Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma, kje ste vsi???

Ma, kje ste vsi???

Kaj je zdaj to???

Čestitke, pa lupčki, potem pa nič več.

Madonca! A ni danes delovni dan? Ali pa ste vsi še na dopustu?
No, ta pridni delamo. Ja, smo celo mesto dali že skozi! :))))))

Za tiste, ki potrebujejo nove čevlje – razprodaje so, so pa tudi trgovine polne ne-ozirajočih-na-druge, ne-kulturnih, blazno-agresivnih… ne ljudi ampak divjakov.

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ojla, LILI…. ja viš, vsi pa le nismo na dopustu 🙂 samo malo so nam turnuse zmešali… pa je danes tisto jutro šele ob 14. uri :))) Ah, kaj bi razprodaje…. kultura tko ni bolja strana, nas Slovenaca 🙂

Fajn mej… pa ostali tud!

Jani

malo brencalo brenci in si pripravlja teren “za uspesno delo v letu 2002 :):))

ma kje pa … toliko casa imam, da sploh ne vem kaj bi …… pa vsake toliko casa kaksne bedarije trosim :):)))

bzz bzzz

cebelica

pa tko lustkana c’belca je …….

Ženo sem dons že ujel,da me vara s čevlji spet 🙂

No, zdaj pa spet ni nobenega.
Upam, da boste jutri bolj pridni. No, ali pa vsaj v ponedeljek, ko pride TA PRAVI delovni dan.

o.k…. lepo preživite preostanek dneva… oz. večera… pa burno noč vam želim…. tako, da je dolgo ne bi pozabli, hihihihihi… :)))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ili tudi jaz sem zacuden, kaj danes za en cuden dan! Cele praznike sta se redno pojavljali vsaj zajcek in muca, danes pa se njiju ni! Jaz sem si dopust podaljsal, enostavno zjutraj nisem mogel v ta novoletni mraz..

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi! Sem se spraševala, kje si??!! Za ostale velja enako.
Sicer pa bo ponedeljek kmalu tu.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kva je Lili, a te je treba vsak dan 10x pozdraviti :))))))

Dobro jutro Lili, vsem ostalim, ki jih ni…. pa lepe počitnice!

Jani

Ojla Lili in Pepi.

Vidim, da tu visita tudi danes, pa vaju samo na hitrco pozdravim, ker šibam po raznih opravkih. Jap, ni še tisto pravo delavno vzdušje, to bo po moje šele v ponedeljek, jaz pa se vrnem komaj v torek.

Lep, a mrzel pozdrav, od Sašota, seveda tudi vsem ostalim, ki bodo še kaj kapnili danes sem gor. Čau.

Ojla Jani, vidiš, tačas ko sem pisal, pa si se še ti narisal.

A si na počitnicah? Če si, uživaj, če ne, pa še bolj….

Dobro jutro Jani !

Hojla Lili ! Že prihajamo 🙂

Čau, Saško 🙂

Ja, pepi, za muco tudi mene res spet skrbi !

Ojla Sašo :))) Ah, kakšne počitnice 🙂 Mi veselo delamo 🙂 včeri malo več, danes bomo tuki samo do ene 11. ure… Ampak, smo a ne 🙂 Vidim, da je tud tebe že prineslo v službo 🙂 No, ja… bo bolj veselo 🙂

Lep dan teb, pa vsem skupaj, ki se kakor koli pojavljajo tle gor 🙂

Jani

No, zajček, dobro jutro tud teb 🙂 Sej sem se jest tud že spraševal…. kje si ti, pa vsi ostali 🙂 no, seveda, po teh težkih praznikih ni, da bi človek prav na hitrico zalaufal 🙂 Zajček, lep dan in veliko toplotev v temle brlogu 🙂

Jani

Heh, Jani, jaz tudi že delam, pa sem zaradi tega kar v šoku, pa se kar ne poberem. Ekola, ti ponudijo praznike, se jih glih lepo navadiš, ti začne vse skupaj prav krasno ugajati, pol se pa končajo, in zajček pade v šok……

pa, pa zajček

In tako bom do nadalnjega v……………………………………………………..šoku ):

Mislim, da ni samo zajček v šoku…. Še dobro, da je vikend že tu… pa da sem danes samo do 11. ure tuki…. Bo šok tolk manjši 🙂

Bo že boljše…. sej bo kmal kolektivni, pa morje 🙂 pa sonček, pa toplo….. Ah, ja 🙂

Lep dan…

Jani

He, he, ja, ja, bo kmalu ja……..No, ja samo, da je vikend, samo iskreno ti povem, tale moj šok, se me bo kar držal ):
Moram pogruntat kaj pametnega za zabavo, mogoče se rešim !

Lep dan tebi, pa še tistim, ki prihajajo, pa še tistim, ki samo berejo, pa še tistim, ki so doma in ne berejo, aja pa muco poklič !!

lp, zajček

Saško, tile tvoji opravki so mi pa že sumljivi, veš ? A se me nič ne bojiš, kaj?
Pridno čiči, pa čaki, saj bojo drugi vse naredli.

tako pa to ne gre …. v šoku da bi bila sama? ne!

potegne zajcka iz šoka 🙂 taq! pejmo na toplo :):)))

Ej, Zajček, zajček, zabava praviš 🙂 ja, saj :)) jo bomo pa naredili… samo zgleda da bo potrebno čakat do ponedeljka, no, ja…. mal lahko že danes zažuramo :))))) ju ju juhuhu 🙂 ajd, pa zavriskej… če bo šlo 🙂

Jani

p.s. Muc, muc, muc…… MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Heja, heja, ho, evo čebelice !! Prmejdun, pomlad pa res ni daleč.

Knedl, knedl :))

Ja, takole skupaj:
MUUUUUUUUUUUUUCCCCCCCCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

New Report

Close