Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lusna ali lepa?

Lusna ali lepa?

Lepa punca pokaže   resnični nasmeh   vsakim  .

Vendar mora biti  tudi  razjegrana  ter poštena   do svojega ljubinca  .

Ponavadi  ko vidim  dekle mi zaigra pri srcu  tako je lepa in pametna   .

Odgovor na objavo uporabnika
KatrinaKatrina, 04.01.2018 ob 14:34

Kaj pomeni ce ti nekdo rece, da si luskana? Fletna?
Kaj je razlika med lepa in pa lusna/fletna?

meni luštna pomeni simpatična,  a to lahko tudi prijateljici rečeš ne pomeni, da si zaljubljen, lep ali lepa pa pomoje, da ti je ušeč..

Zame pomeni luštna – lep obraz, ne nujno manekenka v postavo, lahko bolj povprečna postava.

Lepa, lušen obraz, prav tako bolj manekenske mere v postavo, kot model cela

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6288, 01.06.2022 ob 16:37

Zame pomeni luštna – lep obraz, ne nujno manekenka v postavo, lahko bolj povprečna postava.

Lepa, lušen obraz, prav tako bolj manekenske mere v postavo, kot model cela

😌👍

 

Da si kmetica, po domače…

Zakaj sprašuješ 😃?

Je zame Severina.. Ima vse, extra lepe obrazne poteze, postavo, karizmo.. Slovenke pa res niso nikoli bile lepe,.. No ja Dremelj a je še kar fejst v živo.

odvisno kako se kdo izraza

Jst sem lušten, Božov , glej nick , mi je lep. Kokoši nepr.

Lušna, lepa je za področje iz kje je sem jaz, enako. Bolj uporabljamo “luštna” kakor lepa.

Fletna, tega ne poznam je in bolj “lj” področje??

Meni aka dolocenu, aja Slovenija, nikdar niso potegnili z musji vred. Edin Avsenik. 😇☺🤗☺☺Vse ostalo je žalost , Tudi z mediji, ki pišejo. Žal RTV zgolj plačujem. Ne muslim oa, da ga bi zaradi razprtije v tri krasne davka, ležerno plačala. Šem itak v srednjem razredu, kjer plačam tudi na račun minimalne, marsikaj! In bi še davčni plačo v plafobe no vz

lušna je da lepo zgledaš ampak ne bi bil s tabo intimen, fletna da govoriš s kmetom al pa da maš obleko k mau več dekolteja pokaže, lepa pa da fajn zgledaš, pa da bi čez čs preveru kaj je pod oblekami.

ni zakaj

.https://youtu.be/KeeR58lYzRg

Tema je zaprta za komentiranje.

New Report

Close