Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek luskavica

luskavica

oi no jaz sem imel luskavico 16 let in sedaj je nimam več,če vas zanima kako sem do tega prišel vprašajte na [email protected] in z veseljem vam odgovorim

no če te zanima kako do zdravljenja z luskavico potem pišite na [email protected]

borim se z luskavico prakticno 2 leti in pol. Luskavico sem dobila po porodu in se mi resnicno hitro siri. imam jo po nogah kolenu, komolcih, nadlahti… srbi kot hudic. uporabljam mazila ki ublazijo srbenje samo za par ur, najprej pa pecejo kot hudic. rada bi nasla dobrega dermatologa. mi lahko kdo pomaga? pisite mi na [email protected] hvala vsem za kakrsno koli pomoč. lp tanja

luskavica je posledica slabega oz. nepravilnega delovanja ščitnice. to ti noben doktor ne bo povedal, tako da bo treba najprej ščitnico porihtat in počasi bodo tudi te težave izginile. pa veliko sreče in vztrajnosti ti želim.

Prvič v żivljenju se mi je pojavila luskavica, sem pa skoraj dva meseca po porodu. Vem, da se bo slišalo neumno… ampak pred časom sem po tv gledala ta neumni resničnostni show Kardashianovih, kjer si je gospodična Kim mazala okuźene dele z materinim mlekom. In ker sem ravno v obdobju dojenja, sem tudi sama to preizkusila. Čeprav se mo je zdelo najprej neumno, je delovalo po prvem nanosu. Luske so se takoj zmehčale, koża se normalizira, danes mi nekako odpadajo oz.se luščijo. Pa naj še kdo reče, da so ti showi čista neumnost, vsaj za nekaj so koristni. 😉

Spostovana “antoninamarija”
napisali ste ,da ste uporabljali kremo za luskavico ,me zanima ce mi lahko posljete vec info glede te kreme ,moj gsm : 041645797

lp martin

Zdravo,

upam da vam bo kaj moj komentar v pomoč. Vodim sončni studio-solarij in imam kar nekaj strank, ki so naše redne stranke in imajo razne oblike luskavic(blažje, močnejše…). Sem že večrat debatirala z njimi in so povedale da jim sami zdravniki priporočajo enkrat/dvakrat tedenski obisk solarija. seveda ne močnega ampak nekaj blagega in pa seveda samo par minutk. One so kar navdušene in pravijo, da zdaj nerabijo nobenih kremc in podobnih zadev. Ena izmed njih, sicer starejša gospa je povedala za neke turške ribice, ki pa vidim da jih je omenila tudi punca zgoraj v pogovoru.

Upam na ureditev in čimveč zadovoljstva.

Lp

slana voda morska ubistvu morje moji teti je zelo pomagalo

Pozdravljeni!
Slučajno sem naletela na to temo….za vse, ki imajo luskavico imam ODLIČNO novico! In sicer, da se jo da popolnoma pozdravit v približno enem mesecu (odvisno od velikosti in stopnje luskavice). Firma EKOGEA je odkrila algenski koncentrat za luskavico (deluje na principu rjavih alg). Če koga zanima, me naj kontaktira na mail: [email protected]

Seveda, če vam je res interes, da se luskavica odpravi. Je preizkušeno (res deluje 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), pa še drago ni.

V knjigi Pomoč iz domače lekarne, delu patra Simona Ašiča je svetovano predvsem, da držite dieto; torej se izogibate klobasam, salamam, prekajenemu mesu, maščobi, kislim jedem, pravi kavi, čokoladi…
Svetuje tudi uporabo čajev iz hrastove skorje, koprive, mlečnika, mazanje z lanenim oljem in pa kopeli iz senenega drobirja ali ovsene slame.
Slišala sem, da seneni drobir res zelo pozitivno vpliva na kožo. Meni je pri suhi koži zelo pomagal. Do sedaj sem ga tudi vedno kupila v lekarni v BTCju. Sem pa nedavno tudi našla spletno stran povezava, kjer ponujajo blazinico polnjeno s senenim drobirjem, ki jo uporabiš za pripravo kopeli, kot bi čajno vrečko.

l.p. Martina

Mater ste eni pametni. Niti doktorji NE VEDO ZAKAJ OZ. KAKO ČLOVEK ZBOLI za njo, samo naštevajo MOŽNE razloge oz. dejavnike.
Kako lahko rečeš kaj nekdo ne sme, če mi ne znaš povedat zakaj oz. odkod to? Torej lari fari. Ljudje smo različni, kot tudi vrste luskavic. Normalno pa je, da se vsak trudi zdravo jesti pa če je bolan ali ne, a ni tako?

Pozdravljen

Ali se mazilo dobi brez recepta ? Ali je po teh letiš še v redu ?
Če mi kdo priskrbi to kremo bi jo vzel, da provam kako bo delovala.
Kontakt na [email protected]

Lep pozdrav.

Zanimivo, da nihče v tej temi še ni omenil mazila Kartalin. Poznam veliko ljudi z luskavico, ki ga neizmerno hvalijo, stanje pa se jim je izboljšalo do te točke, da niti ne veš da se borijo z luskavico. Na vašem mestu bi poskusila še s tem, izgubiti nimate kaj.

Taksen je moj nasvet. Tokrat je prijazen.

https://youtu.be/L3HQMbQAWRc

New Report

Close