Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Lunca, moram ti povedat

Lunca, moram ti povedat

da sem sinoči uporabil tvojo zamisel:

Namerno sem se umil prvi (sicer se po navadi tuširava skupaj) in odšel v kuhinjo na čik.
Ko sem predvideval, da je gotova, sem uletel v kopalnico – bila je že v pižami in se mazala po obrazu s kremo- sem jo pograbil, odnesel v spalnico in dobesedno tresnil na posteljo. Začela sva se divje poljubljati, da nama je zmanjkovalo zraka, se mečkat, pa dobesedno trgati pižamo z nje, celo z zobmi! Pol pa mečkanje, lizanje…. in to verjetno več kot pol ure, ne veš kako me je prosila in vlekla mojga… daj mi tistga k….., znorela bom! In šele ko sva bila že čist hin, sem ji ga zarinil kar malo grobo ter vseskozi s prstom po gumbku, pa z drugo roko za bradavice, jo obrnil še na hrbet, razširil noge in ji grizljal notranje dele kolen (ne vem zakaj jo to tako vzburja). Prav s togoto sem zadrževal in doživljala je orgazem za orgazmom, čist ponorela je. Vseskoz samo joj, joj, joj…, kakšnega k…..imaš dons in to tako naglas, da sem se zbal da otroka ne slišita, pa sem ji parkrat kar blazino pritisnil na obraz..In na koncu sem jo napolnil kot vulkan, čist polno je mela in sva kar tako objeta zaspala.
Zjutraj je blo kot po kosovski bitki- blazine in rjuha na tleh, zraven strgane pižame, postelja popackana, midva pa vsa od sperme, vse se je lepilo… Šele takrat sva šla pod tuš; spraševala me je kaj mi je sinoči bilo, odvrnil sem, da me je metala lunca – in resnično me je, kajti vseskozi sem si zamišljal, da nate****m tebe!!!! Joj, ko bi vedela!
Ampak potem je bil šele štos: opazila je, da je po vratu vsa pogrizena, saj veš pol pa puder, pa pulover z visokim ovratnikom in rekla je, da ne bom več dobu! Sam to je bolj iz trte zvito, saj ga je takoj spet vzela v roke….

…..pervert…… :))) blagor nekaterim…..

fajn rihtaj še naprej!

LP

Remedy

Zdej je pa bolj tako… mal me lulček boli

hehehe. kaj ga pa rineš tja, kjer je pretesno! :))) bo treba s Sinalarjem mazat naslednje dni…. :))))

aja…… pa nekaj sem te hotel vprašat: a ti je bilo zjutraj kaj žal za raztrgane pidžame? :)))

LP

Remedy

Morda njej, čeprav ni kazala kakšnega posebnega razočaranja. Najbrž bo kar tako spravila za spomin, haha
Jaz bi jo tud in to na spomin na lunco, se je tako prijetno drla

Ej, KIR, svaka ćast!!!!!!!!!!!!!!
Sem ponosna in vesela!!!!!!!!!!!!!

A tud zato, ker sem te v mislih tako natepaval?

……..jst pa že zelo dolgo nisem nič seksal….. :_(

zakaj? ZAKAJ MENE NOBENA NE MARA!!??

LP

Remedy

Zato, ker si uporabil moje namige.
Zato, ker so se ti zdeli uporabni in mi s tem priznaš, da znam.
Zato, ker si me imel v mislih. (To je pa sploh posebna čast za vsako žensko, če se uspe moškemu v domišljijo ugurat!!!)

Hvala za vse to………….. sem dobila malo špeha………..

Lupček, jaz te po tem usranem netu preganjam že cel teden, pa se me izogibaš ko vrag križa……………….
Sem malo huda zato, veš…………..

Ej, fuuul mamo sranje v službi, mi lahko pišeš na mail, da ti povem, kaj je? Mogoče boš znal pomagat, si novinar!
Sem v službi in nimam tvojga naslova.

nič se te ne izogibam!!!! ampak enostavno nimam časa! priden na net za kake pol ure, potem pa šibam dalje! tudi zdaj bom moral it….. služba, veš….. :))

pa še vedno mi nisi odgovorila: Zakaj mene nobena ne mara! 🙂

LP

Remedy

Ker si teslo!
Kaj ne vidiš, da se pulimo zate!?
A ti je treba res vse eksplicitno povedat?!?!??!?!?!?!??!!?!?

Pa res drži tisto, da so najboljši že vsi zasedeni 😉

ah, jaz tudi nisem pa kaj, tudi naš čas bo prišel;)

Kdo je zaseden?
Na netu ni nihče zaseden, vsi smo fraj!!!
Smo pa vsi najboljši!!!!!!!!!!!!!!

Ja saj maš prav, ja. Samo včasih že kar menjam realnost z forumom, pa človek misli, da kdo že kr resnično s kom kaj ma, hehe.

To se pa tko sliši kot, da ti bi, samo nekdo drug nima časa, al kaj?;-)

……..ja, saj je res, da sem v zadnjem času zelo zaposlen…… :)))))

LP

Remedy

Saj bi te lahko malček nadomestil, sam sem tko sramežljiv in si ne upam ;-). Kakšne ženske pobude pa tud ne dobim. Dej mi kej svetuj vsaj za takrat, ko tebe ni;-)

Zaposlen praviš? Upam, da ti paše. Tvoj kritičen odnos do sveta pa le ohrani, remedy, ga ni čez tacga fanta, verjem!

Vem, saj sem ga tud jaz pohvalu, mater zdej pa mam!

No, saj sva ga oba, ne de, ljubi?

Ti ga ne smeš, veš?

Ljubi, če bi bil Remedy zdejle tukej bi se zame potegnil, verjameš?

A verjamem! Misliš da se Helčy ne bi zame?

New Report

Close