Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma kdaj bo konec:(((

Ma kdaj bo konec:(((

…dve karjoli frišnga graha za zluščit…vakumsko zapakirat tamlad stročji fižol…spet ena karjola…Skuhat zelenjavni golaž iz cuk, paprik, pomedorov, feferonov, šelna….ma kaj jaz kaj vem bom še najdu na vrtu da bom vrgu u lonc…

Pa krompirja…ajoooo unga kiflčerja……za v izvoz…mo kolku je še unga tazimskega krompirja???

Pa sm mislu da so počitnice:(( Mladiče pošljem na počitnice…an ajd, srce…pej k greva u vrt na tlako….

Bo pa tud nekaj lepega v tem ko pošlješ otroke na počitnice….zvečer je vsa bajta najina:))))

Nič skikanja torej 🙂
Še srce spravit na rolko, da bo dala mir na vrtu 🙂

Letos se mi zdi, da vse nori, sadje in vrt 🙂

nova
Uredništvo priporoča

..ne moreš…pozimi bom pa “plastiko” kupoval??

Nop….mahari sm mu zadnjič eno neprijetno situacijo na skikah, ki se je k sreči dobro razšla…

Ja, ja, sej si pridenček 🙂
Ja, kuga pa je blo? A se ne boš zatožil?

Ja, ja, sej si pridenček 🙂
Ja, kuga pa je blo? A se ne boš zatožil?
[/quote]

hja…
Tip pobira krompir in lušči grah in obenem cedi sline z mislimi, kako bo vse to nekoč požrl.

Karjolo tega in karjolo unega…, samo, da bo žrl 🙂

Njegova žena pa si najbrž želi, da bi imela vsaj kolikor toliko sposobnega desca, ki bi domov prinesel par jurjev… Yebi ga, ni vse v futru, je treba kaj kupit in kaj obnoviti, kam iti…. Yebeš debeluha, ki samo študira, kako bo žrl…

a to potem izkoriščata zato da naga po hiši hodita? da ne bo sosedov infarkt…. drgač pa uživej….jaz mam zaenkrat tok posla u službi kt ti na vrtu in mi je ganz genug …

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a to potem izkoriščata zato da naga po hiši hodita? da ne bo sosedov infarkt…. drgač pa uživej….jaz mam zaenkrat tok posla u službi kt ti na vrtu in mi je ganz genug …
[/quote]

Ja veš da…hahahahha 😛

a to potem izkoriščata zato da naga po hiši hodita? da ne bo sosedov infarkt…. drgač pa uživej….jaz mam zaenkrat tok posla u službi kt ti na vrtu in mi je ganz genug …
[/quote]

…odpreš okna…zapreš škure..in ja, pol je bajta najina:))) Talepša so jutra in zvečer:)))

Lepo je bit malo sam doma…pa magari če mam na ta račun za zluščit dve karjoli graha:)))

hja…
Tip pobira krompir in lušči grah in obenem cedi sline z mislimi, kako bo vse to nekoč požrl.

Karjolo tega in karjolo unega…, samo, da bo žrl 🙂

Njegova žena pa si najbrž želi, da bi imela vsaj kolikor toliko sposobnega desca, ki bi domov prinesel par jurjev… Yebi ga, ni vse v futru, je treba kaj kupit in kaj obnoviti, kam iti…. Yebeš debeluha, ki samo študira, kako bo žrl…
[/quote]

Kom sem bil v špilu za zadnjo menjavo šihta…sem jim mirno dejal, da je 4K jevričev dovolj premajhen razlog, da menjam šiht…

Bom jaz zamenjala službo da zaslužim 4.000 EUR mesečno. Kam in kdaj?

oooo men ljuba Samooborka….si prpravla kremšnite???

Drgač pa …monfalkon, strojne inštalacije za klimatizacijo u Fincantieri

New Report

Close