Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ma , kaj naj si človek misli …

Ma , kaj naj si človek misli …

… ne vem , koliko kdo spremlja forum “življenje”.
No , tam je nekaj ljudi , ki so si simpatični in si pišejo tako , kot smo si mi pred enim letom (še pomnite tovariši :)))) In je že začelo nekatere motit. Pa sem bila trapasta in sem jim – po mojem mnenju zelo ljubeznivo in obzirno svetovala , naj se nam pridružijo , da ne bo zdrah ( saj imamo s tem izkušnje , ne )
Ma niso vzeli za dobro .
Bi morala raje modro držat jezik za zobmi ?

Nikiti se je zdelo , da bi lahko poživili naš forum in da so simpatični , zato se je praskala tam , kjer jo nič ne srbi … in kaže , da bo dobila porcijo … ući Mujo, ući…

No, Niki pa še tukaj :)) .
V tolažbo, da ne boš imela slab dan tole. Imela si dober namen in mislim, da si ga dosegla. ” Angelca ” namreč verjamem, ni replicirala tebi, ampak verjetno Bini. Ker se nikoli ne naveže na post na katerega replicira, eni so tako navajeni, pa potem res lahko pride do nesporazuma . Če sem prav razumela Gain post ( vsega nisem mogla prebrat zaradi pomanjkanja časa, ta me danes lovi za rep ), se nam bodo jutri pridružili. Vsekakor je bila tvoja poteza dobronamerna, vsak nov član popestri in razživi forum. Sploh ker mislim, da so omenjeni ljudje kulturni prijazni in ja, so me spomnili na naše začetke. :))))))))))))))
Tkole !

…ej , kot svojega namestnika te pooblaščam , da dostojno sprejmeš in izrečeš dobrodošlico in razjasniš pravila , če jutri res kdo navali k nam 🙂
Niki bo namreč jutri praznovala tisto famozno obletnico kar doma oz.pri Kitajcih in na kojnu :)))
Gospodar pravi , da ne bom smela uporabljat bička , da me ne bi pomotoma zaneslo , he , he , če bi si predstavljala , da JAZ koga jaham , he , he …

Niki vse lepo pozdravlja , lahko , da se jutri kaj slišimo (neč se ne ve , mogoče mi bo doma dolgčas :))) , če ne , pa v četrtek

Odgovorno in preudarno bom po navodilih sprejela novodošle. ( pa glih zdaj ko sem s ketne ušla ) :))
Jim izrekla toplo dobrodošlico itd…da me ne boš pol spet ” jahala ” kao, da ne opravljam dobro svojega dela :))
Jahanje , ej , ni slaba stvar, na me je zaneslo ;)) ops !!!
cmoka!

hm hm hm

mocno zaskrbljena cebelica si vrta po nosu in hmka ……….

knedl, knedl +1

Joj, kakšna pomota čebelica moja zlata, se mi je zgodila v tem gornjem razlaganju o ” jahanju ” . Je že res, da rada jaham no, ampak izključno konjčke :)). Drugače sem priden zajček ljubezniv, se lahko zaneseš name .
Malo je že res, da se nekam čudno vedem , da me luna nosi , ko pa je zuni zvečer tema in je zajček tako sam.
Ah, vem, lumparije ne dovoliš !
Zajčka s ketne tudi ne spustiš.
Nč pol bom pa priden zajček :)) Prav ?

juhej, kako lepo je bit odvezan…….

za domovino, s seksom naprej !

No, NIkitka, takole bom dejala: pred letom in
še malo smo si mi “približno” takole pisali, ker
je naše pisanje kljub vsemu bilo sestavljeno iz
postov, ki so imeli vsebino. Če se samo spomnimo
tiste tvoje teme “Oči, ogledalo duše”, mi nikar ne reci,
da to ni bila tema, ki je bila vredna branja, ej, halo !!!!
Jo je naš preljubi in prečudoviti Štumpi nekomu dal
zadnjič ven, če se prav spominjam samo z nenapisanim namigom, kaj se pravi prisrčno in prečudovito in doživeto in srčno in ……. debatirati!!!! In če se spomnimo še kakšne druge teme, potem je treba nekaj priznati: takrat ni šlo v nos ostalim sodelujočim nič drugega, kot naša iskriva doživetost, naša srčnost izražati mnenja, ki niso bila, žal, vsakomur sprejemljiva. Debatirali smo o ljubezni in jo nekako podoživljali, posti so bili nabiti z “življenjem”, vsi ostali sodelujoči nam žal niso mogli “priti čez” in nas niso mogli “dotolči” s svojimi protiargumetni.

Tile fantje in dekleta, ki si zdaj pišejo, si pač pišejo tako popolnoma vsakdanje reči, ki jih njih pač zanimajo. In v tem uživajo. In naj uživajo, bogme, če le upajo. Vendar je njihovih postov za moje prepočasno odpiranje vedno in znova preveč, zato jih ne prebiram, pa bi jih, so tudi meni simpatični. Saj vemo vsi: mladost je … prijetna, luštna, simpatična, navihana, objestna, norčava, …….. vse, česar si kdaj pa kdaj želimo privoščiti. Ampak branja vsega njihovega živega življenja si žal žal ne morem privoščtii, zato jih jaz na prebiram veliko. Tako je to. Bere jih, kdor jih utegne in kdor jih želi. Jaz prebiram, kar me zanima in kar utegnem in kar me spodbuditi, ponavadi me spodbudi k prebiranju naslov in predvsem avtor teme.

Moram pa priznati, da kar je res je res: ko je ta forum imel naslov: Srednja leta – najlepša leta, sem imela občutek, da so so nanj pisali resnično ljudje v srednjih letih in z resničnimi težavami, ki so jim predstavljali probleme in so nanje dobivali replike, ki bi jim resnično znale tudi pomagati pri odločanjih ali razmišljanjih v novi smeri.

Dandanes, ko nosi forum naslov: Življenje, ah to življenje, pa se nanj oglašajo vsi – madi, malo manj mladi, srednja generacija, tudi starejša, a žal opažam, zadnje čase zelo, da so “izginili” tisti nicki, ki sem jih jaz zelo rada prebirala: posavec, prijatelj, Brina, Tommy, Zinka, Beti, Sonce, Yo, Svetnik, RR … Al’Zairja ….in da se pojavlja vse več takih tem, ki bi bolj sodile na forum Mladi ….. Enostavna ni več tem, ki bi resnično pritegnile tako stalnega bralca, kot naključnega obiskovalca in s tem seveda eventuelnega sogovornika, ki bi v pogovorih rad sodeloval, ki bi morda skozi repliciranje hote, vede in nevsiljivo svetovala in pomagal…. ki bi rad polemično sodeloval v temah, ki bi bile odprte za polemična razmišljanja … Ali nastaja prepir in špetir, ali pa nekaj takega, kot je tale naš Tjavendan tukaj, le da ga na uni strani imenujejo: Življenje, ah to življenje !!!

Zato in zaradi pomanjkanja časa sem se od tega foruma tudi sama rahlo distancirala. In imam tako o spremembi naslova foruma, ki posledično seveda aktivira vsakogar, ki se tam pojavi, kot o sami vsebinski zasnovi, ki ni več namenjena reševanju težav, ki pestijo ljudi vsakodnevno in nekomu ne pomenijo nič, drugi se utaplja v še dodatnih problemih, kako kaj rešiti, pač svoje izoblikovano mnenje. Ni pa to mnenje negativno, temveč sem se mu prilagodila.

Tako si pač o vsem tem mislim jaz, ko že sprašuješ, kaj naj si človek misli.

Lepo pozdravljeni!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, po moje bo “bulše” po novem letu, ko nabavijo še več drata in bo prej odpiralo.

Super super Niki si to nardila.

Ni kej….kot prava šefica, obrnila fluktuacijo tudi v pozitivno stran.

Time to rase your salery :)))))))))))))))

Šefice danes ni !
JAHA !

Nikita,…saj vidiš, da nismo vzeli za slabo…če smo pa prileteli “kot sneta sekira” :o))

Nismo si pa upali (joj, kakšna beseda) na glas povedat, da se selimo, da ne bi še kakšen oguljen repek prišel za nami.
Hvala za namig in tako vročo (ahhhh) doborodošlico.

Cmokaaa

New Report

Close