Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ma … a vi mislite …

ma … a vi mislite …

da bom jaz brala vse te klobase .. pa cel kup enga seksa je zraven in kaj vem kaj še :)))))

bodite lepo pozdravljeni vsi skupaj … lubčke čist za vse … enepar jih je pa spešl …

B.

Tko ja B. lupčka od zajčka .

ti pol povem kakšen recept so mi dali za zdravje..
morava nujno debatirat o tem…

pa … si že preverila … recept pomaga?

… ja bo treba mal podebatirat … o vsem … že razmišljam kdaj , kje in kako …. hmmmmm? maš kak predlog?

B.

Vama popam…tebi B..lubčka nazaj in hvala za lepe pozdrave, vračam tudi to……tebi Zajči pa , da čim prej ozdraviš enga lubčka…obema na lička seveda…pa še tole…za B…jaz nič kriva…krivo je poletje, ki prihaja, pa ta cvetni prah, ki me dela kar malo noro;))!! Tko…in pa-pa…saj sedajle bo pa dežek, bo ta prah spral in potem zadihamo …mal drugače, vsaj upam;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hoj Sonči … ej … ti kar sanjaj da bo bolš pol ko bo dežek mimo … ma če ga sploh bo kaj … pri nas nabija sonce … do fula … pa še več 🙂

a veš uno …. mene vleče nekam tja kjer sonce nabija … tam moje sanje so doma …. uh … lani smo to ful pel tuki … ane Jani :)))))

ampak … sej je luštno ker tale pomlad kar ne popusti in razganja vse vprek :))

B.

Hja B…..

Vse to je povezano….

Po dobri klobasi se prileže en dober sex :))))

In tu smo itak svetovni prvaki v sexanju in klobasanju, ne :))))))))))))))))

Saško vrača svoj del lubčkov…in dodaja šenih par. Škoda ker nimam mal več časa…..za klobasanje :)))))))))))….dasiravno bi si ga za sex verjetno vzel, hehehe….

Saško?
A maš kej umerkano?
😉
Sp

.. ja itak :))) za seks se čas vedno najde … hmmmmmm :)))))

B…dežek je mimo…in vse je tko ko mora bit;))…ja pomlad je taprava,nagaja…resnično skoraj vsem…hihihi, kaj šele bo, sem brala, da nas 16.maja…čaka še toliko več nagajivosti, ljubezni, pohote in ljubosumja, ubogi mi, kako se narava z nami igra;))…pa naj bo vedno kriv nekdo drug, samo, da mi nismo…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se ne strinjam!
Eni ga ne najdejo nikoli!Al pa zelo redko!
🙁
Sp

To so pa sami krivi;)), če hočeš, dobiš slej ko prej…aha…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Fehtanje pa ni moj stil!
Pa kej drugega tudi ne.
Sp

hmmm … aja?

kaj se pa dogaja 16-tega maja … razen to da je petek in začetek enga ful lepega vikenda :))) … sem spet kej spregledala ko itak nimam nč časa vas spremljat 🙂

drugače pa … vse okrog nas ena sama lubezen … pa sončki in pomlad … to je ful lepo 🙂

B.

sej ni treba fehtat … sam z učki mal posveti in … boš videl spremembo :))

Oj moja Barbi!
Pa veš kolk sem star?
Pa vseeno hvala,da si me nasmejala.
:-))))
Sp

16.maja se bosta baje ljubila sonce in luna in vpliv luninega mrka bomo občutno , zelo močno čutili tudi Slovenci…ja zlo, nespamet in erotika…tako napovedujejo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Smej se ja!
Ti bo dobro delo!
Meni pa ne tolko 🙁
Sp

Smejva in uživajva oba;))!! Saj bo kmalu konec tedna in boš naslednji teden frej ko ptiček na veji, hihihihi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

skratka …. pustimo se presenetiti :))) in upajmo na najbolje 🙂

ampak … a ljubila se bosta … sonce in luna … kolk se pa to lepo sliši :)))))

ja … če mam spomin še ok … pol nisi star ane !!

in … nikoli ni prepozno 🙂

a ti neki prišepnem ……
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

zdej je itak tak čas … da noben nima nikol dost … in če bi blo še več … spet nebi blo dost … tko!

🙂

uživej in nej seka še naprej 🙂

.. no, .. pa dejmo uživat vsi trije :)))

In, naj jima paše in zadane sončku in lunici;))…jima privoščim, samo da zaradi tega ne bomo preveč mi trpeli, zato pa kot si dejala, presenečenje in upanje, to je to.Lepo ninaj B…lepe sanje in se beremo…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

enako 🙂

pa pa

Barbara… hmmmmm spešl… uh.. upam da je .. kakšen spešl zame ;))))))))9

heja… je veselje te videt tuki :)))) še zajček se je skoraj pozdravil samo da je tebe vidu tuki :):):):)

lep večer 🙂 pa… enga spešl 😉 lubčka :))))))

New Report

Close