Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ma kdo…

Ma kdo…

komad v MP3 – ju Sheryl Crow in Kid Rock- a pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz …. mislim da je naslov Picture….

dej mi ga pliz dej dej dej :))) na mail no pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiz

huala!!!

Žal nimam…verjamem pa, da te zadane tale komad…kaj???
Ker si ga tako željno skoraj vroče…. želiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nekaj dni nazaj sem ga vidu na MTV, zdej pa mislim da je popevka tedna.. upam.. sem preslišal rezultate glasovanja.. zdej čakam na popevko tedna 🙂

Komada pa… ja, zadene, full 🙂 Živjo SončeK :)))

Upam, da ti bo uspelo dobiti komad, še posebno če ti je res tako všeč, ker vem, da je lepo poslušati glasbo ki te zadane…ko ti gredo kar dlake pokonci…ko se zasanjaš …ja to je to.. ali ne Jani?

Uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha, ko gredo vse dlake pokonci 🙂 In to je to 🙂 Posluši Val202 in popevko tedna 🙂 Upam da je popevka tedna no ;))) čez nekaj minut 🙂

Okej bom poslusala in ti povem…če zadane…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ok!jaz sem pa metalc!in to iz let 1970-1985!takrat se je igrala najboljša muska!
sp
p.s.:se zavedam,vsak birt svoje vino hvali,ja!

Evo…soncek je poslusal…no malo sem zamudila in ce je to to…potem zadane do konca tudi mene, hudooo dobra je…pesem namreč…in res letijo vse dlake skoraj po luftu.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vuau 😉 torej nisem edini :))))

živjo SončeK in… krasen dan!!

Sp… jst sem vse živo… samo da je mal melodiš, pa lahko poslušam tud Slake al pa Bethovna.. drugač pa Status Quo, AC/DC, KISS, Bad Company, Lynard Skynard in tko naprej :))))

Jani, če ti je uspelo dobiti to pesem, prosim poslji mi jo, hvala, ker me res zadane! Cmoka za lep dan, spet sijem, no sije tudi tisti tam zunaj, tako je lep dan, tako je lepo…jupiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK, mislim, da to pesem bom dobil v kratkem in ti jo pošljem v MP3 na tvoj mail :)))

New Report

Close