Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ma ti moški so prou ene mone

Ma ti moški so prou ene mone

Zakaj fantje, ko gredo narazen s punco sledijo kr enim zenskam na instagramu? Pa med zvezo jim noben ne tezi, da jim ne smejo sledit ne nc…

Ampak ne sledijo takim, ki jih poznajo ampak kr enim in ti jim sploh ne sledijo nazaj hahah? Ma kej tako obupano iscejo hitro novo punco al kej j z njimi narobe?

Ma ti moski so prou ene mone, kdu b jih razumu

Al vejo d jim bivsa pregleduje profil in jo hocejo narest “ljubosumno”?

Še večje mone so punce, ki gredo s fantom narazen, pol pa vohunijo koga sledi in s čim se ukvarja.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika325, 16.05.2022 ob 15:06

Še večje mone so punce, ki gredo s fantom narazen, pol pa vohunijo koga sledi in s čim se ukvarja.

Jaz sem svojo punco, ki sem jo pustil zasledoval se celo leto.

Morem bit na tekocem kaj se zdej z njo dogaja. No, ko sem videl, da ji je boljse brez mene sem jo kontaktiral pa vprasal, ce je možno, da poskusiva znova. Seveda me je zavrnila.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Ajdovastrucka, 16.05.2022 ob 15:01

Zakaj fantje, ko gredo narazen s punco sledijo kr enim zenskam na instagramu? Pa med zvezo jim noben ne tezi, da jim ne smejo sledit ne nc…

Ampak ne sledijo takim, ki jih poznajo ampak kr enim in ti jim sploh ne sledijo nazaj hahah? Ma kej tako obupano iscejo hitro novo punco al kej j z njimi narobe?

Ma ti moski so prou ene mone, kdu b jih razumu

Al vejo d jim bivsa pregleduje profil in jo hocejo narest “ljubosumno”?

Je trjba rziskat teren, mona.

Moški pač grejo naprej na drugo/e žensko/e. A ni edino racionalno? Ne pa me ženske, ki kar vztrajamo, pa mislimo, da bo alfa samec kdaj naš.

Šturloti 😎

New Report

Close