Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lučka že gori …..

Lučka že gori …..

se ne strinjam čisto ergo je
razlika če reče oprosti nekdo
(ki mu je to tko mimogrede kot žlica v usta)
ali nekdo ki resnično kozla ustreli
in bi se poli najraje u zemljo udrl
(temu jest pravim da sem včasih kot slon v trgovini s porcelanom)

tale škrat včasih naredi taka huda napaka
ku enga lohka zaboli, on pa jasno nč ne šteka
kaj oni drugi tak žalostno gleda, pol sva pa dva žalostna
namesto dva vesela in to jest NE BI pliiiiz

Sploh pa mi ne leži pisana beseda (moja Mariči dobru ve kuko zgledam jest u živo ne de, pa moja šefica tudi).

POKORNO JAVLJAM, DA ČE KOGA KDEJ KAKU KAM DREGNEM KE GA BOLI
DA UDARI MENE DIREKCJON S POSTOM NAZAJ IN ŽE VNAPREJ TULIM
SORI edino opravičilo mam da je BUKEV=BUKEV.

Ponavad pa itak kej ne štekam, pol pa štalo nardim:))))))))))))))9
Pacmakam Vse če me razumejo al ne…
Itak Se Ve

Ma ti moja zlata Nikita, ti si sunce moje zlato,
jest resnično samo upam, da si razumela point
mojega sporočila. To vidiš, kar počneva midve,
je pa tista hudičevka nitka, ki je ne moreva
nikakor preskočiti. Bojiva se druga drugi zameriti,
bojiva se, da bi se ne razumeli prav, bojiva se ….
bojiva se……… česa, moja draga Nikita? Zlato bitje
si, želim ti le reči, ne opravičuj se, če ugotavljaš, da
si povedala le to, kar si želela povedati, ker se bo
zgodilo samo to, da se boš morala non stop opravičevati, ker te pač nekdo nikoli ne bo razumel tako, kot si želela povedati ti.

Rada te imam, Nikita, zelo rada. Res je, zapisana beseda lahko izzveni drugače. Če bi me zdaj slišala, kako nežno in tiho sem ti to dejala, bi razumela vse, čisto vse in čisto tako, kot bi želela jaz, da to slišil.

In, hvala ti, za vse: za to ker si, ker si tukaj, ker si zdaj, ker si to, kar si, ker …….. skušaš razumeti. Ker……… se pogovarjaš z mano, ker ……..mi kdaj pa kdaj tudi repliciraš …….. ker …………. ma klinac.c, uf, pismo, kaj kdja pa kdaj odleže, ko to rečem v sebi, tako bom dejala.Imam življenje, ki ga imam rada, imam družino, ki jo imam rada, imam cilje v življenju, ki bi jih še rada dosegla, imam prehojeno pot, po kateri se ne bi več rada sprehodila, imam znance, s katerimi sem si dobra, imam kolegice, s katerimi se razumem in si pomagamo pri delu, trenutno še imam delo, ki ga imam zelo rada, in …….. bemtiš, IMAM VAS !!! VI pa ste tista začima, ki manjka vsaki jedi, da bi postala dobra jed, vi ste tisto, kar sem našla in …. bogme, res ne bi rada zaradi tega, ker me kdo ne bi razumel, izgubila in ostala brez vas. …. Nikita moja draga, brez tiste prefinjenosti, ki kdaj pa kdaj zaveje iz naših besed v bojazni, da se ne bi prav razumeli, brez dlake na jeziku, brez ….. iskanja različnega razumevanja v beseda, brez vsakršne primesi in sence:

RADA TE IMAM !!!! KER SI TO, KAR SI, KER SI EDINSTVENA, UNIKATNA, KER VEDNO USPEVA REŠITI VSE, KAR NAJU ZABREMZA, KER ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

UUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAA : ))))))))))))))))))))))))))

YYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSS !

Nikita tudi , Nikita tudiiiii … !!!

Zajček teče v knjižnico gledat knjigo. Šefica je postala čustvena …zdej me šele skrbi.

New Report

Close