Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Luzerka brez lastnega stanovanja

Luzerka brez lastnega stanovanja

Ce si res dobra,ne rabis kupovat stanovanja. Razsiris noge in bo prislo samo.

Z možem sva zidala in kri scala. Otroci odraščali v popolni revščini, nobenih dopustov, bila je hči odlična maturantka, pa je šla na ples v izposojeni oblekci. Res me je bilo sram. Hišo so tako zasovražili, da se nihče noče zanjo potruditi, nr dovolijo, da z možem prepiševa, ne pomagajo jo popravljati, sedaj se ruši in sesedlo se bo to trpljenje samo vase. Mož je rekel, da prodava in greva za 1 mesec v Grčijo,pred nekaj leti sva bila 3 dni, preseliva se v garsonjero. Zidovi niso ničvredni. če so kronani s trpljenjem. Sosedi so prišli iz Bosne, dobili socialno stanovanje, lepo živijo, in se razumejo. Otroci jih redno obiskujejo. Midva samevama na ceglih. Srečno in glavo pokonci.

so lep primer, zakaj Slovenci rabimo nizke davke, več neto od bruto, in pa vitko državo! Itak smo vajeni da si stanovanjski problem rešimo sami, socialna stanovanja pa v več kot 90 odstotkih dobijo ta južni.

In če nam bo Mesečnik nabil davke, bo gradil nova socialna stanovanja točno za ta južne, ki v Slovenijo prihajajo na socialni turizem. Sploh Albanci imajo v svojih klanih izdelane sheme, kako čimbolj izkoristiti slovensko radodarno socialo.

Je pa tako, da je povsod po svetu težko priti do lastne nepremičnine in se je treba v življenju pač zelo potruditi. Ko pa gre za najeme, pa večkrat najemajo stanovanja skupaj s cimri in cimrami in se tvori t.i. Wohngemeinschaft.

Gospod Mesec ne more v 3 dneh uredit grehov stricev iz preteklosti. Ima pa dobre ideje in mu bo uspelo! Pa ta razliko od vseh ostalih je mlad, lusten in dobro razmislja.

Če podpiraš luzerja Mesečnika in gojiš luzersko filozofijo , boš tudi sama večna luzerka in brez stanovanja. Ker Mesečnik je točno tak kot ga je nekdo opisal v vzporedni temi o njem:

Spominja me na študijska leta in zadetke, ki so sanjali o utopičnih časih ko bodo vse nekaj imeli in dobro kao delali ljudem in vsi enaki in vsi….bla bla bla….brez da bi seveda oni rit za to dvignili. Zadeto filozofiranje o tem kako naj bi kao svet deloval. Oni bi filozofirali in delili. Pri delu kdo bi ustvarjal to kar bi oni delili se je običajno ustavilo :). Vsi so bili neki razvajeni smrkavci, ki so jim tastari vse plačevali za to da so se oni zadevali in kao študirali. Seveda pa noben od teh svojega ne bi delil če je imel. Samo tuje :). Poduhovljenost pa to :). Večina teh pezdetkov nikoli prinesla kkšn alko ipd., vse smo častili običajno taki ki smo delali ob študiju.

Odgovor na objavo uporabnika
najemnica, 16.06.2021 ob 13:31

Tisti, ki ste samski, imate vsi lastniška stanovanja?

Jaz sem samska, živim v najemu pa jih dobim velikokrat pod nos, da je to pa zanikrno življenje, ker sem v najemu, ker stanovanje ni dovolj veliko, udobno. Da bi morala že davno si kupit stanovanje.

Tisti, ki ste samski, vam je vsem uspelo kupiti lastna stanovanja, brez pomoči drugih? Meni še ni uspelo. Me pa boli, ko od domačih slišim take izjave.

Že bivanje v stanovanju smatrajo za nekaj slabšega, če si pa v najemu pa sploh luzersko.

Zaboli me pa, ker se že sama počutim luzerko, ker nikakor ne najdem službe, kjer bi bila nekako bolj spodobna plača, predvsem pa boljše delo. Ja, in bi si rada kupila stanovanje. Samo mi še ne znese.

 

Ne nisi luzerka si povprečna slovenka samo tisti te obsojajo ki so dobili vse od staršev, in vse podarjeno, tisti ki sam kupi in si zasluži, lahko komentira drugi so lahko tiho

Torej imam vso pravico komentirati,  da si luzerka in ker podpiraš luzerske neokomunistične sanjarije luzerja Mesečnika, boš vedno luzerka.

Prvo kot prvo na tvojem mestu bi jast odpiku domace ker te samo tlacijo dol z takimi izjavami namesto da bi te spodbujali pa ti dvigovali samozavest. Drugo kot drugo ce imas kaj prostega casa pojdi na internet razisci malo za kak dodaten zasluzek priloznosti je veliko zdej ko je inflacija se denar dobesedno deli zastonj skor mas tega veliko samo raziskat je treba pa dobit pravega mentorja. Ne pusti se da te tvoja lastna druzina tlaci dol bodi mocna se povzdigni ce je treba zavpi povej jim svoje ce tega na sprejmejo prekini stike in delaj na sebi verjemi da cez pol leta bos nova oseba bolj samozavestna nebos se sekirala kaj si drugi mislijo o tebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Patagonec, 19.06.2022 ob 23:31

Torej imam vso pravico komentirati,  da si luzerka in ker podpiraš luzerske neokomunistične sanjarije luzerja Mesečnika, boš vedno luzerka.

Luzer si ti to se itak vid ze po komentarju k u lajfu ni nc naredu pomojem si ena picka mala navadna k use od tastarih dobi

Steraj domače v p.m.

Zadeva rešena.

Ma sram te bodi! Ženska je v stiski, ima slabo samopodobo, kateri krepko botrujejo njeni starši, nima nobene podpore, ti pa udrihaš po njej.

New Report

Close