in upala in tiščala pesti med tem klobasanjem,da se še kakšen tjavendanovec nalima tuki na tej temi..Uhhh pravljica mi je ušla…Čaki da jo za nitko potegnem..no ta prefrigano žensko bitje je tako uživalo v živlenju iz dneva v dan..Še prav posebno današnji dan,jo je čisto zavrtel.In to v tolikšni meri..hmmm da je hotela malce potegniti svoje prijatelje…Hmm a ji je ratalo..Hmmm slabo slabo….Malce jo je postalo sram,pri srcu jo je stiskalo,ko je čitala od zlate punce naše,kako jo je ta novica razveselia,kako ji je zapelo srce..Pa je ta prefriganka ,še kar naprej tuhtala in tuhtala..Hm kako naj zdej pove,da je bila to prvoaprilska šala.joj tud na kolena gre in vse prizna,tud tisto kar ni zagrešila..sam da bi bila resnica sprejeta z nasmehom na ustah..,Pa se je najdu en koštrun..heheh ki se je sladko nasmehnil ob vsem tem a iz opreza tudi malce pomislil ..ma mogoče pa le ni res…njemu so se pridružili še “špinel” in “mehka tačica” ,ki sta čestitke modro prenesle na jutri…hja s tem se pravljica konča…oh madona zajči upam da si se stuširala in da že čakaš da ti vržem tole pravljico…
Hmm BREZ ZAMERE SAJ JE DANES PRVI APRIL!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Juj eden se je pa le medtem napopal..heheh 1:0 zame..heheheh Prvi aprillllllll..lallalalala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakaj ne verjeti?Prebrala sem članek o poljudoznanstveni razpravi o najbolj razširjeni človeški lastnosti.(neverjetno, kaj vse pride pravraziskovalcem) April se začne s praznikom lažnivcev;ljudje pravijo, da jih še nikdar ni bilo toliko na svetu.Ako bi ta ocena povsem odgovarjala resnici, bi se morali glasiti takole:še nikdar nismo toliko vedeli o tem, kako lažemo drug drugemu.Da ni krivda v nas ampak izven nas,je več kot na dlani.Raziskava je pokazala, da največ lažemo na delavnem mestu, od tega 60 odstotkovnadrejenim, 30 zunanjim strankam in le 10 sodelavcem.Če smo na vodilnem mestu je stvar drugačna.Tedaj največ lažemo podrejenim, sledijo zunanji partnerji in šele nato ožji sodelavci.
Ugotovili pa so, da so laži v večini neškodljive, blage, večinoma pripomorejo k boljšem počutju(šef, kako sveži ste videti danes).Ljudje že sami vemo, da drobne neresnicevčasih čudežno rešijo razpoloženje, vrnejo izgubljeno voljo do nadaljevanje poti, pomirijo veter, predno se razbesni v uničujoč orkan.Vemo tudi da se velika predrzna laž prej ali slej obrne proti lažnivcu samemu.Skratka tudi za laž velja stara resnica:ne pretiravaj z užitki in zabavo.(ah, ta je bila neumesno prepisana,več zabave, še več,še..)
paty

paty

Ja, zdejle sem spod tuša.
Pa sem brala s takim zanimanjem, da me je kar neslo…..
Nič hudega muca, konec koncev je res prvi april. Mariči ne bo nič huda, saj razume take dneve…..
malo heca mora bit, kdo pa nas bo hecal če ne vesela muca *****

Ker je danes naš zajček tako utrujen,bom pa jaz ugasnila lučko.Ti zajček pa kar lepo pčivaj in si privošči dolg spanec.Sanjaj kaj lepega ,da se bo jutro lepo začelo.Saj poznaš tisto,dan se po jutru pozna…
Psttt Lahko noč vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nočko mucka !!

A veš kuga muca, že dolgo dolgo, res dolgo dolgo
nisem bila tako fino nategnjena kot prav danes in to
od tebe. Nič nisem hude, ne morem biti, za tak dan
že ne. Sem vas vse skupaj zjutaj sama opozarjala na
prvi april, in če sem šla na limanice, je to moj problem, ne tvoj. Škoda pa vseeno, take reči se seveda jaz hudo razveselim. Nič ne de, naj bo česttitka prišparana za prvo, ki pride s tako novico, pa ne za prvi april!

Ja, sem pa res dobro nategnjena, to pa drži, vsaj nekaj dobrega od vsega !

Oki, doki, nč huda, res ne, kdor ne prenese prvoaprilskih šal, najbrž ne prenese ničesar, ali ne?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zadnja beseda tvojega posta…. pred klicajem :)))))

Dobro jutro gmajnica prelepa in nje prebivalci :)))))

Koštrunček J.

Muca, glede na to, da je bil včeri 1. april…. a te je kdo nat**** ?

Firbčni Koštrunček J.

Aha… park… pa Golovc je bliz :))))))) Ej Zajček… sej si ti nek tam bliz doma, a ne :))))

Koštrunčkov pozdrav!

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

NO, sej se je men tud zdel….. Ej, tale mucasta muca….. n’č nau tamalih…. muck… jej jej :))))

Barbara, dobro jutro!

Koštrunček J.

Ne! ;))))

Koštrunček ma od tatoo – jev tolk pojma.. kolker je videl v spotu Big Foot Mame…. tist tatoo…. čist na dnu… To je pa tud vse…..

Koštrunček J.

Na sej sem vedu… da je muca…v drugačnem blagoslovljenem stanju, kot poznamo ljudje…. Ej muca pretkana… pa toooooooooooooolk si zaterjevala, da je vse res….. Na je Koštrunček že vedel, zakaj se gre…. pri tvoji…. :)))))

Koštrunček ma glavu, da misli njome!

Ej, Koštrunči, baš zato imaš dve – da bih sa jednom
uvijek mislio!
In kako naj se to posreči meni?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija :)))))) nimam pojma 🙂

Na, vidiš! In ke nimam s čim misliti, oz. ker je tista bolj
puhla vseskozi s kakšno neumnostjo zasedena, se mi
zgodi, da se moram pustiti nategniti. In če ob tem nategovanju
naredim dobro delo (prvo sebi, potem pa še samemu nategovalcu!), hja, no, potem se kljub vsem obnese – imeti samo eno glavo za vse!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh seveda!!! In to orenk..heheheheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija moja poglej..mene itak vsak dan eden nategne na suh mislim..pa kaj čem..heheh vsaj nekej potegnem iz tega..včasih pa meni rata vsaj enega na tak lažnjivi dan koga okol prnest.heeh Drgače pa poglej le enkrat je prvi april!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no, če ti tko praviš … :))))) samo da na koncu ne boš presenečen :)))))

ja sej maš prav .. naj ima prednost .. pa da vidiva .. kje skriva … hmmmmmmmmm … svoj tatoo :))

B.

🙂 .. ok , jutro ni več .. baje se ti namakaš nekje v neki termalni vodici .. pa ko si že tam .. izkoristi še sauno, pa masažno kopel, pa maser.. ko 😉 .. pa … kar je še tam .. za izkoristit :)))

🙂

B.

ti .. a je to spet kakšna gorenska fora .. ki meni ni čist jasna :)))))

.. sej veš kako je .. kjerkoli je že tatoo .. je tam sigurno hot spot :)))))

New Report

Close