Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma dajte, depresivci, nehajte že glumit!

Ma dajte, depresivci, nehajte že glumit!


“Navadni” judje, o katerih pises v svojem dolgem postu, so lahko zgarani, zalostni, izgoreli… Lahko ima med njimi kateri depresijo, lahko nima. Tako kot lahko ima revmo ali pa ne. Ampak revmo lahko imajo tudi bogati in slavni, ker ni povezana z zunanjim videzom ali z nacinom zivljenja.
Mesas pojme, zato se raje najprej poduci in potem pametuj, ne obratno.


Me včasih kar presune, kakšni materialisti ste nekateri odrasli. In kako ste v bistvu naivni. Kaj ne veste, da so najbolj nesrečni prav ljudje, ki imajo vsega polno rit? Že iz psihološkega vidika je najbolje živeti povprečno življenje, s povprečno količino denarja in v “dolgočasnem” partnerstvu z eno samo osebo, pa seveda z vedno novimi cilji, za kaj boš porabil novi kredit, ko boš odplačal trenutnega. Žal je tako, da te preveč svobode, preveč denarja in preveč partnerjev spravlja v depresijo, ker postane na koncu vse tako ceneno, da več ne vidiš smisla.
[/quote]

Podpis.

Kako je s Phelpsom, ne vem.
Iz tvojega pisanja pa razberem, da si skrajno umsko omejena oseba in od takih mene res glava peče.
Takim, kot si ti, bi bilo treba z zakonom prepovedati hoditi v javnost!

Sredi orgije ni še nihče bil depresiven, niti ni pomislil na samomor.

Vsi depresivci bi morali biti obvezno napoteni na najbližjo orgijo!

Hmm.. nenadoma se počutim zelo depresivno 🙂

De omnibus disputandum..

…ponudbe bodo kar deževalo.


Tudi cokolade se da prenajesti.

Si nor? Kaj pa če nekdo “izvisi” pa se znajde sredi ljudi, ki vsi uživajo, on pa ne?
Ker bolj depresivnega težko najdeš. Ni zastonj največ samomorov decembra, ko vsi praznujejo, se družijo, se zabavajo…

Drgač pa…ni slaba ideja :)))


Pa se kako!!!
Ko sem delala tezka sezonska dela sem bila depresivna, da sem zvecer sam padla v posteljo vsa objokana.
Je pa ena razlika, js sem bila depresivna, ker sem visoko izobrazena in sem pristala nekje, kjer mi ni bilo mesto, ker sem sposobna za vec. En tak, ki pa nikoli ni nic iz sebe naredil, pa je celo zivljenje fizikalc, pa ne more biti depresiven, ker cesa boljsega ne pozna!!


Pa se kako!!!
Ko sem delala tezka sezonska dela sem bila depresivna, da sem zvecer sam padla v posteljo vsa objokana.
Je pa ena razlika, js sem bila depresivna, ker sem visoko izobrazena in sem pristala nekje, kjer mi ni bilo mesto, ker sem sposobna za vec. En tak, ki pa nikoli ni nic iz sebe naredil, pa je celo zivljenje fizikalc, pa ne more biti depresiven, ker cesa boljsega ne pozna!!
[/quote]

Đabe tebi ta izobrazba, ko nisi sposobna videt prst meter od svojega nisa, kaj sele kaj drugega!

Kokos neumna, najprej vpijes, naj ti ne sodijo, potem pa ti sodis drugim!

Če se pameti ne more kupiti z denarjem, se tudi vsesplošne razgledanosti ne da z izobrazbo na papirju.


Pa se kako!!!
Ko sem delala tezka sezonska dela sem bila depresivna, da sem zvecer sam padla v posteljo vsa objokana.
Je pa ena razlika, js sem bila depresivna, ker sem visoko izobrazena in sem pristala nekje, kjer mi ni bilo mesto, ker sem sposobna za vec. En tak, ki pa nikoli ni nic iz sebe naredil, pa je celo zivljenje fizikalc, pa ne more biti depresiven, ker cesa boljsega ne pozna!!
[/quote]

Od fizične utrujenosti si zbit in niti malo depresiven.
In tvoja “depra” je bila končana tisti hip, ko je prišlo denarno nakazilo.
Depra bi nastopila, če ga ne bi bilo.

To, kar ti misliš, da je depra, je le smiljenje sami sebi. Sicer si mislila sarkastično, kajne?

Ni Desa rada pogledala v kozarček? Tako pravijo tisti, ki jo osebno poznajo. Jaz je ne.
Pijača in smiljenje samemu sebi gresta z roko v roki.
Samo potem ne vem, odkod ji tolikšen opus. Ali pa s tem nima zveze, z ustvarjalno plodnostjo, mislim. Je le sama vzgojila tri otroke, kar je velik zalogaj. In v tujini je bolj priznana, kot doma.


Pravkar preminula Dolores O’Riordan, članica The Cranberries je imela bipolarno motnjo, anoreksijo, bila zlorabljena, in še in še nekih stanj. Na zven bi lahko rekli, da ji nič ne manjka. Na znotri pa je bila razvalina…
Večina zvezdnikov je takšnih.

Recimo poglejmo polarnega, ni da ni od junaka, ves pameten, šajnast, vse ve, vse zna (tako on trdi!), kaj je dejansko z njegovo psiho je pa drugo vprašanje.

To pa je ugotovitev na letnem nivoju MONA.
On trdi :)))))))))))))))))))))))
vse ostalo je pa res DRUGO vprašanje :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mislim da ni problem stanja polarnega, ampak tistih, ki v nobeni temi ne morejo , ne da bi mislili na polarnega in ga omenjali. Ni to bolj logično?…..aja, logika tam kjer imate nameščeno pamet, ne deluje, je preveč temno.😁😁😁

Od fizične utrujenosti si zbit in niti malo depresiven.
In tvoja “depra” je bila končana tisti hip, ko je prišlo denarno nakazilo.
Depra bi nastopila, če ga ne bi bilo.

To, kar ti misliš, da je depra, je le smiljenje sami sebi. Sicer si mislila sarkastično, kajne?
[/quote]

Drži. Fizično delo ne povzroča depresije. Je pa prav tako ne preprečuje.

New Report

Close