Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lučka že gori …..

Lučka že gori …..

……. jupajdi, jupajda, holarija hojlara ….
jupajdija da …. ha ha, ha ha, hahahahhahahha!

Dobro jutro, prijatelji! Pri meni res lučka že gori,
od štirih naprej. Spati ne morem, pospravljati ne
morem in se mi ne ljubi, pa tukaj sedim. In razmišljam,
s čim bi vas spravila v dobro voljo, ker je danes že sreda,
ker jaz delam samo še danes in še dva dni, ker …………..
Pa začnimo dan z dobro šalo:

Župnik in policaj se prepirata, kdaj da se začne življenje; župnik trdi, da ob spočetju, policaj da ob rojstvu. Mimo pride stara ženica, pa jo skleta povprašati.
“Vidva nič ne vesta!” jima zabrusi ženica. “Življenje se začne, ko otroci odidejo od doma!”

Zdravnik: “No, kako je zdaj z vašo zaspanostjo?”
Pacient: “Čedalj slabše, zdaj nisem zaspan niti takrat več, kadar moram vstati!”

“Ata, kako je lahko Bog vs ustvaril v enem samem tednu?”
“Preprosto, sinko, tedaj še ni bilo občinarjev in obrtnikov.”

“Zakaj letos ne bote šli na morj?”
“Dolgoletne izkušnje kažej, da doma dežuje najceneje.”

“Mami, mi daš 200 tolarjev za starčka, ki tamle vpije.
“Kaj pa kriči?”
“Sladoled, sladoled!”

“Rozalija, bi me hotela osrečiti?”
“Rada, JOže.”
“No, potem pa mi predstavi prijateljico Mojco.”

“Sem slišal, da izvrstno govoriš esepranto.”
“Ja, res dobro; domačini sploh ne vedo, da sem tujec!”

Žan potoži prijtelju: “Moja žena m ene razume; pa tvoja?”
“Ne vem, nikoli ne govoriva o tebi.”

No tako, bodi za to jutro dovolj. Lep dan vam želim vsem skupaj, JANIJU PA SPEŠL CMOKA ZA SEDMICO. TO JE NAJBOLJŠA OCENA – MARIJA SEDMICA, JA JA, TO JE NAJBOLJŠA OCENA, VERJEMI, JANI!

In to zato, ker ti veš, da nekaj veš, in ker veš, da profesor tudi ve, da ti nekaj veš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JUtro Marija…Muca je pa do prejle šlafala ko nora….Tudi tebi lep dan..Čakama da me kava premami omami ..prebudi..heheheh
Ja kmalu bo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro Mariči !

Kako je zajček nevoščljiv , ker boš doma toliko časa . . .
mir, tišina , počitek..

A ne da…..jest pa nč ne vem..pomoje bom skoz delala..ehh:(((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, in še kaj ……..??????? Kaj pa ….?
Ne, nič se ne pritožujem, lepo bo, zagotovo
bo lepo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Frizura? je uspela..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to je narava tega dela muca , bomo delali ):

uh, meni je pri tebi lepo bilo, pa zato !

Nisem prepričana, kot v vse ostalo ne več…
malo je stvari, ki mi še uspevajo, muca moja
draga, malo. Nič ne de. Kdo me pa sploh še
dvakrat pogleda? Ni bojazni. Sem pa spet
melancanasto modra, ker modrosti ne najdem
drugje, ha, ha, ha!

Mojo Niobo pogrešam, samo njo imam še …..
Nioba moja, dobro jutro, objem in ……………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A si predstavljaš,da je najhuje tam po 3 uri…Otroci sploh več ne hodijo normalne ure domov….Dobro nekaj je res takih,ki imajo službe…a to da se pred vrtcem starsi piši riši včeraj pogovarjali pol ure po mobiju…UHH GRRRR

Najhuje je res,ko imaš v skupini tam po pol 4 uri,ko mi se moglo vse umirjat iz celega vrtca skoraj 40 otrok….Ludo ludo…:(((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, hvala za eno tako lepo čestitko in eno orenk prpaleno lučko :))))

Naj Marički take lučke skos gorijo.. :)))

ja, predvsem mir in tišina 🙂 zajčku dobro jutro :))))

oooo Jani….aj je danes zunaj fejst mraz…mene kr trese tuki noter kaj bo šele v mrzlem avtu..brrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

SEM SE SPOMNILA…lepe pesem,ki jo prav v tem času pojemo z otroki..
Tako je lepa ,da te gane..jo napišem popoldan,ko bom imela več časa…

Eno pa zdeje…

Jaz imam pa lučko..
ta lučka je moje srce…
Na nebu svetijo zvezde…
na zemlji svetimo mi….

La,lala la lalaa lalalalalla la…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In tiste ure od dveh dalje se vlečejo in vlečejo…vse to vem ja…oh ..do zadnje možne minute ):

ma kakšen mraz :)))) zuni je ziher sonce pa ene 27 stopinj, pa Blejsko jezero bo glih kar za kopat :))))

Jani sporoča, da na naši strani sneži :))))

Jutro Jani lepo in prijazno, kot vedno z moje strani na tvojo :))
in cmoka jutranjega, veselega :))

aha, zajček, pejt se gremo kepat :)))

Samo če me ne bo bolelo 🙂
kepa pade, zajčka pol buba gobček ):

Dobro jutro vsem skupaj. Mariči, zajček, muca, Jani ter vsi ostali, ki boste prišli sem gor…imejte se skrajno lepo. Naj vsem svetijo lučke…in pa zvezdice z neba…ha,ha,ha… Še nekaj dni in tu bodo prazniki. Čeprav bom jaz delala “do konca”…Ma bem. Bo že. Skratka. Imejte se super. VSem pošiljam en vagon CMOKOV!!!

hahahaha, ma kdo je rekel, da bom ciljal v gobček no 🙂 Pa še snegg je tako mehak :))))

…. samo da pri meni bolj brli.
Bomo videli , v kaj se bo razgorela čez dan …. napovedi so bolj bedne 🙂

Niki upa , da je glede na post Mariči kar dobro :)))

moja pa žari:))))))
a ni fino k se rima

škrat je dons tiho, pol pa lohka
piše, pa riše i ljubavi ima još više
(ha što se mora nije teško)

tralali tralalo

Pacmkam vse po vrsti kot so hiše v Trsti

Lahko sicer upaš, ni pa tako, kot bi
si želal jaz ali pa morda tudi ti.

Naj pa, glede na gužvo izkoristim to priliko
in ti še enkrat povem, glede na replike o tem,
kako te kdo razume in kako te kdo bere in da
naj te pač razume vsako tako kot te želi in take
in podobne reči in posebej na tvoje pojasnilo,
“da potem se MORAŠ pa na vse strani na vse viže
opravičevati”, da nisi v nobeno opravičevanje
primorana, če sama ne čutiš potrebe po tem, mar
ni tako. In če sva že pri tem, draga NIkita, enkrat
za vselej še nekaj, pa naj razume kdorkoli kakorkoli:
MED RESNIČNIMI PRIJATELJI NIKOLI NI POTREBNO
IZPISATI ALI IZREČI BESEDE – OPROSTI !!!!

Zakaj? Predvsem iz mojih lastnih izkušenj govorim, zato ti bom sedaj povedala, tebi in vsem, ki berejo, da je tako enostavno in tako presneto preprosti reči besedo oprosti, kot minuto pred tem morda besedo “pojdi v rit” (sorry!!!!) ali “ku….c te gleda” ali kaj podobnega, morda še bolj drastičnega, morda še gršega, morda za človeško dušo udarec, ki bo ostal kot vdolbina…. To sem doživljala sama in ko sem bila ozmerjana, ko sem bila poteptana v nič in za nič, sem takoj in v praktično istem tonu zaslišala še besedo “ah, oprosti no!”.

Zato menim, da je velikokrat bolje, da ta beseda sploh ni ne izrečena, ne izpisana, velikokrat menim, da je res bolje prepustiti , da človek razume kot razume in ko ugotoviš, da je bilo razumevanje vsaj na eni strani napačno, pojasniš, kolikor lahko pojasniš znova …….. ali pa zadevo prepustiš času in …….

Opravičevati se za napisano, za povedano …….. sem sama poskušala, ker tud nisem bila prav razumljena, pa ni šlo in ni šlo. In kaj storiti v tem primeru? Jaz sem se rahlo odmaknila, da pač ne delam sebi večje škode, kot je porebno!

Zato, Nikita, zakaj opravičevanje? Najprej se moraš vprašati, če ti res tolik pomeni, ali te vsi, pravim vsi, ki te prebirajo, tudi prav razumejo? Če te bo razumel prav tisti, ki si mu repliko namenila, potem …………

Lep dan vsem, vsakomur, vsak trenutek ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… ker si mi že resno odgovorila , bom pa še jaz tebi ( čeprav je bil uni moj post bolj zafrkancija kot ne 🙂

Glej , jaz sem človek , ki mu gre opravičilo ZELO težko z jezika , prav nasprotno od tega , kar si zapisala , namreč , najprej koga poslati v k… potem pa mirno reči “oh , oprosti , no”.
Veš , jaz najprej pomislim , če si ne bi bilo boljše odgriznit jezik kot reči “oprosti”.
AMPAK , KADAR PA REČEM , TAKRAT TUDI TAKO MISLIM !
In rečem takrat , ko čutim , da sem nekoga resnično prizadela.
Toliko o mojem opravičilu , je pa res , da sem se spet nerodno oziroma lahkomiselno izrazila , ko sem zapisala “da se MORAM opravičevat levo in desno” Mišljeno je bilo v smislu , da naredim štalo , ki jo želim potem počistiti.
Dejstvo je , da smo tu zbrani ljudje z različno stopnjo občutljivosti in reagiramo glede na svoje prejšnje izkušnje. Mislim, če si bil že velikokrat prizadet , nehote sprejemaš svet okoli sebe s pozicije previdnosti in obrambe. Tudi sama sem taka, ne vedno , velikokrat pa.
Medve se vsekakor veliko lepše pogovoriva osebno :)))

Marija , čeprav se ne znam izražati tako lepo kot ti – moje misli o mojih prijateljih , kot vas že dolgo imenujem in čutim , pa so tako lepe , kot bi jih znal najbolje izraziti samo …. če pomislim , recimo , TI !

New Report

Close