Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lumpi – takšni in drugačni…

Lumpi – takšni in drugačni…

… lepo nočko vam želim in ***

Cmoka na lička.
Grem v dolino sanj………….:-)

O Žverčka… a že greš spaaaaat? A tolk zgodi?
No, če že morš… lepe sanjce.. Čauči :))

:-)))
Jaz ne – moji otroci pa, jih moram iti uštimat’!
Cmoka za lepše sanje, Hely.

Žverči,pomagaj mi,prosim!Kanarčka je sokol ugonobil in ta mal tul že eno uro!Ga z ženo nisva kapac umirit!
Please,help!
Sp

Aja, mamička, pa kšno lepo pravlco za lepšo nočko preberi tvojim piščančkom… Potem pa kej nazaj pridi… verjetno se bo kaj dogajalo, ko bo Sprevžko povečerjal in pocartal Francita.
No, kakor češ…
nočko nočko

Seveda. Zdaj pa sokola upecaj in boš imel oba ptiča pri hiši, pa bo mir!!!

Nočko!

Ne žverči(K.),stvar je resna!Ta mali tuli,žena tolaži,jaz delam klovna iz sebe,vmes tolčem še po tipkovnici in cirkus je popoln!
Pomagaj,če si frendica,prosim
D.

O glej ga tavelika kanarina, je že tuki :)))
Ma pocartej mal bozga otroka, ku je bil bolj navezan na kanarinčka kot na fotra… Mejdun ja, kaj kupuješ otroku žvali… a zato, da ti pole surfaš, fantek se pa pogovarja s kanarinom??? Haloooo….
Just kidding… Dejte ga lepo, svečano pokopat, pa jutri po novga…

Povej mu, da mu lahko enega lepega s Koroške zrihtamo! (tudi papigo, če hoče).
Pa če rabiš, reci, se bom potrudila (resno mislim)…….

Prav, zdaj pa res šibam.
Uživajte, pa bomo jutri reševali resnejše probleme. Cmoka na lička.

žverca (a jest bom morala pa imeti napopan K na riti ali kaj misliš?! A?! NOČEM! Jasno?! Jaz sem žverca in žverca bom…… ali pa obratno, kakor češ…:-))

Helči!
Si me razočarala!Kanarin je bil od nončija,in tamal je njegov ljubljenec.Nonči ga je že pokopal,preden je tamal za to zvedel.Se je pa žena zajebala,ko je tamalmu povedala,da kanarčka ni več(če ne,tega sploh ne bi opazil).In zdaj tuli,oziroma malo manj,ker je Bud Spencer na enem kanalu in že kaže znake smeha…
Sp

Sorči, nisem te tejla razočarat. Kompletamente sočustvujem s tabo.
Če ne prej, pridem poleti na prerani grobek… Zdej se pa vpiš med lovce in streljej zverine, ki ubijajo hišne ljubljenčke!
Malga pa lepu v postelco dej, pa lupčka na noska… in jutri zjutraj se ne bo niti spomnu več nanj.
Tebi pa miren večer in lepo nočko, leppy.

Ker se ta mali že smeje,bom tudi jaz počasi obrnil ploščo:Saj nisem proti predalčkanju ljudi,ampak da bi se lažje spoznali,pa ne bi bilo nič narobe .če ima shaky na riti F,ti K,sonči ?,jaz pa ?
Kaj misliš?
Lepa si
Sp

Helči!Si pa obrnla ploščo zdaj!
lepa si
Sp
Hvala

Ne, še zmerej ista plata… :)))
Kaj je kej novga drgač v tvojih krajih? Dej povej, kr kumi čakam poletja, de pridem kjegor! :)))

Helči,stvari gredo v stare tire(upam),mislim,kar se kanarčka in sina tiče.
Novga v teh krajih?Kura vsake tolko časa prdne,pa nas še za par let nazaj zvrne!
To je to!Nič,polomija,dizastro.
Še sreča,da je net,da zbežim v svet!
Lepa si
Sp

A zdej mi boš pa še v rimah pisal??? :))
Midva z mojim dragim razmišljava, da bi se preselila v vaše kraje, zato prosim, da o njih lepo govoriš!!!!!! Hiške so ful bolj poceni kot pr nas, razen službo je težje najt…. drgač pa sm ti res fouš!!!
Pa ne mi zdej nekej nazaj na hard prdet!!!

Rima? Slučajno je ratala.
Helči,pa jaz ne živim na Azurni obali,pa niti v Cortini d’Ampezzo ne!da bi se vidva v to kurjo rit preselila,ne to pa že presega meje vzdržljivega!
A so še taki ljudje na svetu?
lepa si
Sp

Ejga, jaz pa ne padam na Nico, Cannes ipd., anke nje na Cortino di nevemkaj…
Meni so luštni simpl plejsi, taki ku jih je dala mati narava. Čist zrak in gorski mir, preprosti in fajn ljudje ipd. Zato pridem vsako leto najmanj 1x za enih par dni… in res bi rada za zmeri…
(Enkrat sem celu enga tipa s tamgor pecala, pa ni vžgalu)

Helči!
Na nekaj namiguješ!A ti tako dobro poznaš moje kraje,da ne rečem mene?
Po pisavi sodeč si kraševka,sam povej v šifrah od kje?
Lepa si
Sp

Nisem kraševka… hehe, kraševke so bolj oštre… jaz sem pa bolj mila, tako mila kot so mile zime pri nas (v naši dolini), če ne piha burja…. :))
Fructal, Primorje, Mlinotest, Lipa… veš kje je to…

Ampak na počitnice pa hodim v tvoje kraje… lahk ti točno povem kam, kateri apartmaji… na pleci…

Če nisi kraševka so pa samo tri možnosti:uašington,uotlca al pa uajdušna.
in to ta zadnje bo najbrž držalu.
Apartmaje pa poznam skori vse!Povej!
Lepa si
Sp

Hoho hihi haha…. ma de nejsi ti s ki tuki, ku se poznaš… usako lukno…

no, tisti apartmaji so tam nad marketom oz. nad eno trgovino s panjskimi končnicami… nasproti hotela… na pleci…

na pico hodimo raje nad cesto, ker pri kovaču so muhe :(((
drgač pa smo lani meli fruštek in večerjo v hotelu čez cesto…. zelooo dobro kuhajo…
kaj bi ti še lahko povedala?

Evo me, v pižami, sem hotela spati, ker mi manjka spanca pa ga ni in ni, ne morem spati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si povedala več,kot si hotla!
Ampak,te kljub vsemu ne poznam.
Lepa si
Sp

Ja lumpi gor ali dol… saj sem že kaznovana, vidiš ne morem spati, ampak ne pozabi, da te imam rada!
Cmoka, pa saj ti pančkaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close