Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lulanje in kakanje

Lulanje in kakanje

Ta tema ima pa res vse, zato sem si ustvaril mail [email protected] in ce bi katera zelela to izvest nad mano, mi piši da se zmeniva 😀

Če si fit in zdrava in moški ki so ponavadi v tvojem življenju o tem ne bi želeli slišat, tebe pa zanima, si dobrodošla 🙂

Morda sem čuden, a mislim da nič ni lepšega od ženskega kakca.

Mora pa bit vsaj 10cm, velikost je zeloo pomembna.

Če je majhen in ne ostane skupaj, je pa smešno. Moja se mi še en teden opravičuje, če ne zmore teh 10 cm. S kolegi se včasih ponorčujemo, da ima verjetno kaj narobe z jetri, seveda za njenim hrbtom. Momentalno nam je sicer smešno, a potem se jaz k temu vračam domov in s tem živim. Kaj naj storim?

radovedna, če si kolikor toliko luštna bi lahko z mano. Včasih komaj čakam kakšno zabavo zunaj ponoči, da bi šel za katero na skrivaj in ko bi počepnila in kakala, da bi si ga zraven drkal, potem pa zdrkal na njen drek.

Uff prvič sm lulala sam pred kolegico pa me je ful rajcal ze sam to… neki časa je blo sam lulanje pol pa je nekak pršlo tud do kakanja… Prvo da je sam gledala… zdej pa tud druga v drugo… No ja packarije je dost … Vcasih me prime da bi nehala sam hvala bogu da je dominantna ker je noro… 🙂


Se vama pridruzim

Js tudi želim da me ena polula zs če katera za

ce sta da se vama pridruzim pisita [email protected]

Vidim da vas je več. Koliko ste stari?? Imam 24 m jahto in bi se lahko dobili na jahti.

Lahko v troje?

res ste debilni s tem fehtanjem za maile in fotke in ne vem kaj še vse.. ni čudno da so ženske vseh tipov site.

Predlagam obisk pri psihiatru, ki naj napiše tudi prepoved približevanja in dalj časa zaprti oddelek norišnice.

Posrana jahta? S čim čistiš?

Zanimivo je recimo tole. Srecas privlacno punco, ki ponuja 20 minut showa na Snapchatu za 25€.

Vprasas, rabljeni zokncki? Ja bi se dalo zmenit. 20€ za nosene zokncke.

Jo zajebavas in vprasas: kakanje. Ne. 100€. Ne. 300€. Neee bolanoo. 1000€? Ce mi das 1000€ pol ja, oki…

Se pravi, kakec je vreden 1000€. Samo v vednost. 1000€ je vrednost kakca privlacne punce na svobodnem trgu. Punce kakajo zlato.

in kaj hočeš s tem povedat? kurba je pač kurba, ki bi dušo prodala za denar. ne enači jih z normalnimi ženskami, ki rade uživajo.

in kaj hočeš s tem povedat? ****** je pač ******, ki bi dušo prodala za denar. ne enači jih z normalnimi ženskami, ki rade uživajo.
[/quote]

Mislis da bi kaj kupil ku_rvi? Ne je kar normalna 22 letna punca. Mogoce pojdi na wikipedio gledat kaj pocnejo ku_rve, to so tiste ki prodajajo not in ven seks lol ni vsaka kr kurva

če sta denar in seks skupaj v igri, je to zame ku_rva, pa nima veze a je telesni stik ali prek neta ali prek dimnih signalov. normalne 22letne punce rade uživajo v takih stvareh, ne pa da služijo s tem.
na wikipediji pa lahko vsak napiše karkol hoče, če je to zate vir 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dejstev, živiš v hudi zmoti.

Ne, res ni vse črnobelo, sori. Lahko se pa trudis. Ker sugar bejbika ni ku_rva

v bistvu je – nudi spolne storitve v zameno za denar. je pa tako da kur_ba pa itak ni strokoven izraz tko da brezveze, si vsak po svoje predstavlja.
v glavnem pa so to ženske, ki jih zanima samo keš. čisto nekaj drugega kot strast, fetiš, odnos.

Recimo ‘financeni suzenj’ ki vztraja da ji da 50€ brez protiusluge… To njo ne pali. Ku_ba je tista ki prodaja sex, spolne usluge in v tem aktivno sodeluje. Ce nekdo punci nakaze 50€ da si ona kupi stikle ker on dozivlja ob tem podrejen obcutek do sugar baby, ona zato ni k_rva. Tud ce ona uziva v tem ‘ponizevanju’ ni ku_va ker v tem ni seksualnosti. Zato pa ljudje to delajo; foot fetish je bilo doseganje neke intime brez same intime. Zato se delajo foot partyji ki ne vodijo v seks ki bi vodil v zenski orgazem zaradi katerega bi se zenska zaljubila. Ko je tud foot fetish postal nek jaka sexualna stvar, so nekateri moski ki se radi nahajajo v ‘radiusu’ intime lepe ženske, pač šli na nov neseksualiziran fetiš. Obenem, ko je zenska k_rva, nima vrednosti, ni privlacna. Zato naprimer sugar babyka ni ku_va, zato vsaka normalna domina (ne obstajajo normalne domine v slo) ni kurva. Plesalka na drogu ni kurva, Srbkinje ki jih 5 v ustnju sedi na obrazu nekega tipa, nobena od njih ni _urva. K_rve so te glupe k_rve ki so pac k_rve. Ce se zenska en mesec prodaja, tud ni zato k_rva.

LP, ddghbibzvtctcgvbu

kot sem že rekel, pojem kur-va ni strokoven izraz in si vsak po svoje to predstavlja. zame je ženska, ki na kakršenkoli način s seksualnostjo ali fetiši ali kakršnokoli intimnostjo skuša zaslužit, KUR-VA, in konec debate. ti kar olepšuj zadeve kakor ti paše, ampak materialistka je materialistka in nikoli ne boš spremenil tega dejstva.
užitek ob ženski, ki jo dejansko vzburjajo packarije, fetiši, karkoli, se nikakor ne more merit z izkušnjo ob eni, ki dela nekaj samo za denar.

Pisi mi na mail…mene tudi to rajca.lp

Oj mucka če mi pišeš bi lahko to doživela skupaj prav rad bi požiral tvojo sladko scalino pišeš mi lahko na emajl [email protected] pa se zmeniva


Če ženska pobere denar (tudi za neseksualne stvari) je avtomatično kur-ba?

hmm.. država je ženskega spola. Ves čas pobira denar.. pa še jebe nas – zastonj! Je torej država kur-ba?

De omnibus disputandum..

P.S. Če moški pobira denar.. je pa OK. Pa če je zvodnik, izterjevalec, mafijec ali zgolj dacar.

De omnibus disputandum..

kúrba -e ž (ȗ)
vulg. vlačuga, prostitutka: postala je kur-ba; imeli so jo za kurbo / kot psovka kur-ba stara

vlačúga -e ž (ú)
1. ženska, ki se (poklicno) ukvarja s prostitucijo: biti vlačuga; pristaniška vlačuga
2. slabš. ženska, ki ima s stališča določene ljubezenske zveze nedovoljene spolne odnose: ta vlačuga ga je že večkrat prevarala / kot psovka vlačuga umazana; star., kot luteranska psovka za katoličane vlačuga babilonska
3. mn., nar. kratke sani za spravljanje lesa, sena v dolino: na vlačugah je vozil seno

De omnibus disputandum..

New Report

Close