Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Lukšičeva spolna politika

Lukšičeva spolna politika

na dušica nesrečna!!!:)))

Re: Lukšičeva spolna politika
Napisal: ninej
Datum: 04.07.2009 17:38

Navedeno
mik

Navedeno
ninej
hmmm mik, jaz sem pa mislila da spolna vzgoja spada pod šolstvo, kaj zdej ja al ne??? 🙂
kdo se nam smeji, zaradi katerih odločitev, me res zanima???

hmmm ninej, nevem. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo učiteljem o tem nerodno govor’t. Po moje je bolje, da jih učijo matematike, ekonomije, tujih jezikov, pa slovenščine, so jo mnogi že skoraj pozabili.

malo pobrskaj, saj znaš. Kaj mislijo o nas Francozi, Italijani, Švedi, Angleži, Čehi, Hrvatje, ……

eh naše šolstvo itak potrebuje dobro prenovo, smo dobili opozorila in črno piko!!!!

mah veš kaj od vseh naštetih držav le Hrvatje dobro poznajo slovenijo, no ja ne vsi!:)

frančišek, nič ne more nadomestiti tvoje vzgoje, žal!!!:)

a ti še enkrat napišem:

frančišek, nič ne more nadomestiti tvoje vzgoje, žal!!!:)

ninej spolna vzgoja spada pod Lukšiča…spolna diktatura pa ne spada pod Lukšiča…je sedaj bolj jasno???????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

kje pa ti vidiš diktaturo????

a zato ker bodo otroci najprej nekaj prebrali in potem po želji podpisali, al kako???:))))

ninej spolna vzgoja spada pod Lukšiča…spolna diktatura pa ne spada pod Lukšiča…je sedaj bolj jasno???????[/quote]

Jah, tako depešo je ninej prejela iz Murgel. Ona je samo prepisala stališče, ki ga imajo paradajzarski šefi :))

skrinja sem mislila, da si že pobegnila. Pa očitno še z nami vred strašiš tu gor.
No pa ti prepuščam nadaljnjo debato. Je pozna ura in že letim.

čiv, čiv, čiv, čiv………ta pozdrav velja za našo JULO

ma kaj pa je v Murglah, a mi zna kdo odgovorit!??:)))

japajade……malo bodo podebatiral, potem bo razredničarka rekla par besed…..in po tem bodo prostovoljno podpisal in se seveda tega držali….hehehehe ninej

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

evo sama si odgovorila na očitek diktature, je pa že veliko če preberejo o varni spolnosti!!!

seveda je ninej pozabila, da bodo na račun tega diktata uvedli razne komisije, pa odbore, pa boga milega, po možnostiše kakšno raziskavo …..suma sumarum bo nekdo na ta račun kasiral, starši bodo živeli v lažnem prepričanju, da njihova mladina odgovorno sexa (japajade) mladički pa bodo še bolj podivjali…..mimogrede….ninej, koliko pa so stari tvoji otroci????????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ma zdej pa ne pretiravaj, kakšne komisije, pa odbori???

še za nove učne snovi, ki se predavajo 3x na teden, jih nimamo!!!

nč bat ninej…za tole se bo našlo proračunski denar…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ma prosim ne nakladaj več!!!povej kar imaš povedati, nakladanje tja v tri dni ti pa res ne gre!!!

res mi ne gre….ti si v tej panogi : “Nakladanje v tri dni” čist domača ;))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ninej se laže da ima kake otroke. To je sedaj jasno.

Od kje pa tebi, da sem jaz ali pa katerakoli dušica okoli mene nesrečen!? A sodiš po sebi?

Možno, možno: “…nič ne more nadomestiti tvoje vzgoje, žal!!!” Res je, tudi tebi je res ne more nihče!

Jaz se zaradi tega draga ninej sploh ne sekiram…pač napišem kar mislim, včasih ga tudi userjem, pa kaj vsi imamo napake, samo priznat jih je treba in v tem se razlikujemo mi in paradjzarji(tipi a la ninej,…..ostalih ni treba naštevat)

Bolj žalostno je pri tebi, da pri svoji vzorni vzgoji razmišljaš tako kot razmišljaš!!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

twist, lahko bi pa ti s svojimi izkušnjami, vzgajal nas mlade in nas kaj naučil…..

Kolikor sem uspela prebirati tvoja pisanja, je zate, kar se tega tiče, “vlak že davno odpeljal”! Morda bi ti pa ninej pomagala – glede na poznavanje vseh mogočih in nemogočih tem, čeprav me pa o kakem pozitivnem rezulatu, preveva velika skepsa. Hm, poizkusi s kakšno prepotrebno pametno vzgojo pri svojih otrocih, ko jih in če jih, boš kdaj imela. Ampak to že zelo zgodaj – saj veš, teh sort “vlakov”, se zamude ne držijo.

Ninej- Na eni strani podpiraš pederaštvo, na drugi pa odgovorno spolnost ?!!

Drobničeve tangice? :))) kaj pa je to? :)))

ja, vam, ki seksate/ste seksali zgolj z namenom spočetja (in blagoslovom župnika) je težko najt povezave. Še posebej, ker vam tudi kondome prepovedujejo.

Če se prav spomnim, bi jih najraje prepovedal, ko je bil minister (in uzakonil bombažne gate :-))))


Komu ti to pripoveduješ? Pa ne, da izvajaš monolog? Doma se pogovarjaj z omaro, te bo sigurno poslušala!

hahaha, ne ninej se ne laže!!!:))) mi je pa popolnoma vseeno kaj je tebi jasno al pa oblačno!!!:)

Od kje pa tebi, da sem jaz ali pa katerakoli dušica okoli mene nesrečen!? A sodiš po sebi?

Možno, možno: “…nič ne more nadomestiti tvoje vzgoje, žal!!!” Res je, tudi tebi je res ne more nihče![/quote]

ja si pa res ena majhna nesrečna dušca, ko ti pripopam odgovor, katerega ne najdeš je pa vse narobe, jah …. ni pomoči!!!:))))

New Report

Close