Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luka Mesec je ‘solastnik avtomobila’, kako smešno

Luka Mesec je ‘solastnik avtomobila’, kako smešno

Cel kup BV pisanja. Je možno.

Vaš link

Kdaj je bilo tole na popu?

Pri Jajotu te pa reglci ne zanimajo prav dosti.

Ne sodite, da ne boste sojeni! 2 S kakršno sodbo namreč sodite, s takšno boste sojeni, in s kakršno mero merite, s takšno se vam bo merilo. 3 Kaj vendar gledaš iver v očesu svojega brata, bruna v svojem očesu pa ne opaziš? 4 Ali kako moreš reči svojemu bratu: ›Pústi, da vzamem iver iz tvojega očesa,‹ če imaš sam bruno v očesu? 5 Hinavec, odstrani najprej bruno iz svojega očesa in potem boš razločno videl odstraniti iver iz očesa svojega brata.«

Ded vse zagoni s pičkami.

Ded vse zagoni s pičkami.
[/quote]
Dober je, pri teh letih. 😉

V reviji Zarja sta bila 24.4. na naslovnici Luka Mesec in njegovo dekle Manca G.Renko.Takole je pisalo : Luka Mesec in njegova Manca – prvi skupni intervju.

In ker je gospodična doktorica ne vem česa že , se je takoj v naslednji številki revije pritožila , da ona ni njegova Manca , ampak je “avtonomna oseba s svojo kariero , političnimi prepričanji, mišljenjem in življenjem”
V glavnem , napisala je še mnogo od tega, kako je ona oh in sploh.
Meni zveni vse to njeno pisanje v naslednji številki Zarje obupno zoprno in naduvano.
Sem si mislila : Ma kaj fotografirate za naslovnico te zoprne naduvanke , raje poslikajte kake otroke.
Tudi naslovnica bo stokrat lepša.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5aec55624ae16/cesa-se-bojita-luka-mesec-in-njegova-partnerka-manca-g-renko
[/quote]

Strinjam se z njo, zakaj bi morala bit v senci svojega partnerja? Itak je bolj izobražena in inteligentna od njega in ima dobro kariero izven politike. Mene bi tudi motilo, da bi mene sodili po tem, s kom sem skupaj in bi jim to bilo najpomembneje.

Strinjam se z njo, zakaj bi morala bit v senci svojega partnerja? Itak je bolj izobražena in inteligentna od njega in ima dobro kariero izven politike. Mene bi tudi motilo, da bi mene sodili po tem, s kom sem skupaj in bi jim to bilo najpomembneje.
[/quote]

Intervju je bil narejen zaradi njega, ne nje. Ce ima problem s tem, da je “njegova” in on “njen”, kaksna zveza je to??

Kaj pa , če on po tvoje “mlečnozobca” samo igra za javnost. Pa sta pod maskami za javnost oba enaka? Saj veš, isti ptiči skupaj letajo….

Je pa deklina polna sama sebe, ja. Kakšna bo šele čez kakšnih 5, 7, let zakonske zveze, če že sedaj “gate nosi”……

Intervju je bil narejen zaradi njega, ne nje. Ce ima problem s tem, da je “njegova” in on “njen”, kaksna zveza je to??
[/quote]

On ni “njen”, vsaj v medijih se tako ne piše. Kakšna? Verjetno enakopravna, enakovredna, kjer nihče ni nikogaršnji, ampak sta enostavno skupaj. Glede na to, da je poroka tradicionalno prodaja ženske moškemu, so nekatere ženske pač razvile čut za to in ne marajo niti najmanših namigovanj, da je kdo “čigav”.

In zadevo so že večkrat pripeljali do absurda, ko je npr. “žena športnika”, ki olimpijske medalje nima, osvojila olimpijsko medaljo, je bila v časopisnih naslovih “žena športnika”, si očitno ni zaslužila biti z imenom in priimkom tam. Ker za to, da te omenijo z imenom in priimkom, očitno ne rabiš osvojit olimpijske medalje, ampak moraš bit moški.

On ni “njen”, vsaj v medijih se tako ne piše. Kakšna? Verjetno enakopravna, enakovredna, kjer nihče ni nikogaršnji, ampak sta enostavno skupaj. Glede na to, da je poroka tradicionalno prodaja ženske moškemu, so nekatere ženske pač razvile čut za to in ne marajo niti najmanših namigovanj, da je kdo “čigav”.
[/quote]

Ojoj… Sem vesela, da ne spadam med te zenske, ki imajo ocitno zelo srecno zivljenje.

Ojoj… Sem vesela, da ne spadam med te zenske, ki imajo ocitno zelo srecno zivljenje.
[/quote]

Nas ne zanima, bomo tvojega moža vprašali o tvojem mnenju.

Nas ne zanima, bomo tvojega moža vprašali o tvojem mnenju.
[/quote]

Uzivajte v drami, srecne zenske! 😉

P.s.: A smo brali isti intervju? A smo sploh kaj prebrali? Ker v tistem, ki sem ga jaz, je kar lepo ona sama povedala svoje odgovore. No, saj ni vazno, samo da je drama. Cheers!

Zalo verjetno se ne bosta poročila – zaradi zgodovinskih implikacij poroke in zakonske zveze. Ne verjamem, da so pravim feministkam všeč poroke in zakonske zveze.

Uzivajte v drami, srecne zenske! 😉

P.s.: A smo brali isti intervju? A smo sploh kaj prebrali? Ker v tistem, ki sem ga jaz, je kar lepo ona sama povedala svoje odgovore. No, saj ni vazno, samo da je drama. Cheers!
[/quote]

Če bi znala brati, bi videla, da jo moti naslov. Mogoče ravno bolj zaradi tega, ker je ona pri intervjuju sodelovala enakovredno in je pričakovala, da bo naslov “Luka Mesec in Manca Renko” ali kaj podobnega. Ali pa vsaj “Mancin Luka in Lukova Manca”.

In tvojega moža bomo seveda raje povprašali po tvojem mnenju, zato ker ti si primarno moževa žena in jasno, da bomo tvojega lastnika vprašali, ker njegova beseda več pomeni. Pa ne jamrat in delat drame.

Velja samo seveda za tiste, ki jih ne moti, da so moževe žene, pri tistih naj mož govori. Pri tistih, ki se imajo za avtonomne osebe, pa bomo seveda vprašali njih.

Je ta avtomobil morda Bentley? Kakšna je višina deleža solastništva?

On ni “njen”, vsaj v medijih se tako ne piše. Kakšna? Verjetno enakopravna, enakovredna, kjer nihče ni nikogaršnji, ampak sta enostavno skupaj. Glede na to, da je poroka tradicionalno prodaja ženske moškemu, so nekatere ženske pač razvile čut za to in ne marajo niti najmanših namigovanj, da je kdo “čigav”.
[/quote]
Traparija. Ne verjamem. Če mora tako na glas poudarjat, že ne. Enakopravni se ne jajcajo.

Je še mlad, varčuje za stanovanje. Najbrž bančnih računov niso razkrili.Bi znal imeti kakšen goldinar že kje spravljen.

Mogoce pa da polovico place za begunce ali druge dobrodelne namene? Ali pa ima v kriptovalutah?

Ni smešno.

Ni smešno.

Ni smešno.
[/quote]

Je pa bedasto.
Boš k sosedom hodil po avto, 500 m daleč?

Je pa bedasto.
Boš k sosedom hodil po avto, 500 m daleč?
[/quote]

Ja, če ga rabiš 1x na teden ali na 14dni, se pa res ni problem sprehoditi tistih 500m. Meni se to zdi čisto OK varianta. (Hkrati priznam, da imamo svoj avto lepo pred vrati. A spoštujem vsakega, ki gre od besedičenje o varstvu okolja in odklanjanju potrošništva k dejanjem v tej smeri. Koliko Mesec dela sicer na tem, ne vem, komentiram le omenjeno dejstvo o solastništvu avta)

New Report

Close